Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro DEVChannel 20161.1000 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 10.07.2020

Recommended Posts

witam , jesli bys mogl na inny serwer wrzucic nie idzie z mega pobrac ... mam wykorzystany limit

Edit: udalo sie pobrac nagralem rufusem wszystkie ustawienia zgodne, niestety cos nie tak poprzednia wersja byla ok ta juz nie tak bo przy instalacji nie ma myszki nie idzie kliknąć trzeba klawiatura, zainstalowałem na poprzednia wersje niestety zawiesił się.

3 minuty temu, Tera19998 napisał:

problem przy zainstalowaniu sterownika nividi zawiesza system i ponowne uruchomienie tylko na chwile dziala a potem zwieche robi.

standard poczytaj w necie o sterach... wina microsyfu...

19613 chodzi jak burza. Powoli kończę swoją konfigurację, usługi, programy, drobne tweaki ale jak na tą chwilę działa system jak torpeda. 

W ogólnym odczuciu i porównując z poprzednimi wersjami ten jest najszybszy.

Po mojej stronie brak problemów z Nvidią na 2 lapkach (gtx1060 i gtx1050 maxq)

Btw 

Jeżeli ktoś ma dostęp do lapka z gtx1050 w wersji 10de 1c92 ( np msi gl63/73 gf63/73 lub inny dowolny byle by gtx1050 był w wersji 1c92) to prośba o kopię vbiosu gdyż chce wgrać normalną  wersję bios zamiast maxq w celu podniesienia maksymalnego tdp.

5 godzin temu, Krzyslaw napisał:

Btw 

Jeżeli ktoś ma dostęp do lapka z gtx1050 w wersji 10de 1c92 ( np msi gl63/73 gf63/73 lub inny dowolny byle by gtx1050 był w wersji 1c92) to prośba o kopię vbiosu gdyż chce wgrać normalną  wersję bios zamiast maxq w celu podniesienia maksymalnego tdp.

Sprawdź czy tutaj nie znajdziesz pasującego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Niestety  na techpowerupie nikt nie zrobił uploadu akurat tej wersji 1050 dlatego szukam ludzi z wymienionymi przeze mnie lapkami, bo na testach /recenzjach widziałem że gpuz wskazywał wersję której szukam, ale w tych lapkach nie ma wersji maxq tylko normalne, więc z wyższym tdp, czyli takich vbiosów jak szukam, a tak średnio mi się widzi shunt mod w lapku 

W sobotę w temacie Windows 10 Home Pro RS6 pisałem o pełnych uprawnieniach.

Proponuję aktywować tę wersję programem AAct_x64.exe (bez zmiany uprawnień) - życzę powodzenia!

22 godziny temu, zbychg napisał:

W sobotę w temacie Windows 10 Home Pro RS6 pisałem o pełnych uprawnieniach.

Proponuję aktywować tę wersję programem AAct_x64.exe (bez zmiany uprawnień) - życzę powodzenia!

tak ale co nam to ma teraz dac ???

Użyj skryptu Pełne Uprawnienia a będzie można aktywować Windowsa programem AAct_x64.exe inaczej jest to niemożliwe.

7 minut temu, felcio11a napisał:

Hej Zbychg. Chodzi o to, że trzeba najpierw użyć ten skrypt Full rights  a później trzeba aktywować tym aktywatorem AAct_x64 żeby się aktywował windows i się wtedy uzyska pełne uprawnienia czy można zamiast tego aact_x64 użyć Windows 10 Digital license activation script 7.0 i też będę mieć pełne uprawnienia?Jak to zrobić żeby uzyskać pełne uprawnienia żeby mi się np nie pojawiało że jak jakiś program zainstaluje to piszę że aby zainstalować program to musi mieć uprawnienia. Tak jak mówisz zbychu trzeba najpierw użyć tego skryptu full rights a później dowolnym aktywatorem aktywować windows i wtedy będę miał pełne uprawnienia?

a co jest na tym pustym, białym miejscu w poście ? zajmuje mi całą stronę a nic nie widzę :(

Hej Zbychg. Chodzi o to, że trzeba najpierw użyć ten skrypt Full rights  a później trzeba aktywować tym aktywatorem AAct_x64 żeby się aktywował windows i się wtedy uzyska pełne uprawnienia czy można zamiast tego aact_x64 użyć Windows 10 Digital license activation script 7.0 i też będę mieć pełne uprawnienia?Jak to zrobić żeby uzyskać pełne uprawnienia żeby mi się np nie pojawiało że jak jakiś program zainstaluje to piszę że aby zainstalować program to musi mieć uprawnienia. Tak jak mówisz zbychu trzeba najpierw użyć tego skryptu full rights a później dowolnym aktywatorem aktywować windows i wtedy będę miał pełne uprawnienia? Tam na tym poście w pustym miejscu nic nie było, chciałem usunąć wiadomść bo coś mi się pomieszało a teraz ponawiam. Sory

Nie aktywator nie zmienia uprawnień.

Chodzi o to, że próba aktywacji aktywatorem AAct_x64  się nie powiedzie z uwagi na brak pełnych uprawnień.

Aby aktywować należy użyć skryptu Full Rights a następnie aktywować.

Mój wniosek:

Użytkownicy w systemach Konussa nie posiadają pełnych uprawnień i należy to poprawić.

Wersja 20H2 jako najnowsza jest bardziej uczulana, czytałem na tym forum skargi że czegoś nie można zainstalować bo brak uprawnień lub coś nie działa tak jak uw innych "konkurencyjnych" systemach lub się zawiesza według mnie w większości przypadków jest to brak uprawnień przy czym należy pamiętać że starsze wersje systemu kontrolują to w mniejszym stopniu. Przykładem może być 7zip instalowany na jednych systemach żąda pełnych uprawnień (modyfikując elementy menu kontekstowego w Narzędzia Opcje)  na innych nie.

Czyli jednym słowem należy najpierw użyć tego skryptu Full rights nie wiem czy w trybie awaryjnym a później aktywować dowolnym aktywatorem niekoniecznie AAct_x64. Może być inny aktywator np: Windows 10 digital license activation script 7.0. Chyba dobrze mówię...

Edited by felcio11a
zmiana