Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro Office v.2004 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020]

Recommended Posts

Ile czasu wam trwa niebieski  obraz "czekaj" po instalacji?

Dodam ze wersja bez office zainstalowała się poprawnie i to mi wystarczy. 

Tak będzie miałem znowu perypetie ze zdrowiem - wlasnie koncze bo musiałem wprowadzic drobne poprawki. Wgram i bedzie dostepna

Witam

System rewelacyjny.Korzystam z twoich modów od dawna,prawdą jest natomiast to że to twój najlepszy system jaki wydałeś moim zdaniem.

Oczywiście nie jest perfekcyjny.System nadaje się zarówno do grania jak i do prac biurowych.

Plusy:

-Szybkość systemu

-Wszystko działa jak należy brak jakichkolwiek błędów.

-Wbudowane biblioteki Visual.

-Brak defendera.

-Dziękuje Konuss iż sprawiłeś mi przyjemność kasacji chrome <3 

Mimo iż ten system nie jest z założenia zrobiony tylko pod gry, Działa lepiej niż reszta modów  które są tutaj a miałem przyjemność poznać ich wiele.Rewelacja !

Dość słodzenia czas na konkrety znalazłem parę spraw których mi jako użytkownikowi nie odpowiadają..

Minusy:

-Odkryłem po dłuższym korzystaniu że Windows Update sam się włącza mimo że go wyłączyłem nie mam pojęcia dlaczego tak jest na obu sprzętach tak miałem.

-Zainstalowany google chrome. (Po co mamy internet explorer każdy może wybrać sobie browser jaki mu odpowiada ).

-Ilość procesów(chociaż  system działa bardzo szybko,To liczę procesów warto byłoby ograniczyć)Ponad 100 to trochę za dużo.

Od dnia wydania do dzisiaj trwał test.System sprawuje się rewelacyjnie i zostanie przez jakiś czas przynajmniej na jednym komputerze.Dobre prace trzeba cenić dzisiaj nie jest łatwo o dobry mod.Szczególnie że Microsoft ciągle coś wydaje.

Mam nadzieje że nie spoczniesz na laurach i wydasz jakiś system zastosowany tylko pod gry :)

@konuss dziękuje :)

2 minuty temu, Geralt Z Rivii napisał:

Witam

System rewelacyjny.Korzystam z twoich modów od dawna,prawdą jest natomiast to że to twój najlepszy system jaki wydałeś moim zdaniem.

Oczywiście nie jest perfekcyjny.System nadaje się zarówno do grania jak i do prac biurowych.

Plusy:

-Szybkość systemu

-Wszystko działa jak należy brak jakichkolwiek błędów.

-Wbudowane biblioteki Visual.

-Brak defendera.

-Dziękuje Konuss iż sprawiłeś mi przyjemność kasacji chrome <3 

Mimo iż ten system nie jest z założenia zrobiony tylko pod gry, Działa lepiej niż reszta modów  które są tutaj a miałem przyjemność poznać ich wiele.Rewelacja !

Dość słodzenia czas na konkrety znalazłem parę spraw których mi jako użytkownikowi nie odpowiadają..

Minusy:

-Odkryłem po dłuższym korzystaniu że Windows Update sam się włącza mimo że go wyłączyłem nie mam pojęcia dlaczego tak jest na obu sprzętach tak miałem.

-Zainstalowany google chrome. (Po co mamy internet explorer każdy może wybrać sobie browser jaki mu odpowiada ).

-Ilość procesów(chociaż  system działa bardzo szybko,To liczę procesów warto byłoby ograniczyć)Ponad 100 to trochę za dużo.

Od dnia wydania do dzisiaj trwał test.System sprawuje się rewelacyjnie i zostanie przez jakiś czas przynajmniej na jednym komputerze.Dobre prace trzeba cenić dzisiaj nie jest łatwo o dobry mod.Szczególnie że Microsoft ciągle coś wydaje.

Mam nadzieje że nie spoczniesz na laurach i wydasz jakiś system zastosowany tylko pod gry :)

@konuss dziękuje :)

Ja również dziękuję ale akurat chyba ostatnia wersja jest spalona. Liczba procesów i kilka błędów. 

Geralt Z Rivii likes this

mam następujące błędy. Przy probie instalacji programu

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ponadto gBurner sie buntuje ze niby zle zainstalowany

Nowa wersja Office i SlimBuild już gotowa. Potrzebuje pomocy osóby które mnie wsparly od początku i chcą to robić nadal proszę o kontakt PW

W dniu 24.05.2020 o 15:07, konuss napisał:

Nowa wersja Office i SlimBuild już gotowa. Potrzebuje pomocy osóby które mnie wsparly od początku i chcą to robić nadal proszę o kontakt PW

to sie robi żałosne, jak nie masz kasy to olej temat a nie żebrzesz o pieniądze, robisz mody różne jak lepsze raz gorsze ok, ale bez przesady, robi sie to już niesmaczne , to podobnie jak ja jestem prezenterem i napisałbym na stronie zeby mnie wspomogli bo nie mam na neta albo zeby za prąd zapłacić 

zdzisiek24 likes this

Godzinę temu, sebio napisał:

to sie robi żałosne, jak nie masz kasy to olej temat a nie żebrzesz o pieniądze, robisz mody różne jak lepsze raz gorsze ok, ale bez przesady, robi sie to już niesmaczne , to podobnie jak ja jestem prezenterem i napisałbym na stronie zeby mnie wspomogli bo nie mam na neta albo zeby za prąd zapłacić 

Jaki prąd? Co tu się dzieje...

11 godzin temu, szymibtw napisał:

Jaki prąd? Co tu się dzieje...

czytaj uwaznie dałem przykład jak zachowuje sie konuss 

3 godziny temu, jkaw napisał:

Nie da się zainstalować. Przy próbie instalacji "Brak dostępnych obrazów" Co to znaczy?  Pozdrawiam.

Ehh... wystarczy poszukać na forum, sam pisałem nawet o tym w innym temacie.

32 minuty temu, martinooo napisał:

Nie działa możliwość zalogowania się do office..............

jak nie działą działą dodawanie konta microsoft i automatycznie juz to konto jest podpiete pod office ??

sebio likes this

Świetny system bardzo mi się podoba, no może oprócz ikon ale dałeś sposób jak przywrócić. 

Jedno pytanie, w eksploratorze pokazuje ukryte partycje systemowe, jak je ukryć??

Nie da się zainstalować. Przy próbie instalacji "Brak dostępnych obrazów" Co to znaczy?  Pozdrawiam. .

Czy ktoś może mi naprawdę wyjaśnić dlaczego nie mogę zainstalować moda. Nie każdy jest taki obcykany . Pozdrawiam

16 godzin temu, G3orG3 napisał:

Świetny system bardzo mi się podoba, no może oprócz ikon ale dałeś sposób jak przywrócić. 

Jedno pytanie, w eksploratorze pokazuje ukryte partycje systemowe, jak je ukryć??

W zarządzaniu dyskami usuń przypisane litery tym partycjom.

19 godzin temu, G3orG3 napisał:

Dziękuję będzie aktualizacja na nowych obrazach

W dniu 29.05.2020 o 12:02, konuss napisał:

Dziękuję będzie aktualizacja na nowych obrazach

Mała prośba jak wstawiasz napisz V3 ....V4  etc:)

po paru restartach widać to co potrzeba, bez ukrytych partycji:)