Skocz do zawartości

Win JG10 LTSC x64


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może problem tak jak ja z meeega długim zamykaniem systemu? Czasem trwa to ponad minutę, a zwykle było to ok pół sekundy.

I najciekawsze jest to, ze bez przyczyny tak sie porobiło. Nic tego dnia nie grzebalem w rejestrze, tweakerach, nic nie instalowalem itp.

Ma ktos pomysł w czym problem?

W opcjach szybkiego uruchamiania i fast boot w biosie tez kombinowalem - pomogło na chwilę. Teraz znow wieki trwa wyłączanie kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 20:27, gregorlodz napisał:

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy v.Extreme

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ktoś coś?
Niestety, póki co pozostaje mi przejście na zwykłą 10, bo nie znalazłem rozwiązania jak na tym modzie zainstalować czystego Photoshop'a czy Lightroom'a?
Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregorlodz na wersji Extreme niektóre programy nie idzie zainstalować było już o tym pisane,trzeba instalować Lite lub pełną [Full] ale jak się nie chce czytać to później jest problem i jakiś pretensje.:lol:

 

                                                                                      

 

jorg35 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę wyłączyć funkcje "Klawisze trwałe" w wersji Lite?  W ułatwieniach dostępu niestety nie ma stosownej opcji, w zasadzie nie ma tam żadnych opcji. Irytujące jest gdy przy szybkim naciskaniu shifta co jakiś czas słyszę taki charakterystyczny dźwięk "beeep".

 

Edit: Ma ktoś może link do obrazu .iso tego moda z początku kwietnia 2020? Dokładniej chodzi mi o wstawkę z 5 kwietnia. Bardzo bym jej potrzebował i byłbym wdzięczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System chodzi jak rakieta wszystko działa jak należy jak najbardziej polecam! @srom-otniknaprawdę zrobił robotę jest to moja pierwsza zainstalowana modyfikacja i wkoncu nie mam tego niepotrzebnego syfu który znajduję się w oryginalnym systemie i też jest wycięty windows update co jak dla mnie na + no i   internet Explorer usunięty. Generalnie polecam każdemu tą modyfikację bo chodzi jak rakieta i wielkie brawa dla autora :D

srom-otnik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@srom-otnik hej, wiesz może jak włączyć obsługę wifi w tym systemie? Dokupiłem do stacjonarki kartę Tenda AX3000, kartę wykrywa, ale w "Ustawienia sieci i udostępniania" nie ma w ogóle zakładki Wi-Fi, to samo na pasku w ogóle nie pokazuje ikonki od wifi, tak jakby system miał wyciętą obsługę. Ktoś coś doradzi? 

 

Edit

Ok, w services usługi "Autokonfiguracja siecli WLAN" nie można załączyć bo brakuje plików. Jak to naprawić? Chodzi o WLANSVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 08:18, adonx napisał:

@gregorlodz na wersji Extreme niektóre programy nie idzie zainstalować było już o tym pisane,trzeba instalować Lite lub pełną [Full] ale jak się nie chce czytać to później jest problem i jakiś pretensje.:lol:

 

Gdzie w moim poście widzisz jakieś pretensje do kogoś, masz problemy z przeczytaniem i zrozumieniem jednego zdania?!
Pretensje mogę mieć co najwyżej do autorów takich pomocnych treści, co to g..no wiedzą ale mają najwięcej do powiedzenia!
Napisałem, że pozostaje mi przejście na zwykłą 10 i rozumiem, że Twoje szare komóry nie załapały, że chcąc przejść na nią to pewnie już przetestowałem LTSC w innych wariantach. Jak chcesz wiedzieć Mądralo, to przetestowałem różne mody włącznie z oryginałem i tylko on ogarnia temat, bo na żadnym modzie nie udało mi się zainstalować Adobe Photoshop i Lightroom v.2022 czystych bez CC.
Jaki z tego morał?
Nie jest to problem wersji Extreme, a Ty Pajacu nie masz bladego pojęcia o czym piszesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gregorlodz napisał:

a żadnym modzie nie udało mi się zainstalować Adobe Photoshop i Lightroom v.2022 czystych bez CC.
Jaki z tego morał?

No taki morał że nie potrafisz. Ja na Extreme zainstalowałem wszystkie najnowsze programy Adobe, ze znaczkiem 2022

A to - Photoshop, Lighyroom (tego nawet spolszczyłem), Ilustrator, In Design no i dla testu After Effect (tego nie udało się spolszczyć).

I  na LTSC jak i na 21H1, więc jak się postarasz to też zainstalujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wieniowaty napisał:

I  na LTSC jak i na 21H1, więc jak się postarasz to też zainstalujesz. :)

Na 21H1 instalują się bez problemu, na LTSC też sobie zainstalowałem ale tylko wersje w pakiecie z Creative Cloud, a to rozwiązuje sprawę tylko połowicznie.

Jeżeli to nie jest większy problem czy tajemnica to napisz jakie wersje instalowałeś i skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 17:26, gregorlodz napisał:

Jeżeli to nie jest większy problem czy tajemnica to napisz jakie wersje instalowałeś

Adobe Illustrator 2022 v26.0.0.730 (x64) Multilingual

Adobe InDesign 2022 v17.0.0.96 (x64) Multilingual

Adobe Lightroom Classic 2022 v11.0.0.10 (x64) Multilingual

Adobe Photoshop 2022 v23.0.0.36 (x64) Multilingual

Adobe Premiere Pro 2022 v22.0.0.169 (x64) Multilingual

Wtyczki do Photoshop

[URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/d8e85ec9f1453b4e][IMG]https://images90.fotosik.pl/559/d8e85ec9f1453b4emed.jpg[/IMG][/URL]

Nie wiem dlaczego nie wyświetlają się fotki z Fotosika - kiedyś się wyświetlały.

Edit:

Aktualizacja Lightroom do wersji 11.1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem zainstalować  Jg10 LTSC Extreme na swoim laptopie (mam od paru dni win10 ltsc od mr T ale chodzi u mnie dosc wolno). Problem w tym ze instalator startuje z pendriva stworzonego w rufusie(logo z grzybkiem) ale wyskakuje mi okienko "brak dostepnych obrazow". Ten sam pendrive odpala na innym komputerze elegancko z lista systemow do wyboru jak zawsze. Mniemam ze to cos z moim laptopem ale za cholere nie wiem co, w biosie nie ma zbyt duzo opcji (wszystkie wygladaja ok), pendrivow probowalem kilka, itp itd. Moze ktos ma jakis pomysl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zbigniew59 napisał:

Może napiszesz co to - zanim ludzie zaczną pobierać?

Według mnie ten jest najlepszy - 

Nie wiem na czym polega najlepszość, ale używam tego co podałem od dawna na wszelkich modach @sromotnika i nie mam problemów.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jorg35 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ponowić swoje wcześniejsze pytanie, post zakopał się gdzieś wyżej a sprawa jest dalej aktualna także:

 

W dniu 6.12.2021 o 12:11, -RKI- napisał:

Ma ktoś może link do obrazu .iso tego moda z początku kwietnia 2020? Dokładniej chodzi mi o wstawkę z 5 kwietnia. Bardzo bym jej potrzebował i byłbym wdzięczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z systemów sromo od grubych lat, tylko raz miałem problem z vac errorami w csie i wystarczyło włączyć podpisywanie sterowników. Dziś wymieniłem cpu i płytę, zainstalowałem podstawy ze sterownikami, niestety w nowej grze Super People wyrzuca mnie z meczu przez "security problem". Podpisywanie sterowników i optymalizator w domyślnym nic nie daje. Trudno. Pobieram do sprawdzenia 21h1. Nie pamiętam jaki system sromotnika miałem wcześniej, problemu nie było. Taki urok modów i anticheatów.

