Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 SlimBuild v.20H2 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09,2020

Recommended Posts

Pytanie do autora tego moda ,faktycznie jest wyłączona cała telemetria. Jak sprawdzam w usługach to usługa Środowiska i telemetria połączonego użytkownika jest włączona , automatyczny . Tak ma być czy trzeba ją wyłączyć.

W dniu 29.04.2020 o 18:00, szuwarek102 napisał:

Pytanie do autora tego moda ,faktycznie jest wyłączona cała telemetria. Jak sprawdzam w usługach to usługa Środowiska i telemetria połączonego użytkownika jest włączona , automatyczny . Tak ma być czy trzeba ją wyłączyć.

powiem tak kazdy moze sobie poprawic to co np nie odpowiada mu w mej pracy ja akurat robie to tak a nie inaczej.

zauwazylem ze w tej wersji i np tej z officem nie jest dostepna opcja uspij w opcjach zasilania - jest to celowo usuniete czy u mnie cos nie dziala? da rade to jakos przywrocic kombinuje z poleceniem powercfg ale z tego co widze to jest napisane ze ta opcja nie jest dostepna

no tym mozesz wlaczyc/wylaczyc hibernacje (parametr -h) ale jak to dasz z "-a" to pokazuje dostepne opcje uspienia i na tym systemie niby nie sa one dostepne

ok juz wiem trzeba najpierw zainstalowac sterowniki od grafiki wtedy pojawia sie opcja uspij, swoja droga ciekawe dlaczego.

Taka mała informacja. Ogólnie pracuję nad nową wersją Slim. Odejdzie trochę w innym kierunku. Ale to każdy się przekona.. Około pięciu dni będzie aktualizacja. 

JanKo6 likes this

On 5/3/2020 at 9:23 PM, konuss said:

Taka mała informacja. Ogólnie pracuję nad nową wersją Slim. Odejdzie trochę w innym kierunku. Ale to każdy się przekona.. Około pięciu dni będzie aktualizacja. 

Jak tam ta nowa wersja?

Hej mam pytanie , po załadowaniu systemu jak włączę mój komputer to przez chwile robi sie biały ekran w aplikacji ( 2-3 sekundy ) i normalnie pokazuje juz dobrze ktos cos? 

2 godziny temu, CzarnyPSP napisał:

Hej mam pytanie , po załadowaniu systemu jak włączę mój komputer to przez chwile robi sie biały ekran w aplikacji ( 2-3 sekundy ) i normalnie pokazuje juz dobrze ktos cos? 

Jaki masz dysk? Biały ekran ona wygląda na dłuższe ładowanie spowodowane np wolnym dyskiem HDD

2 godziny temu, SilverShai napisał:

Jaki masz dysk? Biały ekran ona wygląda na dłuższe ładowanie spowodowane np wolnym dyskiem HDD

akurat to jest nvme Patriot Viper w slocie m.2 , raczej problem z systemem , jak sie uda wrzuce foto .

Jest i foto 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

taki stan utrzymuje sie 2-3 sekundy po czym wszystko działa normalnie,  do ponownego uruchomienia PC , pozniej znowu to samo i znowu działa normalnie 

W dniu 9.05.2020 o 19:15, Lolu1234 napisał:

Jak tam ta nowa wersja?

prace trwaja - mialem przerwe tygodniowa przez zdrowie - niestety...

@michalczarny23- poczytaj inne wątki nim napiszesz, tam znajdziesz rozwiązanie przedstawionych problemów (drugi problem to w skrócie pendrive np).

Dzięki, ze pozostał Edge jako przeglądarka bez szpiega google, sporo wywalone. Kusi for fun robić reinstalke :D

Godzinę temu, SilverShai napisał:

@michalczarny23- poczytaj inne wątki nim napiszesz, tam znajdziesz rozwiązanie przedstawionych problemów (drugi problem to w skrócie pendrive np).

Dzięki, ze pozostał Edge jako przeglądarka bez szpiega google, sporo wywalone. Kusi for fun robić reinstalke :D

Ok dzięki :) zobaczę bo kiedyś nie miałem żadnych problemów.