Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro DEVChannel 20161.1000 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 10.07.2020

Recommended Posts

Wiem wiem tylko, że ten skrypt pewnie działa jak mam konto administratora a nie jako użytkownik więc chyba będę musiał wpisać w wiersz poleceń net user administrator active:yes i wejść na konto administrator i wtedy użyć skryptu a z poziomu użytkownika to nie wiem czy pójdzie. Może pójdzie. Raz uruchomiłem skrypt ten właśnie i pisało, że operacje zakończone pomyślnie.

7 godzin temu, zbychg napisał:

Używasz skryptu Full Rights jako użytkownik w żadnym trybie awaryjnym - przeczytaj opis.

a nie lepiej po prostu zapytac autora ?? nie rozumiem ...

zainstalowałem znowu po kilku dniach i powiem ze śmiga jak szalone, niestety to nie była wina sterowników  ze się zawieszał a mojej chińskiej myszki która zwarcie robiła na kablu, wszystko hula dzięki :).

7 godzin temu, Tera19998 napisał:

zainstalowałem znowu po kilku dniach i powiem ze śmiga jak szalone, niestety to nie była wina sterowników  ze się zawieszał a mojej chińskiej myszki która zwarcie robiła na kablu, wszystko hula dzięki :).

To fajnie. A zawsze idzie wina na mnie heh 

5 godzin temu, zbigniew59 napisał:

Jest już wersja 19628.1

Wiem ostatkiem neta wrzucałem poprzednia a tu suprise wydali nowa - mam juz ugotowana ale niestety 2 tygodnie bede mial lipe z netem bo zjechalem limit na zero i mam lacze 56 kb. a prosic o poomoc nie moge ...

2 godziny temu, berthold61 napisał:

Zainstalowałem i wszystko chodzi ok a o wydajności nic nie mogę powiedzieć bo dysk stary zajechany jak koń po westernie .

fajnie...

Aktualizacja 1-szy post. Dzieki bogu za słabe zabezpieczenia WIFI słuzby zdrowia. Ale ogólnie jeśli ktoś miaółby zbędna 10 i wspomógł na neta dla kolegi. Było by miło.

JanKo6 likes this

W dniu 3.06.2020 o 13:15, zbigniew59 napisał:

Bo to ma być aktualizacja coś w rodzaju 1903 do 1909 - czyli troche zmian pod maską - niewiele nowych funkcji.

Warto dodać, że działanie komputera jest znacznie bardziej wyraźnie przy przejściu z 1909 na 2004 niż nawet pomiędzy 1903 a 1909. Nawet na firmowym wymusiłem aktualizację do 2004 i od razu pomimo śmietnika czuć różnicę całej platformy.

Godzinę temu, Krzyslaw napisał:

@konuss będziesz robił najnowszego insidera 20150 (21h1) z fast ring na wzór ostatniej wersji compact?

wrzucony do kolejki gotowania - pozycja nr.4 podziekowania Microsoft ogarnalem .329 a oni wyrabali 330