Jump to content
WinClub
DRAGO

GHOST SPECTRE

Recommended Posts

A co to jest z tym ciągłym brakiem dostępu do netu na pasku zadań bo ikona pokazuje, że nie ma połączenia jak jest połączone. Chyba ten system jest zwalony bo wiele osób ma z tym problem.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

1 godzinę temu, zbigniew59 napisał:

Wielu tzn kto?  Nie masz czasami wyłączonego tego co na screnie na samym dole?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Bo wtedy tak się dzieje.

Właśnie mam wszystko wyłączone w tym programie O&O i odkąd nowa wersja jest tego programu to tak się dzieje ale to też nie zawsze co mnie bardzo dziwi i działa jak chce :(. Mam jeszcze mam pytanko a mianowicie co ty masz za skórkę do tego programu ? Czy to jakaś dodatkowa skórka lub motyw do systemu ? Dzięki mistrzu za odpowiedź i szacuneczek za to ;) Trafiłeś w dziesiątkę :O A i widać że mądry człowiek z ciebie ;) A co do modu to najlepszy na świecie a cała reszta to się nie umywa oraz dużo jeszcze muszą się uczyć aby dojść do połowy tego poziomu co ten GhostSpectre :) No ale cóż niech tam sobie działają. 

Wersja Windows 10 2004 ma problemy z netem ale nie tylko z tym. Niby wydały jakiegos patycha na to ale kij ich wie . Moim zdaniem najlepsza wersja to tylko windows 10 ltsc 2019 i 19h2.

Edit.:

I nie jest to wina autora modu tylko wina MS.

Snafriozo likes this

4 godziny temu, DRAGO napisał:

Wersja Windows 10 2004 ma problemy z netem ale nie tylko z tym. Niby wydały jakiegos patycha na to ale kij ich wie . Moim zdaniem najlepsza wersja to tylko windows 10 ltsc 2019 i 19h2.

Edit.:

I nie jest to wina autora modu tylko wina MS.

Masz rację mistrzu i w zupełności się zgadzam bo nawet to jest problemem do wykonania pod win 2004. Może i są zalety ale te wady je zabijają :(   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A po wykonaniu tego drugiego testu wyskakuje blue screen ze smutną buźką a takich problemów na wcześniejszej wersji nie było :( 

6 godzin temu, zbigniew59 napisał:

Używam motywów z tej strony - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Trzeba się zarejestrować.

Wielkie dzięki a nie powoduje to większej niestabilności systemu i jeszcze zapytam jakiego programu używasz do robienia zrzutów ekranu bo wyżej  dałeś mi przekierowanie do strony ze zrzutem obrazu a ja używam screenpresso i wysyłam na i.imgur

U mnie nie powoduje - ja na tamtej stronie jestem wiele lat i zauważyłem że ci moderzy mają nawet po kilkanaście motywów w resources - tam wkleja się motywy - i przełączają się między nimi bez problemów i nie mają problemów ze stabilnością.

A do zrzutów używam - Lightshot - ma też rozszerzenie do przeglądarki - widziałem że szef forum też go używa - dla mnie jest najlepszy.

A jeśli wyłączysz ten czujnik - indikator - są te same objawy nawet na ltsc - teraz na nim jestem - tzn ikona na pasku zadań pokazuje że nie ma internetu a internet działa. Ten czujnik ma jakąś tam telemetrię i dlatego niektórzy polecają go wyłączyć. Ale skutkiem tego sa te objawy.

Więc nie bądżmy paranoikami - jeśli chodzi o telemetrię - nie da się jej CAŁKOWICIE wyłączyć - musi być jakiś kompromis.

I w sumie ta dyskusja nie powinna być w tym temacie.

Snafriozo likes this

54 minuty temu, DRAGO napisał:

20h1 czyli zwany 2004 od samego poczatku ma problemy, nie to co 19h2 czyli zwany jako 1909.

Jakie problemu u ciebie się pojawiły po przejściu na 2004 ?

12 godzin temu, Snafriozo napisał:

Jakie problemu u ciebie się pojawiły po przejściu na 2004 ?

Krótko uzywałem ale 1 jaki był na 2004 to mulenie w grach. Lepszy jest ltsc 2019. Tyle ze ja chwilowo jestem na 7 pro bo chce pograć w stare gry a 10 nie ma wparcia xp więc no wiesz.

