Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 SlimBuild v.2004 {x64} by KoNuSS v.01.06.2020 (esd) PL] 2020]

Recommended Posts

Przepraszam wersja Slim za chwilę będzie już dostepna już 60 % wgrywania. Wczoraj miala być ale nie wiem jak zamotalem się wygrywając wersję Home Pro zamiast nową wgrałem stara i musiałen od nowa wgrywać :-/

Witam, zainstalowałem system i mam problem ze sterownikami Nvidia. Chodzi o to, że bez sklepu nie mogę dodać Nvidia Control Panel czy jest jakiś inny sposób dodania tego do systemu ? 

a na upartego zaraz ci zrobie instalkę

Proszę

WindowsStore:

Mega: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalacja - Wypakuj na pulpit - prawy przycisk myszy- odpalasz jakos administrator plik - install+.bat - i tyle sprawdzalem u mnie smiga ;D

JanKo6 likes this

5 minut temu, kris2013 napisał:

Jeżeli chodzi o sklep to dla mnie jest zbędny

A więc wybór jest oczywisty :D Slim. Tylko weź pod uwagę czy nie ma czegoś wyciętego co będzie przeszkadzać przy instalacji programów czy gier. Ja póki co nie mam z niczym problemów u siebie a używałem już takiego kastrata którego instalka ważyła 1,1gb :P 

@proxlee a może byś tak sam sobie poszukał hrabio a nie d**e zawracał autorowi takimi bzdurami.:L [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i poczytaj >>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jorg35 and piotrmix like this

O dzięki wielkie kolego. Dobrze, że znasz się na tych całych komputerach to mi pomogłeś. Takie bzdury i tak tutaj są moderowane więc spokojna Twoja rozczochrana najwyżej to ja dostanę bana. Z fartem 

zaraz po instalacji visual basic i direct x miałem (raz) tryb awaryjny.... spokojnie się zrobił reset i normalnie, , drugi raz było jakieś nagle wylogowanie nie obczaiłem komunikatu lub jego brak (prawdopodobnie jakieś niedobitki po instalacji Windowsa musiały się odpalić z opóźnieniem lub ew. drivery coś "naszpącily") . Od tamtej pory z zainstalowanymi driverami i lekkim szlifie działa należycie. Więc śmiało polecam i dodam do swoich polecanych. 
approved-ink-stamp-vector-id948531554

W dniu 18.03.2020 o 18:24, zbigniew59 napisał:

Nie wiem co robisz - po prostu pokazuję ci screny z twoich modów - zaraz po instalacji na tym samym sprzęcie i tych samych sterownikach.

1-slim 2004 V.2 - czcionka zmieniona.

2-wind Home Pro 2004 z dzisiaj - czcionka zmieniona.

3- slim 2004 V.1- czcionka jak w orginale.

4-Home Pro 1909 z dzisiaj - czcionka jak w orginale.

5- orginalny 2004 z strony - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

program z screnu pokazujący czcionkę - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Możesz sam sprawdzić - ogólnie to w nowych modach 2004 jest zmiana - jak widać - chociaż w orginale jest orginalna - wiadomo.

W slim 2004 V.1 też jest org.

Ja sobie to zmieniłem.

Tam gdzie czcionka zmieniona są zmiany w rejestrze.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najmniejsza ,najbardziej wyraźna czcionka jest w tym modzie od konuss - Windows 10 Pro Slim Compact RS6 1909 build 18363.592 {x64} by KoNuSS V6(esd) PL] 2020] .Nie wiem czemu tak jest ale możecie sami sprawdzić ,naprawdę jest różnica.

W nowszych konuss zaczął dodawać Xboksa ze względu na powiązania niektórych komponentów .A to mi nie pasuje nie dlatego że nie lubię gier do nich używam XBOX-360. Potrzebuję laptopa typowo do internetu. Obejrzenia jakiegoś filmu w tle lub posłuchania muzyki.W najnowszej wersji - Win_10_Pro_Slim_2004_x64_V3. coś takiego.