Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 x64 Final

Recommended Posts

19 minut temu, jesa napisał:

Panie Sromotniku poprosiłbym bym ten plik reg co kolega wyzej pisze

mam pytanie czy mozna uzywac tego bez czyszczenie rejestru znaczek odznaczony[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Sam kiedyś używałem na XP, ale już nie pamiętam co ten program robi. Jak sobie wykonasz kopię partycji systemowej offline np Acronis Boot CD to baw się z systemem ile chcesz. W kilka minut przywracasz idealnie ustawiony system i można bawić się od nowa używając dowolny program.

Powtarzam, ja używam raz na jakiś czas np co miesiąc jak odświeżam kopię Acronisową - tylko to co w Narzędziach w prawokliku. 

Chcecie - to próbujcie sobie te programiki, ale później jak skasujecie wpisy w menu podręcznym to nie płaczcie ...

2 minuty temu, srom-otnik napisał:

Sam kiedyś używałem na XP, ale już nie pamiętam co ten program robi. Jak sobie wykonasz kopię partycji systemowej offline np Acronis Boot CD to baw się z systemem ile chcesz. W kilka minut przywracasz idealnie ustawiony system i można bawić się od nowa używając dowolny program.

Powtarzam, ja używam raz na jakiś czas np co miesiąc jak odświeżam kopię Acronisową - tylko to co w Narzędziach w prawokliku. 

Chcecie - to próbujcie sobie te programiki, ale później jak skasujecie wpisy w menu podręcznym to nie płaczcie ...

czyli nie dostane tego pliku skoda bede musiał przeinstalować  system

4 godziny temu, srom-otnik napisał:

nie chce nic mówić ale jak by pan sromotnik dodawał ten plik na przywracanie menu w folderze tuning na przykład to byłbym wniebowzięty

zobacze jak z win 8.1 bo zaniedługo bedzie sie trzeba przeniesc :OI

niestety ale musze se zainstalowac win10 do gier nie wiem jak to microsit zrobił ale na win 10 zoptymalizowanym mam 8 fps w gta 5 online wiecej niz na 7 najwiecej fps mam 1909

więć sie chyba pokusze oczywiscie na druga partycje nigdy nie usune winxp ze staregokompa ani win 7 z nowego od sromotnika bo chodzi jak xp!

podsumujmy mcroshit robi go.w.n.o sromotnik robi bardzo bardzo dobre systemy bez smieci telemetri itd i na pełnych wersjach wszystko ale to wszystko działa

witam mam blue screen instalacja z370 lite wersja nie moge zainstalowac na dysku nvme m.2 adata sx8200 xpg na dysku sata ssd dziala dobrze ale chcialem zainstalowac na szybszym

EDIT: zainstalowałem full z integracja w nvme usb 3.0 i hotflix nvme niestety na wersji lite nie da się zintegrować hotflixa i stąd ten problem

Czy może być tak, że w wersji lite,  w drukarce HP DJ  3700 series,  nie można wydrukować strony ?  drukarka się instaluje, można skanować można w opcjach wydrukować stronę testową, ale gdy wysyła się plik do drukowania (ikonka drukarki w trayu ) plik w okienku szybko znika i nic się nie dzieje.. Czy może błąd sterownika drukarki ?   Kiedyś  w jakiejś wersji  typu lite, nie mogłem wogóle zainstalować drukarki (brak apletu) ale używam nieco starszej wesji JG7  w wersji Lite i normalnie się drukuje ..

6 minut temu, sej87 napisał:

Czy wersja 32-bitowa tej modyfikacji jest dostępna?

Nie ma! Jeśli chcesz x32-bity, proponuję Win JG7 ThinPC x86

15 minut temu, sej87 napisał:

Czy wersja 32-bitowa tej modyfikacji jest dostępna?

