Skocz do zawartości

Win JG10 LTSC x64


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

Oddaje Wam do testów najnowsze iso testowe LTSC, usunąłem zgłaszane błędy. Teraz powinno być wszystko OK, chyba że jeszcze coś wyłowicie.

NIE PYTAĆ PROSZĘ na razie o LITE - sprawdzicie FULL'a, będzie do testów LITE.
Link na pierwszej stronie, na dole opisu iso

G77 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam pytanie do Ciebie Srom-otnik :)
Chodzi mi dokładniej o to aby z obejściem windowsa store'a (wiem , czytałem na głównym poście punkt 4 , że ta wersja windowsa nie jest po to aby wgrywać shitmodern appki) dało by się zainstalować jedną aplikację z rozszerzenie .appx? Chodzi mi dokładniej o aplikację Armoury Crate do Asus Rog'a i Tuf'a , która niestety nie ma zwykłego odpowiednika tylko jest wydana w UWP na windows store. Oczywiście ściągnięcie samej paczki .appx to nie żaden problem ale schody zaczynają się z instalacją. Co prawda testowałem już jej wypakowanie 7-zip'em , dodanie brakujących bibliotek .dll ale wyskakują takie oto błędy:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury _chkstk w bibliotece C:\Armoury Crate\ArmouryCrate.dll"

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury RhGetGCSegmentSize w bibliotece C:\ArmouryCrate\SharedLibrary.dll"

Mógłbyś mi doradzić jak mam sobie te błędy jakoś ogarnąć... coś zrobić aby program zadziałał?
Pozdrawiam serdecznie :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NieMoge12 napisał:

Witam. Otóż mam pytanie do Ciebie Srom-otnik :)
Chodzi mi dokładniej o to aby z obejściem windowsa store'a (wiem , czytałem na głównym poście punkt 4 , że ta wersja windowsa nie jest po to aby wgrywać shitmodern appki) dało by się zainstalować jedną aplikację z rozszerzenie .appx? Chodzi mi dokładniej o aplikację Armoury Crate do Asus Rog'a i Tuf'a , która niestety nie ma zwykłego odpowiednika tylko jest wydana w UWP na windows store. Oczywiście ściągnięcie samej paczki .appx to nie żaden problem ale schody zaczynają się z instalacją. Co prawda testowałem już jej wypakowanie 7-zip'em , dodanie brakujących bibliotek .dll ale wyskakują takie oto błędy:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury _chkstk w bibliotece C:\Armoury Crate\ArmouryCrate.dll"

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury RhGetGCSegmentSize w bibliotece C:\ArmouryCrate\SharedLibrary.dll"

Mógłbyś mi doradzić jak mam sobie te błędy jakoś ogarnąć... coś zrobić aby program zadziałał?
Pozdrawiam serdecznie :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  masz paczke zip a wniej plik exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomaszekx napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  masz paczke zip a wniej plik exe

Oczywiście wgrało całe pliki ale bez aplikacji interfejsu użytkownika , zresztą podobnie robi nvidia ze sterownikami dch gdzie musiałem ze starego komputera skopiować panel sterowania nvidia... A jako , że na tym systemie nie chce zainstalować sterowników whql to jest to trochę upierdliwe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę PRZEDE WSZYSTKIM o Waszą opinie nt działania systemu, jego szybkości w stosunku do wcześniej wersji,  bo w obecnym wyłączono IE oraz WMP. Cytuję z opisu na pierwszej stronie:

 

Wyłączono moduły (można je ponownie włączyć w panelu sterowania):

- IE -> sprawdzamy szybkość uruchamiania się sieci i działania Internetu;

- WMP -> sprawdzamy działanie programów multimedialnych oraz gier;

- obsługa formatu XPS;

- skanowanie i faksowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, srom-otnik napisał:

Hej! Nikt nic nie napisał, co to oznacza?

Tylko to, że nie ma się do czego przyczepić, chociaż ja profilaktycznie włączyłem WMP. Co do szybkości działania systemu - testów nie robiłem, sekunda w jedną czy drugą stronę nie robi różnicy w codziennym użytkowaniu. Może ktoś inny będzie bardziej drobiazgowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2020 o 10:10, srom-otnik napisał:

Proszę PRZEDE WSZYSTKIM o Waszą opinie nt działania systemu, jego szybkości w stosunku do wcześniej wersji,  bo w obecnym wyłączono IE oraz WMP. Cytuję z opisu na pierwszej stronie:

 

Wyłączono moduły (można je ponownie włączyć w panelu sterowania):

- IE -> sprawdzamy szybkość uruchamiania się sieci i działania Internetu;

- WMP -> sprawdzamy działanie programów multimedialnych oraz gier;

- obsługa formatu XPS;

- skanowanie i faksowanie.

ja kiedyś na windowsie 8.1 pro n dodałem tylko dll których brakowało i aplikacje i gry działały bez wmp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go zainstalowanego jak tylko się pojawił .Trochę duży ten obraz ponad 4 GB ,ale zawsze można skompresować.Czekam na bardziej okrojoną wersję ,choć ta też mogła by być .Szybkość działania b.dobra sieć i media jak dla mnie bez zarzutów.W gry nie gram więc nie będę się wypowiadał w tym temacie.P[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]odziękowania za włożoną pracę .Ważna jest natomiast dla mnie mała i wyraźna czcionka .I taka wersja mi bardzo pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, konda napisał:

CoD: warzone się nie chce na tym pobierać, ktoś ma pomysł?

