Skocz do zawartości

Jak usunąć plik


rocki80

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, rocki80 napisał:

myślałem o xpud  ale jak napisałeś  że masz Debiana to się  zastanowię nad tym drugim, w Debianie jak się konfiguruje sieć bezprzewodową?

Bardzo prosto, jeśli masz słaby sprzęt to wybierz środowisko xfce a jak mocny komp co bez problemu działa np: win7 to kde.

klikasz na ikonkę sieci koło zegarka , wybierasz sieć wifi , podajesz hasło i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jou300 napisał:

Bardzo prosto, jeśli masz słaby sprzęt to wybierz środowisko xfce a jak mocny komp co bez problemu działa np: win7 to kde.

klikasz na ikonkę sieci koło zegarka , wybierasz sieć wifi , podajesz hasło i gotowe.

Raczej  słabszy komputer, z XP , czyli  jak wypalę płytę z  Debianem, zabotuje , pokaże się Debian , to wybrać środowisko xfce ? jeżeli  tak to wielkie dzięki . I jeszcze raz dziękuję że pomogleś  i  usunołem ten plik ( "ciągle  się uczę "....... )

Jeszcze  jedno, mogę prosić o link do pobrania odpowiedniego Debiana ISO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rocki80 napisał:

Raczej  słabszy komputer, z XP , czyli  jak wypalę płytę z  Debianem, zabotuje , pokaże się Debian , to wybrać środowisko xfce ? jeżeli  tak to wielkie dzięki . I jeszcze raz dziękuję że pomogleś  i  usunołem ten plik ( "ciągle  się uczę "....... )

Musisz pobrać odpowiednią wersje debian buster tą z napisem xfce

Obrazy Live debiana 64bit [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Obrazy Live debiana 32bit [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Możliwe , że środowisko lxde będzie lepsze dla twojego kompa jak to dziadzio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rocki80 napisał:

Chyba tak, pobiorę 32 bitową, mam  pytanie  -  czy  będę mógł  korzystać  z  XP  oraz  z Debiana ? Podobnie Vista -  czy  też będę mógł  korzystać  z  dwóch ? tzn. wiadomo musze  wybrać .???

Najpierw instaluj windowsa . Minimum 32 GB wolne dysku na Linuxa. Potem zainstaluj Linuxa. Przy starcie komputera będziesz miał menu z wyborem debiana i Windowsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Debiana z płyty DVD , jestem bardzo zadowolony , mimo iż z płyty troszkę  wolniej ale widać  różnice  między  XP  czy  Vistą . Ma wszystko co potrzebuje czyli  przeglądarka aktualna , odtwarzacz , programy do pisania .  Jak zainstalować Debiana na XP  i  na Viscie ? jak przecież  już mam Windowsa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie