Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 x64 Final

Recommended Posts

Teraz, Pawel300 napisał:

rozumiem i sprawdzę ten program choć 7 nie wspiera dx 12 tylko max dx11 ale w grach podobno w7 jest trochę szybszy podobno !!

Mod od Sromotnika Windowsa 10 jest spoko więc zostań przy 10 jeżeli wolisz.Mnie osobiście wkurza 10 a też dużo gram i siedzę na Win7

8 godzin temu, joltom napisał:

Mod od Sromotnika Windowsa 10 jest spoko więc zostań przy 10 jeżeli wolisz.Mnie osobiście wkurza 10 a też dużo gram i siedzę na Win7

Tak wiem że mod 10 od Srom-otnika jest bardzo dobry jak każdy jego system dziś sprawdzę jeszcze Windows 7 Image Updater

Cześć, mam problem na wersji Lite. Otóż podczas oglądania, np. netflixa na obrazie pojawiają się poziome paski, jak gdyby były problemy z synchronizacją obrazu. Paski pojawiają się najczęściej przy dynamiczniejszych scenach, ale występują również przy statycznych ujęciach. Próbowałem różne przeglądarki, instalowałem kodeki ffdshow, nic nie pomogło. Na niemodyfikowanej wersji 7 nie było problemów. Sterowniki aktualne.

To nie ma nic wspólnego z działaniem narzędzi dostarczonych w mojej modyfikacji. Chyba, że w Autorunsie coś namieszałeś. Ponieważ to plik vbs, może zjadł go antywirus? 

Antywirusa nie mam, ale zauważyłem że w shedule tasks jest realtekupdate i realtek zaznaczone, odznaczyłem oba i na razie błąd się nie pokazuje i wszyzstko działa jak wcześniej.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam.

Mam problem z dźwiękiem z którym nie umiem sobie poradzić. Na standardowym win7 problem nie występował.

Win JG7 x64 Final 26.03.2020 wersja pełna pro. Zewnętrzna karta dźwiękowa maya u5, odtwarzacz aimp4 ustawienia te co zawsze - WASAPI Exclusive Event

Chodzi o to, że po chwili odtwarzania dźwięk zaczyna się rozjeżdżać, i jest zniekształcony . Próbowałem różnych wersji sterowników, zintegrowaną kartę wyłączyłem w biosie.

Macie jakieś pomysły co można by jeszcze zrobić?

Pozdrawiam. 

Cześć @srom-otnik, korzystam z Twoich modów począwszy od wersji JG2008 i nigdy nie było problemów, tym razem chciałem dodać funkcję Enhanced Write Filter i  niestety po skopiowaniu plików ewfmgr exe i sys w odpowiednie miejsca,

po pierwsze system nie widzi i co za tym idzie nie chce uruchomić pliku wykonywalnego z Windows/system32,

po drugie po dodaniu wpisów do rejestru dostaje bootloopa,

będę wdzięczny za wszelkie wskazówki jak to ogarnąć..

Pozdro :) 

Oczywiście na wersji full i lite jest to samo ;) 

W dniu 12.05.2020 o 22:33, Dlpe napisał:

Blue screen po tym jak instalator restartuje pc

@srom-otnik

Masz zaśmiecony dysk, albo niekompatybilne sterowniki. Jeśli używasz pendrive do instalacji, to włóż go do slotu wersji USB 2.0, lub dograj sterowniki do USB jaki posiadasz.

Prośba wielka o zintegrowanie sterowników do nowych płyt Gigabyte USB3.0 itd - jak instaluje system, nie działają porty usb np. myszka. Mod jest rewelacyjny bo wczesniej na nim pracowałem. Zmieniłem plyte główną, a tu ZONK.

8 minut temu, Demonidas napisał:

Prośba wielka o zintegrowanie sterowników do nowych płyt Gigabyte USB3.0 itd - jak instaluje system, nie działają porty usb np. myszka. Mod jest rewelacyjny bo wczesniej na nim pracowałem. Zmieniłem plyte główną, a tu ZONK.

Zapoznaj się z:

22 godziny temu, moszter napisał:

Zapoznaj się z:

Wszystko OK. Dziekuję za linki, ale nie da się tego zrobić z Modami Windowsa - tylko z czystym obrazem/instalką Windowsa 7.

21 minut temu, srom-otnik napisał:

Wersja pełna jest nietknięta, to czysty obraz! Lite - wiadomo...

Tylko jak wgrać drivery programem WindowsImageTool Gigabyte - wyskakuje komunikat: załączone foto.

Prośba o pomoc w tym temacie.

Screenshot_1.png.0632b1a660c491d167706601e919f068.png

Witam mam problem znikneła mi opcja narzedzia z pulpit ppm

Ogolnie system mega na adata sx8200 pro wersja pełna tylko czy to jest normalne ze system mi bierze 1,40 gb ram moze zalezy od ilosci ram mam 16 gb

1 godzinę temu, jesa napisał:

Witam mam problem znikneła mi opcja narzedzia z pulpit ppm

Czy używałeś jakiegoś dodatkowego programu do czyszczenia systemu lub rejestru?

2 godziny temu, jesa napisał:

tylko czy to jest normalne ze system mi bierze 1,40 gb ram moze zalezy od ilosci ram mam 16 gb

Zależy, czy zrobiłeś starannie optymalizację oraz w jaki sposób mierzysz pobór pamięć. Należy po starcie systemu uruchomić menedżer zadań i dopiero po ponad półtorej minucie widać właściwe zużycie. Oczywiście bez antywirusa, przeglądarki internetowej, Skype'a w autostarcie itp 

2 godziny temu, Fox.Vip napisał:

Czy używałeś jakiegoś dodatkowego programu do czyszczenia systemu lub rejestru?

tak ccleaner ale da sie naprawic bez formata moze jakis wpisz do rejestru

1 godzinę temu, srom-otnik napisał:

Zależy, czy zrobiłeś starannie optymalizację oraz w jaki sposób mierzysz pobór pamięć. Należy po starcie systemu uruchomić menedżer zadań i dopiero po ponad półtorej minucie widać właściwe zużycie. Oczywiście bez antywirusa, przeglądarki internetowej, Skype'a w autostarcie itp 

tak wszytsko wykonałem według instrukcji ale zauwazyłem ze jak dołozylem kolejne 8 gb ram to zaczął automat wiecej brać Ale moze brac bo w dzisiejszych czasach 16 gb ram

to jest ok

5 minut temu, jesa napisał:

tak ccleaner ale da sie naprawic bez formata moze jakis wpisz do rejestru

Tak, tu chodzi o wpis w rejestrze.Tylko ciekawe co zrobiłeś że go usunęło? CCleaner na domyślnych ustawieniach nie powinien usunąć?

Musisz zwrócić się z prośbą do "sro-motnika" żeby Ci udostępnił "plik.reg" "narzędzia".

3 godziny temu, srom-otnik napisał:

Panie Sromotniku poprosiłbym bym ten plik reg co kolega wyzej pisze

mam pytanie czy mozna uzywac tego bez czyszczenie rejestru znaczek odznaczony[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Przechwytywanie.PNG.bc83c572c2a6025ad199f1cfb11ba004.PNG