Jump to content
WinClub
pawel5428

Gry na oklep brak twórczości

Recommended Posts

Czy też odnieśliście wrażenie że obecnie nowe gry często są takie same? Brak nowych mechanik, czegoś nowego.Gry to biznes a biznes to pieniądze czyli robi się to co się sprzedaje.Kolejne call of duty, farcry, battlefield itd.

Trwa wyścig w której grze będzie lepsza grafika a to pociąga za sobą coraz większe wymagania sprzętowe co napędza kupno nowych podzespołów.Kiedyś kompletny komputer ze wszystkim dało się kupić za 3000zł i pograć w nowe gry na wysokich ustawieniach.Obecnie komputer gamingowy  to PC rzędu 5-15 tysięcy złotych sama jednostka.Potwór złożony za 20k a gry dostają czkawki na wysokich gdzie nie ma stabilnych 60fps gdzie wahania są rzędu 35-55 fps.Opcje graf. RTX ,mega szczegółowe tekstury...

A gdzie grywalność? Wolałbym grę z gorszą grafiką ale np. z rozwiniętymi animacjami, lepszą inteligencją npc, większą złożonością i dopracowaną.

3 minuty temu, M4T napisał:

Ja jestem wychowany na pegazusie i kompach pokroju kalkulatora.

Osobiście wolę klimat i dobrą fabułę niż graficzne wodotryski.

Mam tego tonę! :) A jakbyś chciał zbierać gry do ogrania to od jakich lat do kiedy? Np.1995-2010?

Przecież jest wiele nowych gier z dobrą grywalnością i ... grafiką. Lepszą inteligencję npc mam nadzieję że zobaczymy jak wyjdą nowe konsole.

Bo teraźniejsze gry są robione dla kasy i przestała się liczyć fabuła bo ludzie przestali myśleć więc dla takich w większości gry powstają i najlepiej multi,nie wspominając o łowcach klatek i wodotrysków...tak ogólnie to licznik klatek powinien być wyświetlany na stałe aby się na forach niosło ile kto ich ma,dużo zdjęć na insta lub fejsa jaka to grafika ładna najlepiej w powiększeniu a historia,wczuwanie się w klimat gry? to przeszłość.

pawel5428 likes this

1. Gry Fabularne są dzisiaj darmowe ;) Crackersi (Pozdrawiam przy Okazji) robią fascynującą Robotę ^^

2. Każda większa Produkcja/Seria/Gra jest kopiowana (BF'y,CODy,ACy,...itd) Ludzkość jest leniwa więc nikomu nie chciałoby się robić czegoś na nowo

3.Nawet najmniejszy Scheiß na Steamie sprzeda się ;)

4.Co do Sprzętu...hmm mój aktualny Składak jest prawie cały z Roku 2010 i wyciska spokojnie 60+ FPSów, ale nie jest aż taki stabilny przy nowych Tytułach. Ceny potężnych Komponentów są drogie ale nikt cię nie zmusza do posiadania 1000+ FPSów o.0 300 Wystarczy, idealnie pod Monitor 240hz ;)

5.Najbardziej w Nowoczesnych Grach nienawidzę tych zasranych Efektów Graficznych ;__; wielu z nich nigdy nie można wyłączyć... i tego jak w Przypadku Programów (Razer Synapse) ,,Pobierz Apke 10MB, zainstaluj, a potem jeszcze pobierz dodatkowy Bullshit ;__; a na końcu potrzeba do tego Neta aby móc zmienić sobie Kolor Światełka w Myszce ;D

6.Wydajność Sprzętu & Grafika w Grach to dzisiaj podstawa, jakiś Progress musi być w Historii Ludzkości ;)

7.Z Fabułą jest inny Problem...prawie Każdy zna większość Scenariuszy (Filmy,Gry,Seriale,Książki,...) ciężko dzisiaj coś stworzyć jak Wieśka & Star Warsy, dlatego lepsze są Gry Multi

8.Nwm czy każdy Gracz posiada własne Pomysły na Gry, ale osobiście mam kilka Pomysłów między innymi FPS który do tej Pory nie został zrealizowany ^^ (Bogu dzięki, bo wiem niestety jak bardzo Ludzkość potrafi coś spier*olić jeśli żaden Perfekcjonista tym Projektem nie zarządzał ;p) jako ktoś kto maczał Paluszki w większości FPSów wiem czego pragnął Ludzie :3 i ja sam ;)