 

//

Od strony gry sprawdziłem wszystko, powyłączałem wszystkie programy typu afterburner i resztę co miałem w tray. Nie wiem co jeszcze może kolidować. Niestety gra jest świeża i nie wiadomo jeszcze co konkretnie triggeruje AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoahimJ napisał:

Korzystam z systemów sromo od grubych lat, tylko raz miałem problem z vac errorami w csie i wystarczyło włączyć podpisywanie sterowników. Dziś wymieniłem cpu i płytę, zainstalowałem podstawy ze sterownikami, niestety w nowej grze Super People wyrzuca mnie z meczu przez "security problem". Podpisywanie sterowników i optymalizator w domyślnym nic nie daje. Trudno. Pobieram do sprawdzenia 21h1. Nie pamiętam jaki system sromotnika miałem wcześniej, problemu nie było. Taki urok modów i anticheatów.

 

//

Od strony gry sprawdziłem wszystko, powyłączałem wszystkie programy typu afterburner i resztę co miałem w tray. Nie wiem co jeszcze może kolidować. Niestety gra jest świeża i nie wiadomo jeszcze co konkretnie triggeruje AC.

Zaintaluj VPN, tak polecają w internetach.

JoahimJ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/8/2021 at 5:53 AM, potrzebuje said:

Przy graniu w cs:go wyskakuje błąd z VAC

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Raz na 2- mecze to się zdarza, nic nie pomaga, jedynie ciągły reconnect na serwer pomaga. Robiłem wszystko co w tym poradniku, komendy które tam są opisane mam wrażenie że nie załapują albo są wycięte.

Dodam że Po formacie 2 tygodnie spokój i znów wraca problem   Czasami dostaję karę jak mecz się skończy przed moim powrotem, dziwne bo mogę wrócić na serwer pomimo upływu czasu i kary.

Nie mam już siły, dostaję już kolejną karę w cs:go za wychodzenie bo nie zawszę mi się udaje wrócić na serwer.. Jak już wrócę to gra strasznie klatkuje  Spadki fps z 300 na 140, Mógłby ktoś mi pomóc z tym ? co może być przyczyną ? nic nie instaluję, tylko teamspeak3, cs:go, steam

Myślałem że to przez Discord bo po zainstalowaniu po ostatnim formacie błąd się powielił, więc zaprzestałem używać, ale nadal to samo   

Specyfikacja:

I5 10400f

GTX 1650 TUF 4gb / Radeon r7 265 2gb (na obu ten sam błąd)

Hyperx DDR6 3200mhz

z490 Tomahawk

Błagam pomóżcie  nie mam sił już

podaj komendy startowe cs'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem pierwszy raz LTSC i nie sądziłem, że to takie cudo, a zwłaszcza z pod rąk ( Sromotniczka ) Miałem zainstalowany na gł.kompie  od dnia nadania Win JG10 x64 21H1 i też świetny, lecz irytowała mnie ta  kompilacja, że Microsoft tak schrzanił obsługiwanie dźwięku przestrzennego. Myślałem, że to wina samego moda, ale jednak nie bo na samej stronie Microsoftu jest napisane o problemach z dźwiękiem przestrzennym i zaleca wyłączyć tę opcję, a nie po to mam zestaw 5.1 żeby z tego nie korzystać. Owszem jako tako działa, ale w grach od czasu do czasu trzeszczenie irytuje, tak samo w teście dźwięku systemowego, pierdzenie wydobywające za każdym razem jest. A w tej kompilacji ( EXTREME ) śmiga aż miło zero problemów od dwóch dni korzystania, ale od twórcy takiego mistrza nie miałem jeszcze z żadnym systemem problemów, więc i tu na pewno ich nie będzie.  Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności twórcę ( Sromotnik :) i jeszcze raz dzięki za jedną z najlepszych modyfikacji  i Wesołych Świąt Wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie