Jump to content

Recommended Posts

7 minut temu, mariant napisał:

Pobrałem tą najnowszą wersje LTSC zrobiłem czyszczenie w/g zaleceń ,po kilku dniach musiałem wywalić programik więc po tym zabiegu wykonałem czyszczenie i po czyszczeniu niebieski ekran co mnie troche zbiło z tropu bo trudno to nazwać normalną funkcją ,mam pytanko aby uniknąć tego typu niespodzianek nie lepiej użyć Win 10 managera ???

Dobrze, że o tym piszesz, NIKT dotychczas nie donosił, by po czyszczeniu z menu podręcznego były bluescreeny.

Czy ktoś może to jeszcze potwierdzić? 

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem ltsc extreme i mam problem taki ze chcialbym zainstalować aplikacje lenovo ventage która jest dostępna przez sklep Microsoftu tylko,  jak go pobrać. Sklep jest usunięty albo wyłączony/zablokowany w tej wersji a do oryginalnej zaśmieconej wersji nie chce wracać. Pozdrawiam

39 minut temu, gogulinek napisał:

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem ltsc extreme i mam problem taki ze chcialbym zainstalować aplikacje lenovo ventage która jest dostępna przez sklep Microsoftu tylko,  jak go pobrać. Sklep jest usunięty albo wyłączony/zablokowany w tej wersji a do oryginalnej zaśmieconej wersji nie chce wracać. Pozdrawiam

Zobacz tu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 godziny temu, DonAndress napisał:

@srom-otnik

Czy jest jakiś inny serwer z tym obrazem?
Mega wywaliło błąd na samym końcu ściągania, a przy drugiej próbie w połowie pisze, że nie mam już transferu...

Jak odczekasz to się wznowi a jak chcesz zarejestruj się

System postawiony,  wcześniej miałem problemy bo nie mogłem wyłączyć komputera,  może po prostu działo się tak że miałem testową wersję a nie już tą taką oficjalną a tutaj wszystko jest w porządku.

Wszystko zrobione tak jak w instrukcji,  nic złego do tej pory się nie stało. Jednym słowem polecam B)

Jeszcze jedno zapomniałem dodać po użyciu Optymalizatora Usług który odpala wyższą wydajność mogę śmiało stwierdzić że w grach jest znacznie lepiej, na przykładzie Valoranta widzę poprawę w płynności rozgrywki i fps są lepsze.

Nie chcę dodawać nowego posta więc zapytam tutaj, czy ten tryb wydajności jest włączone na stałe jeśli raz z niego skorzystałem czy przy każdym odpaleniu komputera trzeba go uruchamiać?  @srom-otnik

srom-otnik likes this
W dniu 29.05.2021 o 16:51, Darien napisał:

Nie chcę dodawać nowego posta więc zapytam tutaj, czy ten tryb wydajności jest włączone na stałe jeśli raz z niego skorzystałem czy przy każdym odpaleniu komputera trzeba go uruchamiać?  

Tryb wydajności jest włączony i działa nieustannie do momentu uruchomienia w optymalizatorze usług - ustawień domyślnych (fabrycznych) używanych na czas np aktualizacji systemu. Chcąc do niego powrócić należy wybrać którąkolwiek opcję w optymalizatorze usług inną niż ustawienia domyślne. 

Darien likes this