Jump to content
WinClub
qbonny

Klucz z Allegro

Recommended Posts

Czy ma sens zakup klucza z Allegro za 25zł do W8?
Chodzi mi o to, żeby system był "oryginalny na pierwszy rzut oka". Niepokoi mnie tylko zastrzeżenie, że może być konieczna aktywacja telefoniczna (to by sugerowało wielokrotne wykorzystanie jednego klucza).
Ktoś kiedyś próbował?

Elo. Sam całkiem niedługo stałem przed kupnem systemu. Też się zastanawiałem nad kupnem takiej licencji, nie kupiłem takiej poprostu nie ufam takim sprzedawcom. Nie wiem czy jest oryginalny czy nie ale ja bym nie kupił. Ogólnie takcy sprzedawcy są na allegro 2 do 4 miesięcy i znikają więc o czymś to świadczy. Ostecznie kupiłem Windows 10 pro box używany i działa jak należy.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

W dniu 12.03.2020 o 13:14, bison616 napisał:

Bedzie tak samo oryginalny " na pierwszy rzut oka" jak aktywowany np. tym aktywatorem

Za polecanie takich linków powinno być dożywotnie i pośmiertne piekło. Ściągnięcie programu z podanego linku odbywa się w bardzo dziwny sposób, co więcej, po zainstalowaniu, program informuje, że ta wersja jest nieauktualna, nie działa i mam ściągnąć nowszą (2.2). Ściągnąłem i dziękuję bardzo, naściągałem sobie syfu (estuora i fish.exe - cokolwiek to jest) "instalując" tę nową wersję. Teraz Windows non stop napiernicza mi komunikatami o złośliwym oprogramowaniu. Dziękuję.

59 minut temu, qbonny napisał:

Za polecanie takich linków powinno być dożywotnie i pośmiertne piekło. Ściągnięcie programu z podanego linku odbywa się w bardzo dziwny sposób, co więcej, po zainstalowaniu, program informuje, że ta wersja jest nieauktualna, nie działa i mam ściągnąć nowszą (2.2). Ściągnąłem i dziękuję bardzo, naściągałem sobie syfu (estuora i fish.exe - cokolwiek to jest) "instalując" tę nową wersję. Teraz Windows non stop napiernicza mi komunikatami o złośliwym oprogramowaniu. Dziękuję.

bo pobierać to trzeba umieć....... i wersja z linku działała, a nową używasz na własne ryzyko. Aha i za życznie komuś dożywotniego piekła do dobrze,że ci zeżarło pc. Z taki m podejściem zasłużyłeś sobie. Pozdro

vegeta80 likes this

4 godziny temu, bison616 napisał:

wersja z linku działała

Kiedyś może tak. Wypadałoby sprawdzić, co się poleca, a najlepiej odsyłać do oryginalnej strony programu, a nie do podejrzanych pośredników.

Nie "zeżarło mi dlatego, że życzę piekła, tylko uważam uważam, że powinno być piekło, bo mi "zeżarło" z powodu odsyłania do wątpliwych linków. Zawsze instaluję programy bardzo uważnie, to pierwszy tego typu przypadek u mnie od wielu lat.

4 godziny temu, toom18 napisał:

Jak się nie wie co pobrać albo się nie umie to się kupuje oryginał i po kłopocie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Co ta wypowiedź wnosi oprócz Twojej złośliwości?