Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Recommended Posts

9 minut temu, wiktorynek napisał:

I zaraz będziesz prawdopodobnie płakał, że nie ma Sklepu i sterowniki nie mają panelu. :L

Do kogo ty to mówisz ?? Po co mi sklep jak nic w nim nie kupuję a jeśli ci chodzi o panel do NVIDIA to żarty robisz ;)

Nie będziesz miał panelu do integry Intela na 100% gdyż od dłuższego czasu Intel wydaje tylko sterowniki DCH i prawdopodobnie panelu do Nvidia - tutaj uzależnione od producenta czyli MSI jak zaprogramowali, czy obsłuży sterowniki standardowe.

Kiedyś do systemów (głównie tych Extreme) dołączany był program do usunięcia folderów z Ten Koputer. Ktoś jest w stanie podać mi jego nazwę? 

11 minut temu, Boker napisał:

Kiedyś do systemów (głównie tych Extreme) dołączany był program do usunięcia folderów z Ten Koputer. Ktoś jest w stanie podać mi jego nazwę? 

Chyba chodzi o ten ThisPCTweaker

Jak ten system podziała na HDD? Stary laptop HP ENVY 15-j118eo. Na razie siedzę na win 8.1. Na windowsie 10 miałem problemy z mielącym często dyskiem. Czy na tej modyfikacji będzie lepsza wydajność niż na 8.1? Czy po prostu do win10 w jakiejkolwiek formie bez SSD ani rusz?

Kopia Acronisem - i instalacja, testy. Jak nie pasuje - przywrócenie kopii. Zawsze można wrócić .

Zamiast pytać - samemu spróbować - nikt ci nie powie jak będzie działać u ciebie.

A pytania dopiero jak będą problemy po instalacji.

Ja acronisa używam  wiele lat i nigdy mnie nie zawiódł - zawsze mam bieżącą wersję systemu i ciągle testuję nowe wersje - lub wiele dodatkowych programów.

W razie w - przywracanie i żadnych problemów.

Franc likes this

System jest bardzo płynny i szybki w działaniu,wielkie słowa uznania dla autora.Mam jedno pytanie:otóż po zainstalowaniu Eseta i przeskanowaniu wywala mi do kwarantanny skrypt umieszczony w folderze "Windows/Personal/o nazwie-VBScript",który obsługuje komendę z prawokliku "pokaż/ukryj ukryte pliki".Proszę o konkretną poradę jak rozwiązać ten problem.

Dzięki wielkie,dodałem do wyjątków i już nie usuwa.Troche mnie zaniepokoiło to,że wykrył w tymskrypcie  konia trojańskiego.Widocznie eset jest bardzo wrażliwy na wszelkie zmiany w systemie.

Najlepszy Win10 LTSC jaki był na tym forum. Cieszę się, że Romek nie ulega naciskom by instalować marketowe g***o czy inne bajery. System czysty, stabilny, instaluje się bez problemu na wszystkim. Wcześniej używałem kompilacji Sromotnika, ale to była porażka. Tutaj system zainstalowany na ultrabooku Dell E7270, dysk m.2, 4GB ram.

Film z bootowania, wcześniej zrobione aktualizacje:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ma ktoś też problem z aktywacją? Za chiny nie mogę go aktywować, kms reloader niby aktywuje jednak po wejściu we właściwości komputera nadal nie jest aktywowany. Wszystkie inne nie aktywatory nie działają. Od razu wyskakuje jakiś błąd. Jakieś sugestie? Mam też oryginalny klucz z Win 10 Education jednak wpisując go też mam błąd.

Edit:

Udało się, tym KMSoffline.2.0.9