Skocz do zawartości

Win JG7 x64 Final


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2021 o 19:31, adonx napisał:

Co wy ludzie nie umiecie poczekać cierpliwie tylko  go popędzacie,on ma też życie prywatne a nie ciągle koncert życzeń.:gt500s:

Nie wiem, może Sromotnik nie jest taki jak ja i ma wszystko zaplanowane co do godziny, ale jeżeli nie to przypomnieć od czasu do czasu nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 22:25, scigacz1975 napisał:

Postawiłem system w wersji pełnej na dell OP 780. Teraz pytanko - co przestawić żeby wszedł oryginalny klucz w7 pro. Komp koleżanki, ma go w firmie, musi być aktywowany. Jak wpisuję to mam ten klucz jest weryfikowany a potem: 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wpisuj te komendy jedna po drugiej:

1. slmgr /ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

2. slmgr /ato

W miejsce iksów podstaw klucz produktu (z myślnikami), pamiętaj aby być podłączonym do internetu.

Całość wymaga cmd uruchomionego jako administrator.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Nie wiem Czemu ale mam problem zainstalowaniem 7 wszystko pięknie gładko aż do uruchomienia logo win ładuje się w nieskończoność wszystko robię na Rufusie laptop to acer aspire v5 571 
problem pojawia sie również stock systemem natomiast 8 instaluje sie bez problemu (Komentarza nie mogę usunąć pomogła zmiana z uefi na legacy )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, multiki napisał:

Panowie jak akrywować system 

Na początek prośba - pisz poprawnie po polsku. Co do aktywacji - system stawiałeś na partycji MBR czy GPT? Jak MBR - użyj Loader DAZ.

Teraz kolejna prośba do Ciebie - warto w przyszłości użyć wyszukiwarki na forum, to pytanie było nie raz zadawane na forum, odpowiedzi się nie zmieniły (tak myślę :D ).

multiki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Franc napisał:

Na początek prośba - pisz poprawnie po polsku. Co do aktywacji - system stawiałeś na partycji MBR czy GPT? Jak MBR - użyj Loader DAZ.

Teraz kolejna prośba do Ciebie - warto w przyszłości użyć wyszukiwarki na forum, to pytanie było nie raz zadawane na forum, odpowiedzi się nie zmieniły (tak myślę :D ).

dzięki, przepraszam za kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem ten mod na Toshibie i mam pewien problem z układem klawiatury, tzn klawiatura działa tak jakby cały czas był wciśnięty przycisk FN, przy świeżej instalacji jest okey natomiast po paru uruchomieniach komputera znowu się to przestawia, czy ktoś może wie o co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pojawił mi się błąd "0xc0000005" podczas uruchomienia aplikacji "Google Ads Editor". Czy może, ktoś spotkał się takim problemem i ma rozwiązanie? Przez ostanie 5 lat nie było żadnego problemu na modowanej 7 z 2018 roku. Od kilku dni się pojawił - zainstalowałem 7 z tego wątku i taki sam problem. Podejrzewam. że Google aktualizując swoja aplikacje musiało coś pozmieniać. Probowałem zainstalować na drugim kompie i to samo. Przy modowanej 10 nie ma tego problemu działa ok. Sprawdzałem programami antywirusowami, wbudowany optymalizator, czyszczenie usług, instalacja dodatkowych bibliotek c++ nic nie pomogło a przezwyczaiłem się do starej 7 jeszcze z wyglądem win98/2000, Pomocy :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Januszbb napisał(a):

Witam pytanie do autora systemu lub do Was :) Nie wiem jak włączyć usługę skanowania  będę wdzięczny za pomoc. :)

Na początek napisz którą wersję systemu zainstalowałeś? Próbowałeś ustawić w Optymalizatorze usług wartości domyślne dla systemu Windows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2023 o 10:38, Franc napisał(a):

Na początek napisz którą wersję systemu zainstalowałeś? Próbowałeś ustawić w Optymalizatorze usług wartości domyślne dla systemu Windows?

Ja mam wersje lite ale już sobie poradziłem włączyłem wartości domyślne i uruchomiłem fax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie @srom-otnik'u

 

Borykam się z tragiczną kartą Intel HD 4000.  Karta dla różnych systemów ma różną wartość dedykowanej pamięci video (Vram). Wiem, że niestety ta konkretną karta ciągnie ten RAM z CPU(ale mogłem. Coś pomylić, w każdym razie chyba nie ma swojego ramu) . Wchodząc PPM -Rozdzielczość-Zaawansowane opcje ekranu, wartości przedstawiają się tak :

Win10 32mb

Win8 32mb

Win7 64mb (czysty, aktualnie z tego tematu, lite) 

 

Chcialbym ustawić minimum 128mb. Mam taki program do obsługi CNC, który teoretycznie zjada ok 30mb tej pamięci na lapku podobnej klasy,  ale już z HD4600 mam ten vram ustawiony na 128mb i program hula, przy 64mb potrafi go zamrozić. 

 

Próbowałem w regedit wg popularnych tematów 'increase vram' itp. Żadna wartość dodana w hkeylocalmachine-software-intel-gmm nie rusza tej wartości. W bios nie mam opcji na zwiększenie tych 64mb do 128mb. Karta teroretycznie 2gb.

 

Jest jakiś ratunek? Jakoś wymusić te 128mb(on i tak tyle nie zje ale będzie się blokował przy 64mb), wszystkie efekty wizualne aero itp powyłączane. 

 

Pozdrawiam 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie