Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 SlimBuild v.20H2 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09,2020

Recommended Posts

Witam!! Korzystam z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Jest super po ostatniej aktualizacji konussa Która docelowo miała poprawić problemy z aktualizacją z WU .Tego niestety jeszcze nie wiem (Brak dostępnych aktualizacji ) Ale chciałbym przejść na wersję Home-Pro 2004. Czy w obecnej fazie byłoby to dobre ? Są jakieś istotne różnice na korzyść Home-Pro 2004 ?

2 godziny temu, janek917 napisał:

W nowszych konuss zaczął dodawać Xboksa ze względu na powiązania niektórych komponentów .A to mi nie pasuje nie dlatego że nie lubię gier do nich używam XBOX-360. Potrzebuję laptopa typowo do internetu. Obejrzenia jakiegoś filmu w tle lub posłuchania muzyki.W najnowszej wersji - Win_10_Pro_Slim_2004_x64_V3. coś takiego.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

o jakich "komponentach" mówisz? te związane z optymalizacjami pełnoekranowymi?

4 godziny temu, MaJoNeZ630 napisał:

ma ktos iso bo konto na mega z downloadem padło

36 minut temu, trashjazz napisał:

Przyłączam się do pytania.

DAWAĆ.

ja mam, jak sie wrzuci na gdrive to podeśle link

link

zbigniew59 and trashjazz like this

30 minutes ago, nudzija said:

ja mam, jak sie wrzuci na gdrive to podeśle link

@MaJoNeZ630 @trashjazz link

Niech Ci Bóg w dzieciach to wynagrodzi.

Dziękuję i załączam pozdrowienia dla małżonki. 

W dniu 21.03.2020 o 22:25, konuss napisał:

a na upartego zaraz ci zrobie instalkę

Proszę

WindowsStore:

Mega: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalacja - Wypakuj na pulpit - prawy przycisk myszy- odpalasz jakos administrator plik - install+.bat - i tyle sprawdzalem u mnie smiga ;D

Link już nie działa do mega : możesz jeszcze raz dodać na serwer ...proszę

Chyba widać że na razie się nie odzywa.

Ze sklepem jest Windows 10 Home Pro v.2004 Compact - ostatnią wersję ładuję na dysk google - jak się załaduje to dam link w temacie - ale potrwa parę godzin bo coś wolno się ładuje.

W dniu 27.03.2020 o 16:24, zbigniew59 napisał:

Usunieto

Co usunięto ?? link do pobrania działa system dałem - instalkę na 2 kompie fajnie działa system brawo !!

2 godziny temu, CyberSky napisał:

windowsStore też bym potrzebował

Konuss ją ma w wersji portable - ale link wygasł a nam bardzo potrzebna .... dodaj bo ważne i potrzebne....... jestem na slim v3 i wszystko działa tylko panelu grafiki nie ma.... na modach sromotnika działa panel na dch 

Mam wywalony sklep i update i ani standardowe ani dch które mają wsparcie CUDA pod adobe premiere nie pomagają by mieć panel nvidia !!! Poczekam do jutra i wracam do oryginału chyba :( lub starszej wersji Sromotnika

9 godzin temu, profilm34 napisał:

Mam wywalony sklep i update i ani standardowe ani dch które mają wsparcie CUDA pod adobe premiere nie pomagają by mieć panel nvidia !!! Poczekam do jutra i wracam do oryginału chyba :( lub starszej wersji Sromotnika

Jak to nie ma panelu po instalacji standardowych?

Dodawanie sklepu.  Sprawdzcie to - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wypakować do nowego folderu - uruchomić plik cmd jako administrator - poczekać do końca - nie zważać na wyświetlające sie błędy.

Póżniej poszukać sklep w zainstalowanych programach - uruchomić i przypiąc do paska zadań. U mnie to działa.

Link do dodania sklepu mój:

Ogólnie wszystkie linki poprawione. Nie wiem czemu ale odwalli sie dziwny numer mi na Mega

Witam

mam problem tworze dysk za pomocą RUFUS i przy instalacji wyskakuje mi okienko z komunikatem nie ma obrazu iso do instalacji..próbowalem już z 5 razy i GPT i MBR  ...sciągnąłem obraz 2 razy i nic itp...i nic zawsze to samo ..co robie zle hmmm….????

@lamo1 - masz "zaszyty" klucz w biosie, musisz edytować obraz systemu np. PowerISO i dodać plik ei.cfg

Temat był poruszany nie raz na forum użyj wyszukiwarki

jeden z tematów

WinXFan likes this

Dzieki  ..niestety link do pobrania ei.zip nie działa ..wiec plik ten mam stworzyć sam czy można go pobrc z innego miejsca  bo przeszukalem wszystkie watkilinki do pobranie nie sa juz aktywne...dzieki