Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 x64 Final

Recommended Posts

4 godziny temu, jorgusek napisał:

Chodzi o linki do wersji Final, kolega @moszter podał linki do wersji Test 2.

Chodziło o wersję testową, za chwilkę zrobię lustro dla finalnej.

Mirror

Win JG7 x64 Final

Home & Pro

26.03.2020

Part1:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

lub

Part2:

lub

srom-otnik and jorgusek like this

15 minut temu, rinogsm napisał:

witam

mam problem z aktywacją win loader by daz niew chce go aktywowac i daje komunikat  the serial wasn't succefully installed

proszę o pomoc

Znalazłem rozwiązanie tu.

Związane jest to z Bypass'em (v5), który to zmienia na potrzeby ESU updates rozpoznanie systemu jako Professional.

Problem jest z edycjami Starter, HomeBasic, HomePremium.

DAZ źle wykrywa rodzaj systemu operacyjnego, trzeba w nim w polu Custom Key wpisać poprawny klucz dla płyty/BIOSU/wersji OS (poszukać w pliku keys.ini)

np dla HB:

Mam nadzieję że się przyda komuś :D6kZ5O4Q.png.5066c00367c979523c8283ccd764b925.png

2 godziny temu, rinogsm napisał:

witam

mam problem z aktywacją win loader by daz niew chce go aktywowac i daje komunikat  the serial wasn't succefully installed

proszę o pomoc

Pisz że chodzi Ci o wersję Home, bo DAZ ma tylko problemy z rozpoznaniem systemu Home po wydłużeniu wsparcia.

Bo jeszcze może być:

Witam @srom-otnik chciałem się dopytać czy pełna wersja Windowsa 7/8.1 pobiera automatycznie aktualizacje bez twojej wiedzy czy trzeba ręcznie to zrobić i jak to jest ze sterownikami NVIDIA w windows update czy się same pobierają i aktualizacją jak sterownik graficzny w Windows 10 1909 Lite (dodam że w Win 10 pomimo jak wyłączysz aktualizacje przez optymalizator to pobiera sterownik Display NVIDIA i sam je instaluje pomimo że wszystko dasz w optymalizatorze na NIE)

Pozdrawiam :)

16 minut temu, DivRoK napisał:

Pozdrawiam :)

Witam sterowniki oraz poprawki pobiorą się tylko wtedy jeśli w optymalizatorze usług wybierzesz opcję TAK i w panelu sterowania włączysz wyszukiwanie aktualizacji. Spośród nich należy wybrać tylko te, które są istotne. Na pewno pomija się poprawki telemetryczne. Samoczynnie nic Ci się nie będzie aktualizować

2 minuty temu, srom-otnik napisał:

Witam sterowniki oraz poprawki pobiorą się tylko wtedy jeśli w optymalizatorze usług wybierzesz opcję TAK i w panelu sterowania włączysz wyszukiwanie aktualizacji. Spośród nich należy wybrać tylko te, które są istotne. Na pewno pomija się poprawki telemetryczne. Samoczynnie nic ci się nie będzie aktualizować

Dziękuje za odpowiedz rozumiem że działa to tylko w Win 7/8.1 a w Win 10 1909 niestety nie bo jednak pobiera sterowniki później NVIDIA oraz INTEL i je instaluje

31 minut temu, NoOb9496 napisał:

Aplikacja RemoveWAT zadziała na tym systemie?

Można tylko po co? Jak lepiej użyć:

albo

szybko, łatwo i dobrze, w przypadku HOME zrobić:

6kZ5O4Q.png

Przez przypadek uruchomiłem Optymalizator usług z włączonym antywirusem. Wykrył jako zagrożenie C:\Windows\System\config\OPT.cmd. Przywróciłem z kwarantanny i dochodzę do momentu "czy chcesz wprowadzić domyślne ustawienia..." - daję nie i już nic się nie dzieje.

Mistrzu czy da się to jakoś naprawić?

Sprawdziłem plik System\config i niestety nie ma tam tego pliku OPT.cmd

Miło odświeżyć wersję systemu znowu od Ciebie.

Parę aplikacji [niekoniecznie niezbędnych do życia] zaczęły wykrywać nie zaktualizowaną 7.

W wcześniejszej wersji nie miałem problemów i jak na razie na tej też nie znalazłem niczego [za mało skomplikowanych programów potrzebnych do życia, aby coś wykryć].

Od siebie mogę tylko zaproponować parę aktualizacji podstawowych aplikacji, które dodajesz do systemu.

1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (kontynuacja przez inne osoby, też już nie aktualizowany, ale rozszerzenie poszerzone o parę drobnych, ale przydatnych opcji)

3. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (kontynuacja przez inne osoby, na bieżąco rozwijana aplikacja, więcej przydatnych funkcji)

Chyba mam taką przypadłość, że chcę mieć prawie wszystko zaktualizowane.

15 godzin temu, k3vin napisał:

1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (kontynuacja przez inne osoby, też już nie aktualizowany, ale rozszerzenie poszerzone o parę drobnych, ale przydatnych opcji)

3. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (kontynuacja przez inne osoby, na bieżąco rozwijana aplikacja, więcej przydatnych funkcji)

Dzięki za wskazówkę, w nowych wersjach przypilnuję tego.

W dniu 10.04.2020 o 19:47, leon370 napisał:

@srom-otnik
Witam, czy zainstaluję Twój obraz na procesorze skylake 8700k bez peryferiów pod ps2?

Nie wiem, sprawdź jeśli zwykły Win7 moszna zainstalować, to i mój też. Nie siedzę w tym, musisz pytać innych.

27 minut temu, infinty8709 napisał:

Pytanie z innej beczki jak dodać gry ? Zainstalowałem ten system dla teściowej i uparła się o pasjansa offline ... :(

Tylko na obrazie pełnym jest to możliwe, na Lite - N I E. Jeśli to pełna wersja, należy uruchomić panel sterowania, tam znaleźć Programy i funkcje, z lewego panelu kliknąć Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows. Pojawi się małe okienko, powiększ i znajdź gry - zaptaszkuj, zastosuj na dole okna. To wszystko.

57 minut temu, GamingMichu napisał:

Możesz też tej paczki spróbować, nie bój się, to nie jest wirus :)

Tylko po co zainstaluje pełną wersję, doinstaluje i po zabawie.

Ta paczka może być, ale ma jeden wielki minus jest po angielsku, to może powoduje następny problem czyli jak zrobić by pasjans był po polsku, bo teściowa chce mieć pasjansa po polsku.

2 godziny temu, GamingMichu napisał:

W instalatorze możesz wybrać język polski, ja te gry normalnie mam po polsku.

Ok, ja korzystałem z starej wersji która nie miała [PL].