To ja dalej pomarudzę że ten system nie jest bezpieczny, mam go dalej na nie używanym kompie i cały od istalacji mam ataki, głównie z rosji

6 minut temu, lintehilion napisał:

To ja dalej pomarudzę że ten system nie jest bezpieczny, mam go dalej na nie używanym kompie i cały od istalacji mam ataki, głównie z rosji

w czym to sprawdzałeś?

A czym się różni Home od Pro tego modera bo przecież i tak ten Pro jest odchudzony to po co jeszcze  jakaś wersja Home i czemu Home ma tylko wersję 19041.331 a nie tak jak Pro  19041.421 ?

16 godzin temu, Snafriozo napisał:

A czym się różni Home od Pro tego modera bo przecież i tak ten Pro jest odchudzony to po co jeszcze  jakaś wersja Home i czemu Home ma tylko wersję 19041.331 a nie tak jak Pro  19041.421 ?

Wersja home jest na starej wersji zrobiona wiec no mozna pobrac aktualizacje i jest to samo.

1 godzinę temu, zbigniew59 napisał:

A co ma odchudzanie systemu do wersji Home lub Pro?

Poczytaj czym się różni Home od Pro.

Ja tam jak home to tylko na słaba maszyne a nie pchanie na coś lepszego na lepsze to jak juz pro lub ltsc jesli chodzi o stabilny system.

Problem mam z updatem z 27.07.2020 od Ghosta. Konkretnie ostatni etap wysypuje się:

Cytat

Processing 1 of 1 - Adding package Package_for_KB4566785~31bf3856ad364e35~amd64~~19041.386.1.2
[==========================100.0%==========================]
The operation completed successfully.

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 10.0.19041.329

Image Version: 10.0.19041.388

Processing 1 of 1 - Adding package Package_for_RollupFix~31bf3856ad364e35~amd64~~19041.421.1.8

[==========================100.0%==========================]

An error occurred - Package_for_RollupFix Error: 0x800f0988

Error: 0x800f0988

DISM failed. No operation was performed.
For more information, review the log file.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log
The operation completed successfully.
Press any key to exit...

W dniu 28.07.2020 o 20:07, adrian0380 napisał:

Problem mam z updatem z 27.07.2020 od Ghosta. Konkretnie ostatni etap wysypuje się:

W toolbox ghost sprawdzic czy nie jest wyłaczopne wu nie powiem teraz pod która opcja to jest bo jestem na windows 7 chwilowo. Ale miałem ten sam problem i w toolbox przestawiłem opcje z wu na włącz bo była wyłączona i nie działało tak jak u ciebie, możliwe ze to bedzie to. jak nie to jakis program skrypt ci to blokuje.

W dniu 28.07.2020 o 12:15, DRAGO napisał:

Ja tam jak home to tylko na słaba maszyne a nie pchanie na coś lepszego na lepsze to jak juz pro lub ltsc jesli chodzi o stabilny system.

Przeczytaj mistrzu co napisałeś bo ja nic z tego nie rozumiem ;P ;) A błąd z aktualizacja to pojawia się co by człowiek nie robił bo bez użycia żadnych programów i skryptów do windy które usuwają telemetrię itp. aktualizacja kończy się błędem :( 

Jak to jest z bezpieczeństwem tego moda? Chciałbym go zainstalować na swoim lapku gdzie robię przelewy itp. Używam go na stacjonarce i sprawuje się świetnie więc chciałbym go zainstalować też na laptopie ale nie wiem jak z tym bezpieczeństwem. Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć? Ewentualnie może ktoś podesłać jakieś inne mody ze sklepem i xboxem?

11 godzin temu, Super3511 napisał:

Jak to jest z bezpieczeństwem tego moda? Chciałbym go zainstalować na swoim lapku gdzie robię przelewy itp. Używam go na stacjonarce i sprawuje się świetnie więc chciałbym go zainstalować też na laptopie ale nie wiem jak z tym bezpieczeństwem. Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć? Ewentualnie może ktoś podesłać jakieś inne mody ze sklepem i xboxem?

System jest bezpieczny u mnie nie ma nic podejrzanego ani na routerze głównym Firewallu Sprzętowym od Fortinet ani na serwerze NAS

Snafriozo likes this