Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 SlimBuild v.20H2 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09,2020

Recommended Posts

Teraz, r3jn napisał:

Witam warte uwagi czy jest jeszcze w stadium testów i posiada błędy ?

warte zainstalowałem jest pięknie 

ok to przetestuje bo czekam na czysciocha z poprawkami 2004 i sie doczekac nie mogę

A niby change log z 7.6?? Więc jak to jest bb898ccee584c71266cc05b174b6fca4.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, r3jn napisał:

ok to przetestuje bo czekam na czysciocha z poprawkami 2004 i sie doczekac nie mogę

A niby change log z 7.6?? Więc jak to jest bb898ccee584c71266cc05b174b6fca4.jpg

jest ok To z 7,06 :)

r3jn likes this

nie bawie sie w zmiany daty buildu systemu którego używam do budowy modu...
Spoko chciałem wiedzieć czy to najnowsza oficjalna komplilacja czy jakiś relase cantidate itp:) na razie cod warzone śmiga zobaczę resztę gier.. Szkoda że system jest zaktualizowany odrazu dla jednych dobre dla kogoś kto ma oryginalny klucz już nie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przepraszam - jednak działa po świeżej instalacji - musiałem póżniej coś wyłączyć lub zainstalować.

I wiadomość dla innych - działa wyszukiwanie z paska zadań tylko trzeba włączyć ikonkę lupy.

Bo wielu na to narzekało.

Zainstalowałem na leciwym laptopie i działa świetnie. Większa szybkość działania jest widoczna gołym okiem. 

Że względu na problemy w poprzednim wydaniu w tej wersji nie czyscilem standardowych sterowników wbudowanych. Więc nie powinno być problemu. Sprawdź usługi związane z blutem

Pobrałem, dzięki za miodzik, pozdrowienia dla autora @konuss

Potestuje, zweryfikuje i sprawdzę jak hula

Edit: Czy dałoby radę pobrać ten sam obraz w wersji Home? Bo mam klucz z lapka na home

Zainstalowane i śmiga ja ta lala.... szkoda tylko że nie można zmienić konto z lokalnego na własne konto administratora (własny login do konta MS) ...

... chyba, ze jest jakiś sposób dodania takiego konta to chętnie skorzystam z takiej opcji/rady.... 

System wart uwagi! 

37 minut temu, homer_simpson napisał:

Zainstalowane i śmiga ja ta lala.... szkoda tylko że nie można zmienić konto z lokalnego na własne konto administratora (własny login do konta MS) ...

... chyba, ze jest jakiś sposób dodania takiego konta to chętnie skorzystam z takiej opcji/rady.... 

System wart uwagi! 

Jak nie można? Nie możesz dodać konta ms?

Świetny stabilny system, bardzo szybka praca na dyskach talerzowych względem innych, bardzo małe zużycie Ramu, bardzo ładne ikony i sam wygląd, wgrany Start is Back i w ogóle wszystko chodzi bezbłędnie. Bardzo fajnie, że ta wersja nie ma wgranej przeglądarki wielkie brawa panie konuss za systemik. Będzie on kontynuowany?, bo w sumie według mnie jest to najlepszy twój system jaki testowałem POZDRAWIAM?

System wart uwagi! 

Też miałem ten problem. Wystarczy dodać 2 konto z hasłem zarządzanie komputerem zamiast użytkownika dodałem prawa jako Administratorzy i konto microsoft hula bez problemu.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

homer_simpson likes this

1 godzinę temu, zaq1122a napisał:

Da się uruchomić na tym systemie AMD Ryzen master ?:) Przy probie uruchamiania mam komunikat: ryzen master requires windows 10 or greater.

też tak mialem ale na innym modzie na tym tak nie mam... wydaje mi się że to problem ryzen mastera czy coś

1 godzinę temu, Andreas85 napisał:

Świetny stabilny system, bardzo szybka praca na dyskach talerzowych względem innych, bardzo małe zużycie Ramu, bardzo ładne ikony i sam wygląd, wgrany Start is Back i w ogóle wszystko chodzi bezbłędnie. Bardzo fajnie, że ta wersja nie ma wgranej przeglądarki wielkie brawa panie konuss za systemik. Będzie on kontynuowany?, bo w sumie według mnie jest to najlepszy twój system jaki testowałem POZDRAWIAM?

jak nie ma jak ma Edge Chromium przecież ;>

19 godzin temu, MarcinGX napisał:

Też miałem ten problem. Wystarczy dodać 2 konto z hasłem zarządzanie komputerem zamiast użytkownika dodałem prawa jako Administratorzy i konto microsoft hula bez problemu.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Że jak? Bo nie rozumiem...

Edit: Poszło ale teraz mam 2 konta przy logowaniu co mnie irytuje i nie da się usunąć konta admina a jak się je wyłączyć to jest to samo....

MarcinGX likes this

witam ściągnąłem już kilka obrazów tutaj i żaden nie chce mi się uruchomić na asus Transformer Book T100TA. bootowalnego pen driva robię rufusem właśnie tak.. jakiś krok pomijam?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]