Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Recommended Posts

4 godziny temu, Seawac napisał:

czemu taki dziadowski serwer...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

az taz zle chyba nie jest w 5 min pobrac ISO

a jak jestes taki mądry to daj namiar na tani najlepiej darmowy hosting bez limitow gdzie bez oplat zmieszcze kilka tera obrazów

6 godzin temu, wiktorynek napisał:

Ludzie już przesadzają. Za free mają 20MB/s i jeszcze narzekają:

I to w okresie gdy jest totalne obciążenie sieci na całym świecie, bo normalnie idzie ponad 30MB/s z tego serwera.

Ja miałem coś koło 1mb/s i zdecydowałem się pobrać z linku od anna.parker

W dniu 6.03.2020 o 12:55, anna.parker napisał:

Mirror:

po jednym dniu użytkowania system bardzo szybko chodzi :)

Jedyny dość duży mój problem to jak uruchomić na nim działanie dysku Microsoftu onedrive. Synchronizacja wybranych katalogów w tle. Używam tej usługi firmowo i prywatnie a odpalając program po zainstalowaniu mam zero odpowiedzi :( 

LTSC jest systemowo pozbawiony OneDrive o czym powinieneś wiedzieć przed jego instalacją. Ponoć istnieje nieoficjalna metoda naprawy rejestru i przywrócenie działania apek: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

System działa naprawdę szybko i sprawnie - kawał świetnej roboty @Mr.T! Dzięki wielkie!

Jedyny problem, który mam pewnie może się brać z mojego niedopatrzenia, albo coś źle zmajstrowałem, to półprzeźroczysty napis "Aktywuj system Windows. Przejdź do ustawień, aby aktywować system Windows." wyświetlający się w prawym dolnym rogu ekranu.

Jest jakaś opcja, żeby to zniknęło? Z góry dzięki za pomoc!

4 godziny temu, zbigniew59 napisał:

A jest aktywowany?

No nie...

Wiem, że źle to zabrzmi, ale... jak :D

Bo w opcjach aktywacji nie łączy się z serwerem.

Klucz ma być oryginalny czy jak?

Panowie, może jesteście jakoś w stanie pomóc, zainstalowałem ten system, sterowniki wgrały sie standardowe od win10, wrzucił się program od AMD (mam radeona 6370m 512mb) więc i sterownik, jednakże podczas uruchamiania gry wyświetlał się czarny obraz, po czym w menadzerze odinstalowałem i gra się odpaliła na karcie zintegrowanej Intela, chodzi ale muli okropnie, posiadam laptopa acer 3820tg i wszędzie gdzie szukam nie ma sterowników pod 64 bitowy sys, po ściągnięciu sterownika 32 bit wyświetla się problem, sciagnelem również driver boost ale on też instaluje sterownik który nie działa. Sorki za proste słowa ale jestem kompletnie zielony 

28 minut temu, mpatiaa napisał:

Panowie, może jesteście jakoś w stanie pomóc, zainstalowałem ten system, sterowniki wgrały sie standardowe od win10, wrzucił się program od AMD (mam radeona 6370m 512mb) więc i sterownik

Pewnie zle sie wgraly stery

powinienes wgrac z odlaczonym netem i i wgrywac stery w odpowiedniej kolejnosci 

od grafiki tez najpierw Intela a pozniej AMD

Czyli format mnie czeka, wydawało mi się że tu wszystkie sterowniki w Windowsie już były, teraz druga sprawa czy idzie jakoś zmienić sterownik 32 bitowy na 64 czy specjalnie muszę Windowsa 32 bitowego ściągnąć tylko dla karty graficznej? 

53 minuty temu, mpatiaa napisał:

Czyli format mnie czeka, wydawało mi się że tu wszystkie sterowniki w Windowsie już były, teraz druga sprawa czy idzie jakoś zmienić sterownik 32 bitowy na 64 czy specjalnie muszę Windowsa 32 bitowego ściągnąć tylko dla karty graficznej? 

Przecież ten mod jest w wersji x64 i takie sterowniki masz instalować. Jak nie masz pojęcia jakie sterowniki wgrywać (lub nie wiesz skąd je ściągać, szukałeś np. po ID sprzętu? ) to może spróbuj jakiegoś programu do aktualizacji sterowników np. Snappy Driver Installer. Tylko sporadycznie ten program się myli i proponuje niewłaściwe drivery - może się okazać że jesteś szczęściarzem i wszystko będzie OK.

Jpd. :angry: Czy jest jakiś problem z pobraniem sterowników do tej grafiki ze strony AMD? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Problemem może być jedynie, to że ostatnie sterowniki do Win 10 są z 2015 roku. Do wyboru są wersje Standardowa WHQL i Crimson Beta. Tylko to zostaje do przetestowania, a nie jakieś tam sr*j drajwery.

Dopiero teraz ogarnęłem te sterowniki, szukałem na stronie Acera a już na oficjalnej stronie są dostępne jak napisałeś wyżej dwie wersje. Problem po przetestowaniu obydwóch jest nadal więc pewnie po tylu kombinacjach mam tak namieszane stąd problemy więc wracam jeszcze raz do reinstalki. Dzięki za pomoc 

Zainstaluj czysty system Win 10 koniecznie offline, aby nie pobrało sterowników już podczas instalacji.

Jako pierwsze sterowniki chipsetu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Grafiki zintegrowana z 1 gen Intela jest wyłączona (mam taką nadzieję), bo technologia przełączania grafik działa dopiero od 2 gen, więc przejdź do instalacji sterowników grafiki ze strony AMD - najpierw te standardowe. Jeśli będzie wszystko w porządku, to zostań tak jak jest. Jeśli coś nadal będzie powodowało problemy zostają Tobie tylko te Crimson - po prostu zainstalujesz je jako aktualizację (jeśli będzie opcja czystej instalacji, to ją zaznacz).

Jeśli i tu będzie problem, to zostaje tylko zdanie się na sterowniki WU i to najlepiej po kolejnym formacie - na czysto. W przypadku dalszych problemów pozostanie powrót do Win 7.