Jump to content

Windows 7 Game x64 17.03.2020 by BGT

Recommended Posts

Dziwne czegoś nie ma bo instalowałem windows 7 kilkadziesiąt razy na przemian z różnymi linuxami a nawet robiłem 2 systemy Windows Linux nigdy nie miałem problemu żeby dysk nie był widoczny ale pożyczyłem windows 7 (orginalny z Home z sp1) koleżance więc chciałem coś ściągnąć i nie idzie no nie wiem o co chodzi 

Jaka zwała nie rozumiem o co chodzi wykrywa mi że mogę znaleźć na swoim dysku na którym mam windowsa (niestety 32bity i gry nie chodzą) sterowniki ale twierdzi że nie ma sterowników do urządzeń żeby windowsa zainstalować czaicie o co chodzi? :D

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

22 minuty temu, szczepanskiadam napisał:

Dziwne czegoś nie ma bo instalowałem windows 7 kilkadziesiąt razy na przemian z różnymi linuxami a nawet robiłem 2 systemy Windows Linux nigdy nie miałem problemu żeby dysk nie był widoczny ale pożyczyłem windows 7 (orginalny z Home z sp1) koleżance więc chciałem coś ściągnąć i nie idzie no nie wiem o co chodzi 

Jaka zwała nie rozumiem o co chodzi wykrywa mi że mogę znaleźć na swoim dysku na którym mam windowsa (niestety 32bity i gry nie chodzą) sterowniki ale twierdzi że nie ma sterowników do urządzeń żeby windowsa zainstalować czaicie o co chodzi? :D

Może jakiś egotyczny chipset i autor systemu stwierdził że sterownik do niego nie potrzebny w windowie podczas instalacji, może tak najpierw podaj specyfikację jaka płyta główna / model laptopa...

Chyba doszedłem o co chodzi na laptopie mam jeszcze zaszyfrowanego hasłem Linuxa bo tak samo dysku nie widz windows thin pc którego ściągnąłem też z tej strony tylko nie zauważyłem że ten windows jest 32bitowy zainstalowałem go potem wgrałem Ubuntu Mate zaszyfrowane hasłem i teraz znowu włączam ten windows thin pc tak samo nie widzi dysków do instalacji muszę sformatować cały dysk  

5 godzin temu, xech napisał:

Gdy pojawia mi się to okno , to wyłączają mi się porty usb i nie mogę nic dalej zrobić ? 
Czy miał ktoś podobny problem ???

USB SUPPORT LEAGACY w biosie przesun na enabled

@deltasporcikczy lepsza wydajność... Teoretycznie tak, lecz w praktyce do gier owy notebook się nie nadaje. Żeby mieć deczko więcej pamięci ram polecam zainstalować system w architekturze x86.

Najlepsze rozwiązania:

- wymiana dysku na SSD, natomiast aktualny HDD włożyć do "HDD Caddy" i zamontować zamiast napędu optycznego DVD-RW

- zwiększenie pamięci RAM do 8GB

- dwa systemy: jeden okrojony do gier i drugi do pracy codziennej (pakiet biurowy, multimedia, internet)

BGT likes this
9 godzin temu, GT500s napisał:

@deltasporcikczy lepsza wydajność... Teoretycznie tak, lecz w praktyce do gier owy notebook się nie nadaje. Żeby mieć deczko więcej pamięci ram polecam zainstalować system w architekturze x86.

Najlepsze rozwiązania:

- wymiana dysku na SSD, natomiast aktualny HDD włożyć do "HDD Caddy" i zamontować zamiast napędu optycznego DVD-RW

- zwiększenie pamięci RAM do 8GB

- dwa systemy: jeden okrojony do gier i drugi do pracy codziennej (pakiet biurowy, multimedia, internet)

Okej a czy byś był w stanie pomoc mi z usunięciem drugiego systemu(linux ubuntu) bo nie wiem gdzie usunąć ten drugi system i potem pomóc zainstalować ten system (win7 ten okrojony)jako drugi ?

2 godziny temu, deltasporcik napisał:

Okej a czy byś był w stanie pomoc mi z usunięciem drugiego systemu(linux ubuntu) bo nie wiem gdzie usunąć ten drugi system i potem pomóc zainstalować ten system (win7 ten okrojony)jako drugi ?

Lepiej postawić wszystko od zera

BGT likes this