Jump to content
WinClub
Tiili Rock

Pomocy, próbowałam już wszystkiego :

Recommended Posts

29 minut temu, Tiili Rock napisał:

nigdy nie otwierane, że trzem z nich "ukręciłam" łebki tzn te krzyżykowe nacięcia zrobiły się okrągłe od śrubokręta i za chiny ludowe nie szło ich odkręcić :( Tak więc pokrywy nie zdjęłam i wyczyścić nie mogłam.

Tak się właśnie robi jak się nie dobierze odpowiedniego  wkrętaka ! , nie może być za mały albo za duży  , musi być idealny do rozmiaru   wówczas nie ma bata żeby tego nie odkręcić.

Teraz wiertarkę w statyw wiertło   2,5  i nawiercamy z włączonym odkurzaczem.

Trzeba to zrobić  koniecznie  bo Twoja robota  pójdzie  w " piach "  i  nie raz tak idzie  wszystko do czterech liter  jak " koniowi pod górę " , nie poddawaj się  i dokończ to nad czym   tyle walczyłaś !.

Musisz  postawić na swoim  " kto tu rządzi  Leon  czy jego dzieci " ! :tooth:

Do laptopów stosuje się wkrętaki PH1. Niektóre śrubki są mniejsze i wymagają czegoś mniejszego, ale tylko typu PH. Nie może być PZ, bo tak się to często kończy. 

Jak można zepsuć 3 wkręty, widząc, że wkrętak nieodpowiedni i ukręcił 1 wkręt? Teraz tylko tak jak radzi @woj-ani217 rozwiercić łebki, zdjąć obudowę i wystające wkręty wykręcić jakimiś szczypcami.

Moi drodzy parafianie :smokeing:

Śrubokręciki mam odpowiednich rozmiarów...rozkręcam nimi bez problemu swojego peceta i ps4 do czyszczenia...Aż taką blondynką nie jestem :doh: Ale temu nie podołały.

Cóż,  jak pisałam wcześniej laptop był bardzo zaniedbany, w różnym środowisku używany i niech to będzie nauczka dla właścicieli na przyszłość..  Ja już go nie mam,  i nie zamierzam kolejny raz ich ratować,  dostali wytyczne i zapewne niedługo kupią nowego B)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ziolko likes this