Jump to content
  • 0

Czy jest jakiś sposób na skopiowanie oraz instalację apek na Lumii, których nie ma już w Sklepie Microsoftu?

wiktorynek
 Share

Question

Mam nadzieję, że jest jeszcze jakiś fan Lumii i mobilnego Windowsa.

Chciałbym w jakiś sposób zainstalować na Lumii 950 apki, których nie ma już w Sklepie, a które mam na innym telefonie z Win 10 Mobile. Jest na to jakiś sposób? - skopiowanie, zainstalowanie, inny?

A może jest jakaś fanowska strona z apkami?

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

APKTOW10M, program do instalowania aplikacji na Androida w Windows 10 Mobile  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

nie wiem co i jak  bo nie sprawdzałem  ( kiedyś szukałem coś takiego na w razie czego )  moja lumia 635  leży w szufladzie (  jak nówka ze sklepu )  jako eksponat muzealny.

Tu  chłopak opisuje co i jak ?  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Sprawdź  to może się przyda ?.

• 0
25 minut temu, wiktorynek napisał:

Wolałbym natywne apki na Windows Mobile.

Gdzieś miałem link do  takich  apek  ,ale gdzie jak i co ?   dawno nie zaglądałem , jak znajdę ? do podeślę.

P.S

a tu   zaglądałeś ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

• 0

Dzięki bardzo za zainteresowanie. Muszę się zebrać w sobie i przetestować najpierw na Lumii 640. Największe obawy mam co do tych programów takie, że są stare, a Lumia 950 otrzymała ostatnią aktualizację systemu w styczniu 2020. Niektóre apki są nadal aktualizowane. Nie chcę sobie uwalić systemu i robić wszystko od nowa. Ehhh... ten Microsoft. Nie dość, że usuwa apki ze Sklepu, to jeszcze nie pozwala instalować apek z zewnętrznych źródeł.

• 0
W dniu 7.05.2020 o 21:34, wiktorynek napisał:

Dzięki bardzo za zainteresowanie. Muszę się zebrać w sobie i przetestować najpierw na Lumii 640. Największe obawy mam co do tych programów takie, że są stare, a Lumia 950 otrzymała ostatnią aktualizację systemu w styczniu 2020. Niektóre apki są nadal aktualizowane. Nie chcę sobie uwalić systemu i robić wszystko od nowa. Ehhh... ten Microsoft. Nie dość, że usuwa apki ze Sklepu, to jeszcze nie pozwala instalować apek z zewnętrznych źródeł.

Uporałeś się z tym ? Czy jeszcze nie ? 

• 0
W dniu 7.05.2020 o 21:34, wiktorynek napisał:

to jeszcze nie pozwala instalować apek z zewnętrznych źródeł.

Jak to nie można?    A z karty pamięci?   Jak miałem Lumie to   przypominam sobie że  apke z sieci pobierało ( po za sklepu ) i później z karty pamięci instalowałem.  Nie wiem jak jest z dostępnością apek po za sklepem M$ ale wiem że były poradniki jak z SD zainstalować apki.

• 0
Godzinę temu, MadDragory napisał:

A z karty pamięci?   Jak miałem Lumie to   przypominam sobie że  apke z sieci pobierało ( po za sklepu ) i później z karty pamięci instalowałem.  Nie wiem jak jest z dostępnością apek po za sklepem M$ ale wiem że były poradniki jak z SD zainstalować apki.

To by mnie interesowało najbardziej, ale wg mnie nie jest takie proste, ponieważ np po przywróceniu systemu albo przełożeniu karty do innego telefonu mam apki na karcie i nawet są widoczne jako "zacienione", ale bez Sklepu nie można ich uruchomić/ponownie zainstalować.

Tak, pobranie apek z jakiegoś repozytorium i instalacja ich z karty pamięci byłoby super sprawą, tylko czy jest to możliwe? Albo druga opcja, mam te apki na karcie zainstalowane, jak je przywrócić do "żywych"?