Jump to content
WinClub
konuss

Modyfikacje KoNuSS - Temat ogólny, Wsparcie, Pomoc

Recommended Posts

Witam założyłem ten temat po to aby oddzielić pytania które nie są związane z daną modyfikacją. Równie z ogóle po to jak wielu z was wie mam chwilowo ciężąy sytuacje. Dodatkowo jeszcze wczoraj przy nowym modzie LTSC padł mi dysk i teraz to już w ogóle ciachanie systemu jest normalie mało realne. Dodam jeszcze jedno ale... wielu z was pisało do mnie - obiecując pomoc i wsparcie - lecz niestety może nie odpowiednie jest to co napiszę - skonczyło się jedynie na pisaniu i obietnicach... nic pozatym. Więc nadal proszę o jaką kolwiek pomoc - dodatkowo ktoś mozę ma jakiś dysk SSD na zbyciu lub może mnie wesprzec proszę o pomoc

Dane do wsparcia:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Takie tematy omijam bo w sumie w większości nic nowego nie ma ale tu mnie rozwaliło trochę jedno zdanie.

Godzinę temu, konuss napisał:

Dodam jeszcze jedno ale... wielu z was pisało do mnie - obiecując pomoc i wsparcie - lecz niestety może nie odpowiednie jest to co napiszę - skonczyło się jedynie na pisaniu i obietnicach... nic pozatym. 

Skoro robisz coś za darmo i wrzucasz to w sieć to nie rozumiem takiego podejścia, to że ktoś mówił że cie wesprze to tylko jego dobra wola a ja tu widzę jakby trochę pretensje o to że nikt nie przelał ci swojej kasy. Zrozumiałbym gdyby to było dobrowolne ale to powoli zaczyna przypominać festiwal z Białegostoku gdzie brak dotacji kończy się brakiem materiałów. 
Chcesz robić mody to rób ale nie oczekuj że ktoś będzie ci za to płacił skoro wrzucasz to od tak. Chcesz na tym zarabiać to pobieraj wpłaty zanim dodasz link.
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale jakiś czas temu to nie ty kombinowałeś coś z jakimiś smsami czy coś takiego. Dla mnie to przechodzi w kabaret i możesz wierzyć w to lub nie ale obsługiwać WinReducer czy NTlite może każdy i jak sam będziesz miał takie podejście to szybko znajdzie się zastępstwo.

Pytanie techniczne:

Jak przesłać SSD na... numer konta?

Nie żeby mnie to ciekawiło, ale... Może jakiś naiwny uważał, że jednak nie tylko o forsę chodzi.

Nawet jeśli chodzi o pieniądze, no i co z tego? Jego mody są świetne, a te datki to i tak pewnie grosze w porównaniu do straconego czasu który poświęca na regularne aktualizacje swoich modów. 

To nie jest "coś w rejestrze" tylko ograniczenie FAT32.

Utworz nowy plik tekstowy i napisz w nim:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zapisz i zmień nazwę pliku na autorun.inf

Umieść plik w katalogu głównym dysku.

Odepnij i podepnij dysk lub uruchom ponownie komputer. 

[mention=33073]konuss[/mention] Po tym co teraz napisałeś nawet nie trzeba nic dodawać.
Tobie zależy tylko na kasie, wystarczy jedno słowo krytyki i już obrażony...
A kto tu jest obrażony bo nie ja. Może ty?. Dla mnie to żadna krytyka. Wręcz przeciwnie bardziej mnie nakręca do pracy. Hmm jakoś nigdy nie narzekałem robiąc do 15 aktualizacji miesięcznie za free przez taki czas. Gdy nie mogę sobie teraz poradzić to problem jest dla ciebie że poprosiłem o pomoc. Nie chcąc olewac pracy i iść dalej.?? Nie widocznie cię to bardzo zabolało. Więc zacznij sam pracować dla użytkowników. Po jakimś czasie pogadamy.

Wysłane z mojego Wave / Wave II przy użyciu Tapatalka

Pytanie techniczne:
Jak przesłać SSD na... numer konta?

Nie żeby mnie to ciekawiło, ale... Może jakiś naiwny uważał, że jednak nie tylko o forsę chodzi.
Mn trochę głupie nie powiem hehe.

Wysłane z mojego Wave / Wave II przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, konuss napisał:

A kto tu jest obrażony bo nie ja. Może ty?. Dla mnie to żadna krytyka. Wręcz przeciwnie bardziej mnie nakręca do pracy. Hmm jakoś nigdy nie narzekałem robiąc do 15 aktualizacji miesięcznie za free przez taki czas. Gdy nie mogę sobie teraz poradzić to problem jest dla ciebie że poprosiłem o pomoc. Nie chcąc olewac pracy i iść dalej.?? Nie widocznie cię to bardzo zabolało. Więc zacznij sam pracować dla użytkowników. Po jakimś czasie pogadamy.

Przecież nikt cię nie zmusza do robienia tych aktualizacji a brzmisz trochę jakbyś musiał je robić. Nie ty je zrobisz zrobi ktoś inny.
Ja nie mam nic do tego że ktoś chce wspierać twórcę w tym co robi bo to jest spoko wyjście o ile jest to dobrowolne a twoje metody które tu widziałem są trochę dziwne.

M4T  likes this

Autorowi chodzi zapewne o to że ludzie tak tylko  pier...ą że jak przyjdzie co do czego to jednak nie pomogą...widzę że userzy co udzielają się w tym temacie maja problem ze zrozumieniem a Ci co deklarowali pomoc i na deklaracjach sie skończyło powinni się wstydzić

Dokładnie o to mi chodzi. Może nie zawsze sensowne to opiszę nie raz wspominałem za dużo w głowie się koluje i ciężko mi opisywać to co zrobiłem lub zamierzam zrobić. Wyjaśniając to normalnymi słowami aby zwykli użytkownicy to zrozumieli. Nikt mnie nie zmusza do robienia to co kocham. Nieraz sami zauważyliście faky że potrafiłem co dzień lub drugi wydawać aktualizacje z poprawkami które np przeoczyłem a wy mi je opisaliscie.

Wysłane z mojego Wave 2 przy użyciu Tapatalka

Crazy36 and rafko81 like this

cześć

czy planujesz jakąś wersję 32bit, te 64bit bardzo ładnie działają i fajnie wyglądają

mam tableta lecz on nie akceptuje wersji 64bit jakaś platforma na intelu z37...

18 godzin temu, fritz_lc napisał:

cześć

czy planujesz jakąś wersję 32bit, te 64bit bardzo ładnie działają i fajnie wyglądają

mam tableta lecz on nie akceptuje wersji 64bit jakaś platforma na intelu z37...

jesli dam rade postaram sie ale wylacznie wersje pro

W tym momencie brakuje mi 87 zł do nowego dysku. Każdy kto wspomoże mnie w tym celu otrzyma autorską modyfikację systemu z nowej kompilacji 2004. 

BGT likes this