Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 v3

Recommended Posts

bardzo fajny modzik nie ma z nim problemu, kazde sterowniki zainstalowane, kilka programow wlaczam nie wywala :D, do gier jest super, poprawilo wydajnosc w niektorych grach :), tak ze mozna dzialac bardzo dlugo na takim modzie, dla autora wielkie plusy za wydawanie tak wykastrowanych 10tke ktore sa wrazliwe na wszystko , tam na 1909 oryginalnym jest cos nie tak bo wentylatory chodza na maksa tu jednak jest inaczej i chodza wolniej :D a to magia :P

Win 10 1809 LTSC x64 2k20  ta wersja to najlepsza jaka widziałem kiedykolwiek nawet 7 tak dobrze nie działa jak to ... ciekawe jak bedzie z tym v3 

Zainstalowałem na laptopie i wszystko działa. System lekki i szybki. Kolejny raz dobra robota. 

Mam małe pytanko, do normalnego grania w gry że steam czy epic używam tych modyfikowanych systemów. Mam jednak oryginalna Forze Horizon 4 że sklepu M$. Może ktoś polecić jakiś modyfikowanego Win 10 ale bez wyciętego sklepu tak żebym mógł ściągnąć i pograć w Forze? Zainstalowałem niemodyfikowanego i wolny jest jak czołg :(

NiedzielnyMacio likes this

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] brak możliwości zainstalowania  sklepu na LTSC bo niema jego  w orignale 

4 minuty temu, soros123 napisał:

Jak przywrócić Explorer i Start z Win10?

a umiemy czytac czy tylko obrazki rozumiemy\

jak wół w pierwszym poscie

Cytat

- Zintegrowane na sztywno StartIsBack i Explorer z Windows 7

JPRDL! Pytam, bo może się jakoś da, Panie Uprzejmy. Nawiasem mówiąc jest to śmieszne, że dostępny od 2015 roku system (gdzie większość i tak korzysta z "niemodowanego" systemu w pracy i każdy zdążył przywyknąć) nadal jest modowany do wcześniejszych wersji (Win7 hura! a czemu nie Windows 3.1?).

Pozdrawiam.

Śmieszny to ty jesteś, bo chyba nie masz pojęcia, co to jest system LTSC. A jak coś nie pasuje, to sobie ściągnij niemodowanego i nie jęcz. Aha, i twoje pytanie nie brzmiało "czy da się przywrócić", tylko "jak przywrócić", więc nie dziwne, że autor ma już dość takich debilnych pytań.

maska007 likes this

5 minut temu, soros123 napisał:

Pytam, bo może się jakoś da, Panie Uprzejmy.

jakby sie dało to bym nie pisal ze na sztywno

6 minut temu, soros123 napisał:

Nawiasem mówiąc jest to śmieszne, że dostępny od 2015 roku system (gdzie większość i tak korzysta z "niemodowanego" systemu w pracy i każdy zdążył przywyknąć) nadal jest modowany

to po kiego go sciagasz

sa niemodowane nikt Cie nie zmusza

TomHard likes this

Nic nie mówię ale po kiego wuja modyfikować wygląd moda do wersji win7? Równie dobrze można zrobić win 3.1 bo "mnie siem podoba". Od prawie 6 lat jest win10 i niech wygląd do tego nawiązuje. W moim zrozumieniu mod to coś co poprawia wydajność w pierwszej kolejności a wygląd mam do wyboru jak lubię win3.1 to sobie zostawię ale jak wolę win10 to mam opcję i sobie wybieram (ale nie ja lubię win7 to jebnę na sztywno a jak się plebsowi nie podoba to niech szuka czegoś innego). No chyba, że cały mod sprowadza się do zmiany wyglądu na win7 - jak tak to sorry nie było tematu.

A ja mam pytanko z innej beczki. Tyle tutaj speców więc pewnie dostanę szybką odpowiedź :)

Czy na windows 10  działają polecenia "dosowe" ?

Mam w Harmonogramie (Windows 7)  dodane polecenie napisane w pliku .bat do wyłączania karty sieciowej o określonych godzinach.

netsh interface set interface "enet0" DISABLED

czy takie i podobne polecenia w WIN 10 działają czy tam trzeba bardziej się nakombinować ?

22 godziny temu, noname666 napisał:

A ja mam pytanko z innej beczki. Tyle tutaj speców więc pewnie dostanę szybką odpowiedź :)

Czy na windows 10  działają polecenia "dosowe" ?

Mam w Harmonogramie (Windows 7)  dodane polecenie napisane w pliku .bat do wyłączania karty sieciowej o określonych godzinach.

netsh interface set interface "enet0" DISABLED

czy takie i podobne polecenia w WIN 10 działają czy tam trzeba bardziej się nakombinować ?

Tak działają, czemu miałyby nie działać?

W razie problemów jest jeszcze Powershell i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

@Mr.TModyfikacja super - jedna z lepszych, wszystko działa jak należy.

W dniu 8.06.2020 o 15:32, pastorek88 napisał:

Cześć, mam pytanie czy działa bluetooth na tym modzie, chciałbym podłączyć myszkę

Działa, korzystam z Logitech G602 i bezproblemów :) 

@soros123

a po tego wuja, że bajery i wodotryski win 10 odpowiadają tak naprawdę tylko typowym gimbusiarzom. Inni userzy nie obeznani z tematem, są po prostu zmuszeni do używania tych pierd...ych ch.jków, kogutków i bóg wie czego jeszcze. Podziękuj, że ktoś poświęcił czas: przywrócił normalny wygląd win10 oraz zoptymalizował tę winzgrozę. Masz pojęcie ile zasobów systemowych pożera najnowsza kompilacja win10, jak ubija dysk (bez SSD nawet nie podchodź) - a ile potrzebuje ta tutaj? Proszę, poznaj temat a potem się wypowiadaj.

PS: żona zamieniła się z sąsiadką na gorszego laptopa, żeby móc używać win7. O czymś to świadczy?