Jump to content

Recommended Posts

W dniu 5.06.2020 o 14:47, roody14 napisał:

Tak masz racje. Gamebar presence writer to usluga Xbox live.
Juz caly problem rozeznałem. Polega on na tym, ze gamebar presence odpala sie podczas odpalania gier, po mimo wylaczenia uslug xboxa. Siłowe wylaczenie aktywnosc gamebar presence blokuje zakladke Xbox live w Ustawieniach systemu Windows. Kiedy w StartIsBack ustawilem "Ustawienia" jako link, rozwijana liste to podczas najechania na nia ten start sie freezowal. Niestety musialem zmienic liste na menu i problem sie rozwiazal.

W dniu 23.07.2020 o 21:39, srom-otnik napisał:

Aktualizować można wersję pełną - powinny instalować się absolutnie wszystkie updaty. Jednocześnie muszę sprostować, w przypadku LTSC - raczej nie psują one niczego z moich ustawień (raczej...)

Co trzeba zrobić aby zaktualizować do wersji 1909 chciałem dograć apke od xboxa ale wola o update do1909

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, Franc napisał:

Na początek - sumy kontrolne pobranych plików Ci się zgadzały? Sprawdź, będziesz wiedział czy to wina pliku czy programu do nagrywania..

Jaki schemat partycjonowania ustawiasz w Rufusie podczas nagrywania a jaki masz w kompie?

SHA256          0BAA23D421E06F28E0902861CDCF49BB040E7007B3CF9F2F17579595FEB0F69A

MD5                 820F59267B8E0D9DF4844488665280EE

57 minut temu, Franc napisał:

Suma kontrolna się nie zgadza z tą podaną przez autora na pierwszej stronie - źle ściągnięty plik.

Tez to zauważyłem ale jak można źle ściągnąć 2 razy plik? Pierwszy pobrałem, chciałem zainstalować ale nie poszło to stwierdziłem że może Defender widzi go jako zagrożenie i go blokuje dlatego go wyłączyłem i pobrałem jeszcze raz ale widać że to samo......

A jak pobierałeś? - bezpośrednio przez przeglądarkę? Jakimś akceleratorem typu IDM? Programikiem do obsługi Mega?

Z błędami pobierania czasami tak jest  - kiedyś miałem przypadek, że RAM był wadliwy, sypało błędami przy pobieraniu i nagrywaniu płyt, ale w Twoim przypadku może być coś innego - np jakieś przerwy przy pobieraniu itp. Ja z Mega pobieram programikiem MegaBasterd i problemów nie mam. Musisz pokombinować ...

nudzija likes this
2 minuty temu, Franc napisał:

A jak pobierałeś? - bezpośrednio przez przeglądarkę? Jakimś akceleratorem typu IDM? Programikiem do obsługi Mega?

Z błędami pobierania czasami tak jest  - kiedyś miałem przypadek, że RAM był wadliwy, sypało błędami przy pobieraniu i nagrywaniu płyt, ale w Twoim przypadku może być coś innego - np jakieś przerwy przy pobieraniu itp. Ja z Mega pobieram programikiem MegaBasterd i problemów nie mam. Musisz pokombinować ...

Chrome i strona pobierz.biz zawsze tak pobierałem różne .iso i nigdy nie miałem jeszcze takiego problemu.

W dniu 24.11.2020 o 22:41, slo1990 napisał:

Czy ktoś jeszcze miał problem ze zrobieniem pendrive przez program rufus 3.8 / 3.9?

Za cholere nie dodaje obrazu, obraz przy próbie instalacji pokazuje komunikat że plik uszkodzony a pobieralem już 2 razy i ciągle to samo. 

Też miałem ciągły problem z rufusem , w końcu wystartowałem z....MediaCreationTool2004...tak tak i zainstalowało się z SD bez problemów... i co ja teraz mogę powiedzieć na temat Rufusa.  Niezbadane są ścieżki .....:gt500s:  

W dniu 12.06.2020 o 09:07, krzygaj napisał:

Czy u Was też po jakimś czasie usługa Windows Update zaczyna działać?

Wyłączam ją za pomocą Optymalizatora usług(Czyszczenie, DISM itd... robię przed Optymalizatorem), ale po kilku dniach pojawia mi się komunikat, że są aktualizacje do zainstalowania i rzeczywiście Windows Update jest w trybie ręcznym, a było wyłączone.

Mam to samo.. strasznie to wkurza te ciągłe wyłączanie, dzisiaj dodatkowo wyskakuje monitorek w pasku o informacji i wykrzyknik ;\ 

Próbowałem już różnych sposobów na wyłączenie tego i nic nie pomogło.. jest jakiś program który to wyłączy ?

47 minut temu, potrzebuje napisał:

Mam to samo.. strasznie to wkurza te ciągłe wyłączanie, dzisiaj dodatkowo wyskakuje monitorek w pasku o informacji i wykrzyknik ;\ 

Próbowałem już różnych sposobów na wyłączenie tego i nic nie pomogło.. jest jakiś program który to wyłączy ?

potrzebuje likes this
54 minuty temu, potrzebuje napisał:

potrzebuje likes this