Jump to content
WinClub
franekfranek

filtry skrytpy przeciw reklamom olx, allegro, facebook itp

Recommended Posts

Mnie - ŻADNE - reklamy nie interesują - zawsze wiem czego chcę i tego szukam - nie patrząc na reklamy - wyłączam je jak tylko się da.

Las, rzeka, odludzie, radio i zwykły telefon, to moja przyszłość - u mnie też - jeszcze tylko 4 lata do emerytury!

Już mieszkam w pięknym miejscu - Saltsjöbaden - region stockholm - zobacz na google maps -  W ogóle cała szwecja to to co napisałeś. Tu masz namiastkę - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tu masz latem - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - mieszkam kilometr od tego miejsca.

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

jeszcze tylko 4 lata do emerytury!

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Już mieszkam w pięknym miejscu

Zazdroszczę.

Szkoda tylko, że w tej Szwecji pokpili trochę z koronawirusem.

P.S. A z tym BMW to wygląda raczej poważnie niż śmiesznie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Telemetria w systemie. Telemetria nvidii. Telemetria w firefoxie.

Trochę głupio mi z tym, bo mam polisę w firedoxie i telemetry won. W about config telemetry wszędzie false. Mam usuwanie ciasteczek podczas zamykania przeglądarki, czyli pozostawione ze stron, gdzie jestem zalogowany. Jednak widzę, że w internecie jest pełno mnie, czy to speed test, czy ping test, a YT pokazuje mi filmy z tematów, które oglądałem. Elementy śledzące blokuję i chociaż nie jestem zasypywany spamem, to nie mam poczucia, że jestem bezpieczny. Nvidia telemetria, to pikuś - odinstalować i telemetry i experience. Z systemem jest trudniej, bo są trzy poziomy telemetrii zaczynając od wysyłania zgłoszeń  i nawet info o instalacji windowsa. Dwa poziomy są podstawowe i czasem widać, że działają, a trzeci jest zależny od wszystkich rodzajów logów, gdzie zapisywane jest wszystko, nawet informacje o tych logach i informacje o informacjach. Widać stały ruch z komputera, czyli reguły wychodzące, które działają nawet wtedy, gdy godzinami siedzę w wordzie i przeglądarka wyłączona.

Niektórzy mają gorzej i są zasypywani spersonalizowanymi reklamami i dzieją się takie hocki, jakby ufo kontrolowało i eksperymentowało na człowieku przez internet. Kiedyś kot z postawioną sierścią szorował z pokoju, jakby... jakieś infradźwięki go wystraszyły.

Jestem stary i czuję, że komputer robi ze mnie durnia, przecież jestem stary, a zachcianki nachodzą. Szybko przechodzą, więc nie jestem podatny na polecenia podprogowe.

Człowieku piszesz coś o telemetrii a w domu pewnie internet przenośny i światłowody nie wyobrażasz sobie jaki jesteś żałosny zapomniałeś jeszcze dodać o tych wszystkich platformach do gier bo one też zbierają,nigdy nie będziesz bezpieczny w internecie:E

Było wałkowane miliard razy ale dalej są ludzie którzy są przekonani o tym że mogą być anonimowi w internecie oprogramowanie jak i sprzęt ma luki i nic na to nie zrobicie nawet routery zbierają dane i wysyłają o smartfonach nie wspominając.

17 minut temu, kitaro napisał:

W about config telemetry wszędzie false. Mam usuwanie ciasteczek podczas zamykania przeglądarki

To taka podstawa. Nie wyobrażam sobie, że ludzie tego nie mają ustawione/włączone. Niestety wiem, że 90% z tego nie korzysta.

Ludzie mają zapamiętane w przeglądarce wszystko, dosłownie wszystko. Nigdy nie czyszczą przez lata i nie zmieniają haseł, a ich hasła to: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tymczasem taki sobie bank: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przeczytałeś cały temat, wszystkie posty i zrozumiałeś sens? Mniemam, że nie - jedno i drugie. Na pierwsze jesteś za leniwy, na drugie za głupi.

Jakbyś coś wspomniał o obrażaniu, to tylko przypomnę:

48 minut temu, F8. napisał:

nie wyobrażasz sobie jaki jesteś żałosny

to do kolegi @kitaro

36 minut temu, F8. napisał:

Co mają wspólnego z telemetrią ciastka w przeglądarce?:laie_67:

Ciastka też potrafią nabroić

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, F8. napisał:

Co mają wspólnego z telemetrią ciastka w przeglądarce?:laie_67:

Namierzają po ip, śledzą, wszystkie logowania wiedzą i wysyłają odpytywania. Tak. Podobna funkcja namierzania, sondy i śledzenia i wysyłania danych. Każde kliknięcie zliczą i sprawdzają, co używasz do blokowania reklam, gdzie łazisz po internecie, i nawet, gdy wyłączona historia wyszukiwania na google i YT, to wypad, albo wyłączenie uBO np na tvn24 żeby zobaczyć wideo.

Telemetria, raportowanie, ciasteczka - jeden czort. Blokowanie ciasteczek, to wylewanie dziecka z kąpielą, bo treści stron stają się niedostępne, ani żadna poczta. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zaczynam myśleć, że wielu ludzi powinno się chronić przed taką wiedzą.

Szczególnie upośledzonych - omijać, bo usłyszą coś i wejdą na najbliższe drzewo szukać gałęzi rozwoju biznesu. Spadnie - zawsze to człowiek.

@F8. - I żebyś coś wyniósł, to zapamiętaj sobie klucze gdzie szukać blokad telemetrii w Firefoxie:

- browser.newtabpage.activity

- browser.ping-centre.telemetry

- toolkit.telemetry

- experiments

Resztę sobie poszukaj, bo jeszcze źle powyłączasz. :L

kitaro likes this

Wiktorynek kolega kitaro cię podsumował tak jak napisałem usuwanie ciasteczek mija się z celem bo są one potrzebne do funkcjonowania witryn internetowych:trollface:

Wróć lepiej do szydełkowania ewentualnie robić za parodystę w internetach.

Ciastka są przechowywane u ciebie na dysku i nic nie wysyłają.Znowu wypisujecie jakieś głupoty.

Najlepiej utnij kabel od łącza na elewacji przy domu bo cię szpiegują a potem idź wyżalić się na fejsa.

Koniec tematu jak dla mnie to dalej jeden z drugim nic nie wiesz a głupoty wypisujesz.

Znalazł się specjalista od analiz statystycznych.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information