Skocz do zawartości

Windows 10 SlimBuild v.20H2 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09,2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

nie bawie sie w zmiany daty buildu systemu którego używam do budowy modu...
Spoko chciałem wiedzieć czy to najnowsza oficjalna komplilacja czy jakiś relase cantidate itp:) na razie cod warzone śmiga zobaczę resztę gier.. Szkoda że system jest zaktualizowany odrazu dla jednych dobre dla kogoś kto ma oryginalny klucz już nie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Przepraszam - jednak działa po świeżej instalacji - musiałem póżniej coś wyłączyć lub zainstalować.

I wiadomość dla innych - działa wyszukiwanie z paska zadań tylko trzeba włączyć ikonkę lupy.

Bo wielu na to narzekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane i śmiga ja ta lala.... szkoda tylko że nie można zmienić konto z lokalnego na własne konto administratora (własny login do konta MS) ...

... chyba, ze jest jakiś sposób dodania takiego konta to chętnie skorzystam z takiej opcji/rady.... 

 

System wart uwagi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, homer_simpson napisał:

Zainstalowane i śmiga ja ta lala.... szkoda tylko że nie można zmienić konto z lokalnego na własne konto administratora (własny login do konta MS) ...

... chyba, ze jest jakiś sposób dodania takiego konta to chętnie skorzystam z takiej opcji/rady.... 

 

System wart uwagi! 

Jak nie można? Nie możesz dodać konta ms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stabilny system, bardzo szybka praca na dyskach talerzowych względem innych, bardzo małe zużycie Ramu, bardzo ładne ikony i sam wygląd, wgrany Start is Back i w ogóle wszystko chodzi bezbłędnie. Bardzo fajnie, że ta wersja nie ma wgranej przeglądarki wielkie brawa panie konuss za systemik. Będzie on kontynuowany?, bo w sumie według mnie jest to najlepszy twój system jaki testowałem POZDRAWIAM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie