Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 x64 Final

Recommended Posts

W dniu 26.02.2020 o 09:38, srom-otnik napisał:

Sam chciałbym mieć to już z głowy, ale poczekajmy jeszcze na marcowe łatki. Zobaczymy, czy w ogóle M$ będzie chciał naprawić ostatni błąd w lutowej łatce. 

JG7 Final MUSI mieć gwarantowaną jakość "surowca". Na nim ma powstać JG7 Lite, którego jeszcze z oczywistych względów nie ma. Dwa tygodnie nas nie zbawią.

Najważniejsze, że jest to najlepsze moje wydanie W7 jakie kiedykolwiek udało mi się wykonać. Zero moich bugów, świetna wydajność i szybkość pracy, oby tylko M$ jeszcze poprawił, co spierniczył i będzie prawdziwy FINAL.

PZDR!

Rozumiem że wersja pełna jest już dopieszczona, łatki schrzanione przez MS,  też poprawione, skoro w tytule jest napisane Finał?  Lite też będzie? 

Sromotniku, mógłbyś wyjaśnić w skrócie czy rożni się wersja zwykła  JG7 z64 od  Win JG7 POSReady x64?  Z tego co wyczytałem druga to modułowa  (może się mylę, już bardziej  W7 Embedded Standard?). Domyślam się że w modułowych łatwiej dobierać składniki przy projektowaniu, w zintegrowanym jest mniejsze pole manewru. Ale w finale jeżeli oba porównać, to są jakieś zasadnicze różnice w działaniu, szybkości użyteczności, zasobów ramu czy procesora, niezawodnym działaniu? Czy może  jednak jest to samo, podstawa ta sama a różni się tylko tymi modułami? Obejrzałem jakiś filmik z 2016r na YT  o W7 Embedded Standard i tam było wspomniane że jakieś programy nie instalowały się, jakby nie był do końca wartościowy.  POSReady  został stworzony do kart płatniczych (przeczytałem gdzieś na forum)?  Czy zwykła wersja JG7 z64 zawsze będzie lepsza od PostReady i Embedded Standard?  Piszesz że będzie to twoja  najbardziej dopieszczona wersja W7, dlatego się tak narajałem. A te dwie powyższe wersje  namieszały mi ostro w głowie. 

22 godziny temu, morfeusz napisał:

Sromotniku, mógłbyś wyjaśnić w skrócie czy rożni się wersja zwykła  JG7 z64 od  Win JG7 POSReady x64?  Z tego co wyczytałem druga to modułowa  (może się mylę, już bardziej  W7 Embedded Standard?). Domyślam się że w modułowych łatwiej dobierać składniki przy projektowaniu, w zintegrowanym jest mniejsze pole manewru. Ale w finale jeżeli oba porównać, to są jakieś zasadnicze różnice w działaniu, szybkości użyteczności, zasobów ramu czy procesora, niezawodnym działaniu? Czy może  jednak jest to samo, podstawa ta sama a różni się tylko tymi modułami? Obejrzałem jakiś filmik z 2016r na YT  o W7 Embedded Standard i tam było wspomniane że jakieś programy nie instalowały się, jakby nie był do końca wartościowy.  POSReady  został stworzony do kart płatniczych (przeczytałem gdzieś na forum)?  Czy zwykła wersja JG7 z64 zawsze będzie lepsza od PostReady i Embedded Standard?  Piszesz że będzie to twoja  najbardziej dopieszczona wersja W7, dlatego się tak narajałem. A te dwie powyższe wersje  namieszały mi ostro w głowie. 

Wiele Ci nie wyjaśnię bo Embedded Standard i PosReady zrobiłem tak dla sportu i nie wiem, czy jakiś program "X" nie wykolei się na którymś z nich. Antywiry, Office, przeglądarki internetowe, kombajny multimedialne - wszystko normalnie działa. Ja osobiście pozostaje przy wersji PRO. 

Wszystkie wersje Win 7 jakie zrobiłem tego roku są na podobnym poziomie "dopieszczenia" i nie ma gorszych/lepszych, różni się tylko surowiec. 

PZDR!

morfeusz likes this

W dniu 12.03.2020 o 11:20, nicco088 napisał:

Jest jakiś sposób aby zainstalować tutaj dx12?

W7 nie wspiera DX12, były jakieś plany ale... chyba nic z tego.

Ogólnie system reinstalowałem trzy razy, dotykając wyłaczenie usług i też nie - W systemie po jakimś czasie kompletnie przestaje działać Catalyst od sterowników grafiki ATi. Występuje błąd ''aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b '' Trzeba reinstalować sterowniki, ale to nic nie da. bo i tak się to wysypie przy którymś uruchomieniu systemu. Identycznie mam to z grą ''Call of duty 4'' który wymaga dx9, którego sam musiałem instalować, ponieważ w systemie jest zainstalowany 11.

Ogólnie to chyba jest coś spowodowane przez Visual Visual C++ Redistributable

Także ciągle od nowa musze reinstalować sterowniki od grafiki i gre.  Discord, chrome i metin działa bez problemu. Pięć rzeczy które używam jedynie.

Nie wiem, liczę na pomoc. Pozdrawiam.

@edit zauważyłem że poprawka do call of duty 4 też korzysta z mvcp100.dll i msvcr100.dll identycznie jak sterowniki do grafiki.  To jest główna przyczyna że aplikacje przestają działać.

Powywalaj śmieci zbędne rzeczy, tylko wydajność i przejżystość do pracy photoshop, adobe premiere w sli.... nie gram tylko poważna i stabilna maszyna w stylu z logo SROMOTNIK

23 godziny temu, profilm34 napisał:

Powywalaj śmieci zbędne rzeczy, tylko wydajność i przejżystość do pracy photoshop, adobe premiere w sli.... nie gram tylko poważna i stabilna maszyna w stylu z logo SROMOTNIK

To nie jest system tylko dla ciebie xD

Gestov likes this

Hej Sromo

Tak już się nie spiesz do tego wira. Chciałbym wypróbować nową 7.  Seven użytkuję na dwóch komputerach bez żadnych problemów od  (chyba)2015 r. a już na pewno od 2016. I bardzo Ci dziękuję.

W razie czego to należy się co nieco zdezynfekować.

Tak z ciekawości spojrzałem na wypalone płyty z Twoimi systemami i aż nie chce mi się wierzyć. Mam ich 12. Najstarszy SEVEN JGx64 z grudnia 2011r.  - czy to możliwe?

Pozdrowienia

Witek

ło matko co to sie z serwerami mega porobilo ze pobiera mi 300 kb/s i spada xd

4h pobieralem xd

wow system postawiony w 4 min

testuje pro lite

1. nie mozna zainstalowac pot playera ani 32 ani 64 ( [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] )

@down

u mnie nie chcial zadziałać, MTKV264 poszlo bez problemu

@Franc

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

mam takie coś podczas instalacji, powinna tam być reklama avasta którą należy odznaczyć żeby instalacja poszła dalej, ale nie wiem czemu się nic tam nie pokazuje, czy klikam odrzuć czy akceptuj to nic się nie dzieje.

wiesz może dlaczego tak się dzieje?