Jump to content

Windows Embedded POSReady 7 x64 PL

Mr.T
 Share

Recommended Posts

Witam. Panowie proszę o pomoc. Chciałem zainstalować Rufusem to cudo, ale podczas instalacji wyskakuje jak w załączniku. nie pomagają różne kombinacje Rufusem. Aha i nie widzi myszy. PC AMD RYZEN 3600. Pomocy! Pozdrawiam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

23 minuty temu, jkaw napisał:

Witam. Panowie proszę o pomoc. Chciałem zainstalować Rufusem to cudo, ale podczas instalacji wyskakuje jak w załączniku. nie pomagają różne kombinacje Rufusem. Aha i nie widzi myszy. PC AMD RYZEN 3600. Pomocy! Pozdrawiam

Serio ręce już opadają, ze 100+ tematów jest na forum na ten temat - BRAK STEROWNIKÓW USB 3.0, które trzeba sobie zintegrować z obrazem! A poza tym specjalnie zrobiłem ten temat, ale jak widać mało kto ma zamiar używać wyszukiwarki -

24 minuty temu, Widzior napisał:

Serio ręce już opadają, ze 100+ tematów jest na forum na ten temat - BRAK STEROWNIKÓW USB 3.0, które trzeba sobie zintegrować z obrazem! A poza tym specjalnie zrobiłem ten temat, ale jak widać mało kto ma zamiar używać wyszukiwarki -

Wytłumacz mi Mistrzu ten schemat może..

11 minut temu, tormentor napisał:

Cześć! Czy miał ktoś problem z uruchomieniem instalatora? Na moim Asusie załadowało pliki instalacyjne, wyświetliło "Starting Windows" z logo i czekam, czekam i nic się nie dzieje.

Wróżki wymarły. Jak nie potrafisz napisać specyfikacji sprzętu, modelu laptopa, to nie spodziewaj się odpowiedzi. Normalnie to już jakaś plaga kompletnego braku myślenia. Mój Asus i tyle :OI

Hej. Mam ogromną prośbę. Mam ten system na moim Acer d270 ale muszę wycisnąć max z tego laptopa i programem WINREDUCER 7.0 skroiłem Posready. Wszystko działa git tylko jak chce go zaktualizować to wyskakuje mi bluescreen. Wysyłam tutaj plik konfigurcaji POS.WCCF. Czy mógłby mi ktoś pomóc ewentualnie poprawić ten plik tak aby po wykrojeniu system by w stanie się normalnie aktualizować. Zależy mi jak na najbardziej wykrojonym windows. Pozdrawiam :)

:trollface:Dzięki na T520 chyba ruszy:trollface:

W dniu 28.02.2022 o 17:07, Spawacz. napisał:

Hej. Mam ogromną prośbę. Mam ten system na moim Acer d270 ale muszę wycisnąć max z tego laptopa i programem WINREDUCER 7.0 skroiłem Posready. Wszystko działa git tylko jak chce go zaktualizować to wyskakuje mi bluescreen. Wysyłam tutaj plik konfigurcaji POS.WCCF. Czy mógłby mi ktoś pomóc ewentualnie poprawić ten plik tak aby po wykrojeniu system by w stanie się normalnie aktualizować. Zależy mi jak na najbardziej wykrojonym windows. Pozdrawiam :)

masz PS: IE jest potrzebny

Cześć!
Czy mógłbyś udostępnić oryginalny system z tylko dogranym językiem polskim?

Z góry serdeczne dzięki!

W dniu 18.02.2020 o 00:40, Mr.T napisał:

Zmiany względem oryginału:

Usunięte:

oczyszczony folder "backup" w WinSxS" oraz usunięte kopie aktualizacji, dzięki czemu obrazy są mniejsze

komenda sfc /scannow nawet w oryginalnej wersji angielskiej powoduje błędy więc to bez znaczenia.

Dodane:

Pełen pakiet Dot NetFramework, łącznie z 4.8,  IE 11 pl

W dniu 30.09.2022 o 15:36, razor1995 napisał(a):

POSReady nie obsługuje ESU, on normalnie dostaje aktualizacje.

@prorok1992 jednak ma rację

Zainstalowałem testowo i ogólnie system się aktywuje z defaultu - licencja VOLUME_BA channel, pobiera po kolei 3x różne akutalizacje wraz z restartami ale w moim wypadku staje na 2021-10 i  że nic nowego nie ma. System czysty, nic nie doinstalowywane.

Zainstalowałem ten system bo jutro odbieram 8gb ram i nowy dysk i chciałem sprawdzić czy mi wszystko się instaluje na x64 , ale mam kłopot z RAM. Mam 2x2gb i na x86 ten zestaw kości pracuje bezproblemowo, ale na tym systemie widzę że mimo że widzi obie kości to przy dojściu do 2gb  woła 'brak pamieci dla poprawnego działania aplikacji" (lub coś w takim stylu). Cras"Jestem Idiotą"e przeglądarkę i nie da się tego używać na dłuższą metę. Jutro będę miał 8gb w jednej kości to sprawdzę, ale może ktoś ma pomysł czemu taki problem może występować?

W dniu 30.09.2022 o 15:36, razor1995 napisał(a):

POSReady nie obsługuje ESU, on normalnie dostaje aktualizacje.

Czyżby na pewno?

System POSReady 7 normalnie dostaje aktualizacje do 10.2021 czyli jak u kolegi Rywin

Przez kolejne 3 lata czyli do 10.2024 otrzymuje łatki w ramach ESU - ale z tym już problem bo Bypass nie działa na tej edycji.