Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.2020.02-NiKKA]

Recommended Posts

6 minut temu, contrast75 napisał:

Nie mogę aktywować z tej instalacji Windowsa 7 Home Basic x64. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. 

Próbowałem Dazem , KMSoffline, MTK...bez skutku...

Po raz wtóry:

W dniu 16.04.2020 o 22:35, razor1995 napisał:

@NiKKA.Labs, może warto podpinać ten post w temacie w przypadku ESU ;) 

Dzięki za szybką odpowiedź ale to nie to. U mnie Daz wykrywa poprawnie system - Windows 7 Home Basic x64. Wersja 64 bity. 

Przy wciśnięciu install - informacja  : The certificate wasn't successfully installed.

Podałem też ręcznie klucz z pliku keys.ini , bez skutku.

Ehhh tyle roboty i brak możliwości aktywacji...

22 minuty temu, dstjr napisał:

Czemu ta przeglądarka to g***o?

Też nie wiem :E 

Używam odkąd pojawił się final, przeszedłem z Firefoxa - cóż, działa tak samo szybko a czasami nawet lepiej, są wszystkie dodatki i jest lżejsza od Chrome. Polecam. 

18 godzin temu, renatan napisał:

ale jemu sie wydawało że jak bluźnie to błyśnie

'Edge' podobnie jak 'IE 11', zawiera pliki śledzące od "Micro -shit'u", których w żaden sposób NIE-pozbędziecie się ! :P , nawet jako programista (mający dostęp do kodu źródłowego) ...

@NiKKA.Labs Witam. Czy po zainstalowaniu danej zmodyfikowanej wersji jest konieczność robienia dodatkowo czegokolwiek więcej? Pogubiłem się czytając te wszystkie komentarze i zwątpiłem. Dziękuję z góry.

17 godzin temu, acimeryk napisał:

@NiKKA.Labs Witam. Czy po zainstalowaniu danej zmodyfikowanej wersji jest konieczność robienia dodatkowo czegokolwiek więcej? Pogubiłem się czytając te wszystkie komentarze i zwątpiłem. Dziękuję z góry.

Nic nie musisz robić.Wgrywasz sterowniki i całą resztę z której korzystasz i jest super.Polecam 

57 minut temu, slav111 napisał:

Nic nie musisz robić.Wgrywasz sterowniki i całą resztę z której korzystasz i jest super.Polecam 

Dziękuję bardzo. 

Orientuje się ktoś, jak zaaktywować ten system? To rozwiązanie nie działa:

Nie da się zaaktywować tego systemu żadnym aktywatorem.

Napisałem, że to rozwiązanie, które przedstawił NiKKA nie działa.

Znalazłem rozwiązanie:

A jeśli ktoś nie będzie miał utworzonej wartości Enabled to należy ją utworzyć w ten sposób:

Gdy utworzyłem wartość DWORD (32-bitowa) to niestety wystąpił ten sam błąd w aktywatorze, ale gdy utworzyłem wartość QWORD (64-bitowa) - jest to zapewne wartość dla systemu x64 to aktywator działa poprawnie. 

Witam

Mam pytanie do autora czy nie dało by rady jakoś zmodyfikować żeby obraz mieścił sie na zwykłej dvd?

Interesuje mnie wersja Windows 7 Profesional 64 i home .

Pozdrawiam

DAZem da się aktywować np. Home Premium, tylko trzeba w pliku keys.ini skopiować klucz z wersji Home Premium do Professional. Np. jeśli chcecie wybrać Asus, to klucz z linijki "7|HomePremium|Asus|klucz" kopiujecie do linijki "7|Professional|Asus|klucz" i wtedy aktywujecie.

Ok chciałem ten system wgrać na laptopa i wg. opisu zrobiłem pendriva jako UEFI i niestety nie chce mi wystartować pojawia się taki błąd

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam ja się zastanawiam tyle dodatków a brak zintegrowanych sterowników USB 3.0 do instalacji z pendrive przez USB 3.0 :-) dorzucenie samych sterowników schodzi mi od 30min do 3.5h w zależności od ilości wersji. z czego rozpakowanie i spakowanie trwa 5/6 tego czasu wiec miał bym prośbę czy można dorzucić takie sterowniki do każdego obrazu podczas robienia nowych kompilacji(edycji) nowych wersji.
sterowniki mogę na priv przesłać.
z tymi sterownikami działa instalacja z USB 3.0 oraz 3.1

23 godziny temu, Offline napisał:

dorzucić takie sterowniki do każdego obrazu podczas robienia nowych kompilacji

A po co ? ... jeśli potrzeba to znajdzie taką edycję a jeśli potrafi, to sam doklei