 

edit: to nie dla mnie, więc porada nie grać nie zadziała :P

Może są znowu problemy z tym śmiesznym Launcherem od Battle netu.... Skoro się launcher odpala a gra nie pobiera to na moje nie wina systemu a właśnie po stronie tego śmiesznego launchera z którym są w kółko problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , problem przy wlaczniu sie sluchawek, mianowicie po wlozeniu do gniazda pokazuje komunikat ze podlaczylem sluchawki jednak nie przelacza na nie, tj dzwiek leci z glosnikow , dopiero po restarcie przy wlozonym wtyku sluchawek , one działaja ,  nie jest to wina słuchawek ani sterowników( pobrałem bezposrednio z srony producenta) na innej komplilacji win tego nie ma, jakies sugestie?

Według mnie to tak jakby system nie załączał automatycznie  słuchawek po ich włożeniu do  portu ale dlaczego?

 

Zainstalowana wersja FULL

Dell G3 3590 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, malthen napisał:

Według mnie to tak jakby system nie załączał automatycznie  słuchawek po ich włożeniu do  portu ale dlaczego?

Dzięki, czy też Ci tak się dzieje przy domyslnym ustawieniu usług?

Sprawdzę jutro na swoim blaszaku, mam nadzieję, że wychwycę problem. Ktoś jeszcze potwierdza zgłoszoną usterkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, srom-otnik napisał:

Dzięki, czy też Ci tak się dzieje przy domyslnym ustawieniu usług?

Sprawdzę jutro na swoim blaszaku, mam nadzieję, że wychwycę problem. Ktoś jeszcze potwierdza zgłoszoną usterkę? 

tak to samo przy domyslnych,  zastanawia mnie fakt czy cos nie gra przypadkiem dodatkowo z grafika .. wiedzmin 3 mi klatkuje na gtx 1660ti 6gb ... stery aktualne .. hm jakies pomysły?

 

Zainstalowałem poprzedni Twoj Win Prox64 lite wsio gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kilkukrotnie działanie słuchawek zarówno z włączonymi usługami domyślnym jak i wyłączonymi. Za każdym razem dźwięk jest prawidłowo przełączany pomiędzy głośnikami a słuchawkami, wobec tego pytanie do wszystkich - czy ktoś jeszcze potwierdza tą zgłoszoną domniemana usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, srom-otnik napisał:

Sprawdziłem kilkukrotnie działanie słuchawek zarówno z włączonymi usługami domyślnym jak i wyłączonymi. Za każdym razem dźwięk jest prawidłowo przełączany pomiędzy głośnikami a słuchawkami, wobec tego pytanie do wszystkich - czy ktoś jeszcze potwierdza tą zgłoszoną domniemana usterkę?

Sprawdzałem ,również z kilkoma różnymi słuchawkami.Dźwięk jest samoczynnie przełączany,na słuchawki i na powrót na głośniki po wyjęciu słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, janek917 napisał:

Sprawdzałem ,również z kilkoma różnymi słuchawkami.Dźwięk jest samoczynnie przełączany,na słuchawki i na powrót na głośniki po wyjęciu słuchawek.

Uroki zdychy...

Wobec tego zaczynam wersję Lite, a Full pozostawiam w takiej postaci, włączę domyślnie WMP i IE - na wszelki wypadek 

janek917 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2020 o 19:56, Franc napisał:

Ja tam aktywowałem bez problemu - było też nie raz pisane jak aktywować na stałe czy na 180 dni  - ale jak się nie chce użyć wyszukiwarki lub postów poczytać ...

Dzięki!
Na prawdę pomocna uwaga, w szczególności na takim forum gdzie 90% treści to posty "u mnie działa super", a linki z działającymi aktywatorami w danej dystrybucji nigdy nie są przypinane do tematów.

-_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze aktywatory - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - aktywuje także office.

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jest dział aktywatory - można poczytać o różnych - zamiast pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam laptopa Lenovo Legion y520 z procesorem 7th gen. Od początku posiadania używałem win 10, ale oryginalnych obrazów. Niestety z czasem zaobserwowałem znaczne spadki wydajności i przesiadłem się na modzoną 7mkę (dużo zachodu ze względu na procesor caby lake). Wydajność super, ale męczące bugi. Zdecydowałem się dać drugą szanse 10tce, postawiłem na tę kompilację. Jestem niesamowicie zadowolony z wydajności, płynności, oraz braku błędów. 

 

Niestety jest jeden problem. W przeglądarce, z upływem czasu oglądania (im dłużej się ogląda tym bardziej) dźwięk wyprzedza obraz. Problem występuje i na YouTube i na Netflixie. Czytałem na innych forach i dużo ludzi miało taki problem. Niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Ludzie pisali coś o kodekach, niestety żadna wypowiedz nie była zakończona wyjaśnieniem. Macie może jakiś pomysł jak się za to zabrać? 

 

Raz jeszcze- świetny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malina1230 zauważyłem to u siebie korzystając z różnych wersji systemów i jestem pewien, że jest to wina przeglądarki lub ich najnowszych aktualizacji. Bo działało to normalnie a później po jakimś czasie zaczęły się takie cyrki o których wspominasz. U mnie nawet przeglądarkę wyrzuca i muszę ją wyłączyć i włączyć na nowo. A wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca więc nie wydaję mi się to winą kodeków... Chyba, że yt lub netflix coś zmieniło... Bo np. w aplikacji netflixa z obrazem wszystko jest w porządku.

 

[ciach]spamik[/ciach]

Edytowane przez k3vin
Dyskusje na inne tematy prosimy w osobnym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie