Jump to content
WinClub

Recommended Posts

Wczoraj przy próbie instalacji sterownika Standard na laptopie ASUS GL704GV, gdzie tam też jest RTX 2060 miałem ten sam błąd co Ty, jednak nie udało mi się go zainstalować i wgrałem DCH. 

@wiktorynek widocznie sterowniki DCH w laptopach wejdą szybciej i jak widać są już norma. Ale spokojnie :) wydaje mi się że w niedalekim czasie nowsze pc będą miały to samo i z tego co suport NVIDIA pisał Microsoft chce w pełni windowsa pod DCH zrobić ehhh dramat

5 godzin temu, szymibtw napisał:

widocznie sterowniki DCH w laptopach wejdą szybciej i jak widać są już norma.

Nie generalizowałbym aż tak, ponieważ na wszystkich starszych konstrukcjach można instalować najnowsze sterowniki standard na najnowszym Win 10. W Twoim przypadku działa połączenie 9 gen + RTX2xxx albo specyfika sprzętu czyli producent zablokował inną możliwość. Intel wydaje już tylko sterowniki DCH. Ostatnie standardowe podesłałem wyżej.

No to niezłe jajca...w takim razie jak ominąć to że musi być lokalizacja ustawiona na c aby ze sklepu dało się panel zainstalować,czy takie zmiany wpłyną na gry które są zainstalowane na innym dysku (tzn.zmiana lokalizacji zapisywania na c,instalacja panelu a później ustawienie z powrotem na ten dysk co był).Ja nie chcę przeprowadzać takich prób bo tyle GB ewentualnie miałbym do ściągnięcia że z moim słabym necie nie wchodzi to już w grę.

Godzinę temu, ampa napisał:

No to niezłe jajca...w takim razie jak ominąć to że musi być lokalizacja ustawiona na c aby ze sklepu dało się panel zainstalować,czy takie zmiany wpłyną na gry które są zainstalowane na innym dysku (tzn.zmiana lokalizacji zapisywania na c,instalacja panelu a później ustawienie z powrotem na ten dysk co był).Ja nie chcę przeprowadzać takich prób bo tyle GB ewentualnie miałbym do ściągnięcia że z moim słabym necie nie wchodzi to już w grę.

Jak mam windows ze sklepem to mi się normalnie pobiera panel NVIDII bez żadnej lokalizacji...

@wiktorynek mi chodziło o te nowsze sprzęty :)

Pobiera się bo masz zapisywanie domyślną lokalizację zapisywania aplikacji na dysku c ustawioną.Ja pobieram na inny dysk a panel wymaga dysk c.