Nie ma wersji 32 bit tego moda, ale śmiało możesz instalować wersję x64 - różnice w wydajności będą niewielkie 

W dniu 10.06.2020 o 01:12, dsada223 napisał:

Czy może być tak, że w wersji lite,  w drukarce HP DJ  3700 series,  nie można wydrukować strony ?  drukarka się instaluje, można skanować można w opcjach wydrukować stronę testową, ale gdy wysyła się plik do drukowania (ikonka drukarki w trayu ) plik w okienku szybko znika i nic się nie dzieje.. Czy może błąd sterownika drukarki ?   Kiedyś  w jakiejś wersji  typu lite, nie mogłem wogóle zainstalować drukarki (brak apletu) ale używam nieco starszej wesji JG7  w wersji Lite i normalnie się drukuje ..

miałem kiedyś podobnie, ze nie zainstalował  sie cały sterownik. wypakuj programem np 7zip instalator sterownika do drukarki i wejdz na menadżer urzadzen a tam weź reczną instalacje wskazujac  ścieżke do wypakowanego  instalatora.

tylko musi być to instalator offline

poleci ktoś jaki lekki antywirus pod ten system, narazie używam samego skanowania z programu malwarebytes, ale może jest coś dobrego z darmowych lub ewentualnie z płatnych jak webroot antyvirus?

Używa ktoś może steama na tej wersji windowsa ? możecie sprawdzić czy możecie coś kupić za te punkty steam? bo ja klikam na tło i nic się nie pojawia steama aktualizowałem nadal nic.

9 godzin temu, Franz Maurer napisał:

Używa ktoś może steama na tej wersji windowsa ? możecie sprawdzić czy możecie coś kupić za te punkty steam? bo ja klikam na tło i nic się nie pojawia steama aktualizowałem nadal nic.

Nie ma problemu.

Gdzie jeśli już Steam się uruchamia, to problem jest po stronie programu, bądź połączenia z bazą, może przeciążona była.

Franz Maurer likes this

W dniu 14.06.2020 o 19:31, xswedc napisał:

poleci ktoś jaki lekki antywirus pod ten system, narazie używam samego skanowania z programu malwarebytes, ale może jest coś dobrego z darmowych lub ewentualnie z płatnych jak webroot antyvirus?

panda dome :good3:

perez18 likes this

Witam, mam problem ze sterownikami usb. Instalacja systemu na sprzęcie:

- płyta głowna: MSI B450 Gaming Plus Max

- procesor AMD RYZEN 5 3600

przebiega normalnie do tego momentu:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W tym momencie przestaje działać myszka oraz klawiatura.

Obraz wcześniej przygotowałem dołączając sterowniki USB:

1098186324_2020-06-3019_39_02-WinToolkit_1.5.3.21_Portable.7z(wersjatestowa).jpg.27f65e4e190f42e70306ff9e74deecdf.jpg

Proszę o poradę co mogę jeszcze zrobić. Dziękuję.

W dniu 30.06.2020 o 19:56, hornet77 napisał:

Witam, mam problem ze sterownikami usb. Instalacja systemu na sprzęcie:

- płyta głowna: MSI B450 Gaming Plus Max

- procesor AMD RYZEN 5 3600

przebiega normalnie do tego momentu:

W tym momencie przestaje działać myszka oraz klawiatura.

Obraz wcześniej przygotowałem dołączając sterowniki USB:

Proszę o poradę co mogę jeszcze zrobić. Dziękuję.

Podłącz klawiaturę i mysz pod usb 2.0 z tyłu komputera. Na pewno usb 2.0, to ten oznaczony jako do flasha biosu. Usb 3.0 nie bede ci dzialac na tym systemie. Dopiero jak wrzucisz zmodyfikowane stery rusza.

Robię już trzecie podejście za każdym razem inna wersja i po instalacji sterowników przestaje działać myszka oraz klawiatura 

Edit: możliwe przez to że pendrive sformatowany na fat32 zamiast NTFS?