Skocz do zawartości

Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.2020.02-NiKKA]


NiKKA.Labs

Rekomendowane odpowiedzi

NiKKA p r e s e n t s :    
                   
Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2020.02-NiKKA

3IVFqjF.png
Win7 64bit: HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

YhqHpMK.png
--------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Info: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

--------------------------------------------------------------------------------
Info:

Source: Win7SP1 ISO's

Type: System, x64 (64bit)
Language: Polish, Polski, PL
Volume: 1xDVD9, bootable ISO, bootable USB
Create Date: 2020.02.28
Release Date: 2020.03.01
By: NiKKA


Contents:

- Nic nie wycinane
- Zintegrowane latki wydane po SP1 do 2020.02
- Zintegrowany Internet Explorer 11
- Zintegrowany BypassESU v5 (opcja 1 - Full, ESU+WU)
  (podziekowania dla forum MDL - MyDigitalLife)
- DirectX i reszte post-install instaluje setupcomplete.cmd
- NET 4.8 - katalog EXTRAS albo instalacja na WU
- Mozliwosc instalacji wersji Win7 64bit: HOMEBASIC,
  HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE
- Mozna instalowac ze swoim oryginalnym kluczem


Instruction:

W celu uzyskania wersji dla UEFI-GPT-FAT32 uruchom: Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2020.02_UEFI-NiKKA.exe i poczekaj aż zniknie okienko konsoli.
Pojawi się nowy plik: Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2020.02_UEFI-NiKKA.iso który poprzez np. Rufus nagrasz na USB z FAT32.


Wypalić ISO na DVD (DVD9) albo montować w demonie albo VMware albo nagrać odpowiednio na pendrive (8GB minimum):
Użyć programu: Rufus, lub innego, lub przygotować ręcznie USB:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S. Nie wyciągać pendrive/DVD podczas instalacji aż do pełnego zainstalowania - uzyskania pulpitu roboczego.
     (wykonuje się skrypt setupcomplete.cmd od poczatku instalacji, aż do "pulpitu")

 

Brak ingerencji w ustawienia systemowe. Integrowane via Slipstream. Mastering via skrypty (DISM, IMAGEX, OSCDIMG, CMD).

 

POBIERANIE:

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BypassV5: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Można odinstalować jedynie WU ESU patcher (dalsze sprawdzanie łatek na WU), wtedy dalsze łatki musisz sam monitorować na stronach MS i sam instalować, pamiętając też o SSU (Service Stack Update), oraz aktualizacjach NET4.8: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

KDjBe0b.png

 

Gdy jest zainstalowana choć jedna łatka ESU, nie można odinstalować Suppressora ESU, pozwalająca na instalowanie łatek ESU.

 

Przy okazji... na dysku C:\ tworzy się plik install.log - tam macie trochę informacji co się dzieje podczas instalacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nessmin556 napisał:

@NiKKA.LabsBędzie mi do tego potrzebny DISM GUI

Są różne techniki, zalezy czym robisz, czy programami zewnetrzymi czy chcesz poleceniami.

Generalnie przepis jest taki, jeśli chodzi o slipstreaming offline: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nessmin556 napisał:

Pomocy, nie idzie wypakować całego folderu, używam winrara, ale wypakowują mi się tylko 2 pliki, próbowałem 7zip i to samo, czy coś źle ściągnąłem?\

 

Dobrze, już jest ok.

Być może źle pobrałeś, ściąg jeszcze raz.

Na pewno WinRAR 5.80 i 7-zip 19.00 poprawnie wypakowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ciekawa sprawa....

Otóż, pracuję nad W7 Final w wersji HP i Pro x64. Ta pierwsza po instalacji Bypass v5 zmienia FLAGĘ systemu HP na Professional. Winreducer ładując wim HP widzi go jako Pro, różne inne aplikacje do obróbki systemów również. W WINDOWS tegoż wim'a jest plik HomePremium.xml

Czy to nie popsuje aktywacji, jeśli ktoś ma klucz do HP i będzie chciał go użyć na tym HP rozpoznawanym jako Pro - czy to zadziała? 

Myślałem że coś spierniczyłem robiąc swojego wim'a HP, a robiłem go już 3x - efekt ten sam. Pobrałem dla porównania iso od Ciebie, zainstalowałem HP w trybie Audit Mode, następnie bez żadnych modyfikacji, zapisałem obraz jako wim i TEN SAM EFEKT!

 

Ja wykonuję od kilku lat wszystkie wszystkie swoje obrazy iso w Audit Mode. W tym przypadku, dopóki system jest online jest identyfikowany jako HP, jeśli go zapisuję do wim'a, to on później jest rozpoznawany przez programy narzędziowe jako Professional. Czy to nie przeszkodzi aktywacji kluczem do HP?

 

Bypass v5 zmienia flagę HP na Pro, pewnie tak ma być, by można było pobierać łatki. Nie zagłębiałem się w to aż tak głęboko jak Ty, więc tak sobie tylko domniemywam. Wyprostuj mnie, jeśli się mylę.

 

tairuks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt ten sam bo Bypass tak działa. To nie jest zmiana edycji windows, tylko tzw. flaga SKU (Stock Keeping Unit) - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

System powinien się normalnie aktywować, co widać po Loaderze, że każdy system widzi jako Pro, ale po podaniu właściwego klucza, aktywuje się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 19:29, NiKKA.Labs napisał:

Instalowałeś wersję ESD 2020.02?

Instalatora Win10 się nie bój, on tylko działa do momentu zainstalowania Win7.

 

 

Nie boję się instalatora win10 :), zawsze tylko czasochłonne było przerzucanie wim na esd i odwrotnie, a lubię po swojemu wintoolkitem coś pozmieniać. Rozwiązaniem było dodanie USB do boot.wim, dzięki. NiKKA napisz proszę w którym miejscu w Twoim pliku SetupComplete.cmd najlepiej dopisać plik np: moje.bat (kopiuję na końcu tym parę skrótów i plików na pulpit), chciałbym, aby ew.Twoje działania z SetupComplete.cmd pozostały. Mój SetupComplete.cmd ma wpis tylko taki:

@echo off
cd %~dp0
START /WAIT %windir%\Setup\Scripts\moje\moje.bat
CLEANUP
rd /S /Q "%WINDIR%\Setup\Scripts"
exit

 

Dziękuję za Twoją włożoną pracę i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie