Jump to content
WinClub
win10ssie

Windows 7 Uszkodzony bootscreen (chyba)

Recommended Posts

Witam. Ostatnio system mi nie chciał wystartować jednak mając instalkę windowsa 7 udało mi się to naprawić. JEDNAK po tym zamiast tej animacji trwa uruchamianie systemu windows, mam ten ekran trwa uruchamianie systemu windows to nie ma tej animacji tylko po chwili mam ekran bootowania z visty. Sam system działa mi normalnie jednak niewiem czemu się tak dzieje. Czy trzeba robić reinstalke systemu?

6 minut temu, win10ssie napisał:

Witam. Ostatnio system mi nie chciał wystartować jednak mając instalkę windowsa 7 udało mi się to naprawić. JEDNAK po tym zamiast tej animacji trwa uruchamianie systemu windows, mam ten ekran trwa uruchamianie systemu windows to nie ma tej animacji tylko po chwili mam ekran bootowania z visty. Sam system działa mi normalnie jednak niewiem czemu się tak dzieje. Czy trzeba robić reinstalke systemu?

Wiesz co jeżeli chodzi o te wybory do logowania systemu. Nie podpowiem ci dokładnie bo nie pamiętam już a niestety nie używam już już wina 7. Generalnie musisz poszukać gdzieś w opcjach uruchamiania, nie wiem czy przypadkiem nie było to prawy klik mój komputer właściwości i tam gdzieś... musisz poszukać opcji rozruchu, czas wyświetlania się systemów i tam bez problemu idzie wszystko to poprawić jak być powinno czynność bardzo prosta nawet dla laika... musisz tylko poszukać tych ustawień, to największa i jedyna trudność.... ja nie pamiętam gdzie dokładnie one są...

16 godzin temu, Widzior napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To nie działa... W samym programie jest ten normalny bootscreen z windows 7 ale nawet po zastosowaniu dalej mam ten bootscreen z visty. 

PS. Testowałęm komendę bcdedit /set {current} bootux standard i nic