Jump to content
WinClub
BGT

Windows 7 Game x64 17.03.2020 by BGT

Recommended Posts

Jak włączyć usługe Windows Search ponieważ potrzebuje wyszukiwarki w menu start a w services.msc nie ma takiej usługi.

bardzo fajny system na starsze laptopy ale jest jest kilka problemów:

nie zawsze działa dźwięk ( trzeba ponownie odpalać system ) i to nie zawsze pomaga gdy są zainstalowane sterowniki, 

czasem wywali jakiś error że launcher został zatrzymany

a tak to na razie nic innego nie zauważyłem. 

22 godziny temu, szczepanskiadam napisał:

Instalował ktoś na dysku SSD czy może coś w biosie się przełącza żeby instalator wykrył dysk?

System normalnie instaluje sie na ssd. Sterowniki zadne nie wycięte od dysków.

Dziwne czegoś nie ma bo instalowałem windows 7 kilkadziesiąt razy na przemian z różnymi linuxami a nawet robiłem 2 systemy Windows Linux nigdy nie miałem problemu żeby dysk nie był widoczny ale pożyczyłem windows 7 (orginalny z Home z sp1) koleżance więc chciałem coś ściągnąć i nie idzie no nie wiem o co chodzi 

Jaka zwała nie rozumiem o co chodzi wykrywa mi że mogę znaleźć na swoim dysku na którym mam windowsa (niestety 32bity i gry nie chodzą) sterowniki ale twierdzi że nie ma sterowników do urządzeń żeby windowsa zainstalować czaicie o co chodzi? :D

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

22 minuty temu, szczepanskiadam napisał:

Dziwne czegoś nie ma bo instalowałem windows 7 kilkadziesiąt razy na przemian z różnymi linuxami a nawet robiłem 2 systemy Windows Linux nigdy nie miałem problemu żeby dysk nie był widoczny ale pożyczyłem windows 7 (orginalny z Home z sp1) koleżance więc chciałem coś ściągnąć i nie idzie no nie wiem o co chodzi 

Jaka zwała nie rozumiem o co chodzi wykrywa mi że mogę znaleźć na swoim dysku na którym mam windowsa (niestety 32bity i gry nie chodzą) sterowniki ale twierdzi że nie ma sterowników do urządzeń żeby windowsa zainstalować czaicie o co chodzi? :D

Może jakiś egotyczny chipset i autor systemu stwierdził że sterownik do niego nie potrzebny w windowie podczas instalacji, może tak najpierw podaj specyfikację jaka płyta główna / model laptopa...

Kliknąłem teraz napraw windowsa i wyskoczyło to co wyskoczyło że jednak widzi windowsa ale nie może go naprawić bo jest niezgodnej wersji w skrócie 32bitowy to się zgadza zaraz zerkne napiszę dokładna specyfikację.

Asus N53SV Version 1.0

I7-2670QM

a czysty idzie postawić? ja dziś ten system stawiłem na lapku z i3 i wszystko działa tylko trzeba było dograć AIO  z net framework...

Chyba doszedłem o co chodzi na laptopie mam jeszcze zaszyfrowanego hasłem Linuxa bo tak samo dysku nie widz windows thin pc którego ściągnąłem też z tej strony tylko nie zauważyłem że ten windows jest 32bitowy zainstalowałem go potem wgrałem Ubuntu Mate zaszyfrowane hasłem i teraz znowu włączam ten windows thin pc tak samo nie widzi dysków do instalacji muszę sformatować cały dysk  

Najpierw muszę sobie zainstalować windowsa do gier potem doinstalować zaszyfrowanego  Linuxa do reszty zastosowań które robię na laptopie

Ale najpierw całkowity format