Jump to content

Problem z aktualizacją win10 1909 do 2004

Recommended Posts

Witam i proszę o pomoc.Próbowałem zaktualizować jw. Niestety po dwukrotnej próbie , aktualizacja nie powiodła się.Poniżej zamieszczam zrzuty komunikatów.

Z góry dziękuję za poradę.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

4 godziny temu, renatan napisał:

szukales porady u wuja G.. ? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tak.Próbowałem zwiększyć rozmiar partycji systemowej,ale żaden program ,mimo całej procedury(z restartem włącznie) niczego nie zmienia.Wszystkie ustawienia partycji pozostają niezmienne.Nigdy się z tym nie spotkałem.Jakby win10 blokował wszelkie zmiany w tym zakresie.

4 minuty temu, Krzysiek.U napisał:

Tak.Próbowałem zwiększyć rozmiar partycji systemowej,ale żaden program ,mimo całej procedury(z restartem włącznie) niczego nie zmienia.Wszystkie ustawienia partycji pozostają niezmienne.Nigdy się z tym nie spotkałem.Jakby win10 blokował wszelkie zmiany w tym zakresie.

z live cd to zrob

5 godzin temu, robert14 napisał:

Witam

Mam problem z aktualizacją win10 1909 do 2004. Czy przez automatyczną aktualizację czy przez asystenta aktualizacji wyskakuje błąd jak w załączniku. Prosze o pomoc.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Skontaktuj się z Microsoft telefonicznie(nr znajdziesz w Google).Podasz kod błędu i powinni pomóc.

Cytat

Aktualizacja 2004 została wycofana przez Microsoft. Trzeba czekać na wersję 2.0, a nie kombinować z wadliwym systemem na siłę.

Nie wiedziałem o wycofaniu tej aktualizacji. Są na tym forum osoby nieźle się w tym temacie oraz inne zorientowane. Ja obecnie mam zablokowaną aktualizację Windows 10 do nowej wersji.

Mi tam wszystko działa. O dziwo gry mi lepiej działają (RDR2 dużo płynniej działa na tych samych ustawieniach co w 1909) i ogólnie jestem zadowolony z aktualizacji.

Tak swoją drogą to ciekawe jak wznowią aktualizację to czy będzie trzeba na nowo robić czystą instalację czy pobiorą się same poprawki...

Z pobranego ISO z wersją 2004 powinna się instalować normalnie. Przynajmniej u mnie poszło z 1909.

PS na win8 x86 też aktualizacja poszło i na złomku (amd x2 4200+ 4gb ram hd3870) mam win10 ver 2004 i o dziwo system działa jakby lepiej.