Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro 20H2 build 19635.1 Compact {x64} by KoNuSS v01.06.20 (esd) PL] 2020]

Recommended Posts

Godzinę temu, kris2013 napisał:

A kto używa Edge ?

zadałeś pytanie... odpowiedziałem ..i co ? masz jakiś ograniczony ten margines odpowiedzi

a dlaczego niby Etge ..to dno ? 

w zależności od potrzeb korzystam z 7-dmiu przeglądarek w tym 4 wersje Etge ...to która jest to dno ? i dlaczego ?

jarexpol likes this

Krótko : Przeglądarka Edge służy do pobrania innej przeglądarki.Niestety taka jest opinia i jak na razie nic tego faktu nie zmieni.Chociaż wszystko może się zmienić.Test przeglądarek to tylko test,ale i tam edge nie jest faworytem

Zachowajcie swoje opinie dla siebie nt przeglądarki, bo to nie jest od tego temat. Nie używasz - nie krytykuj. Nikogo to nie obchodzi. Jest część użytkowników, którzy chcą mieć to w systemie. Przynajmniej otwiera epub i sprawnie radzi sobie z plikami pdf (choć to większość przeglądarek ma). Nie wszyscy chcą mieć szpiega google, który mimo tego samego silnika wcale nie jest szybszy.

50 minut temu, kris2013 napisał:

Ok! każdy lubi to co lubi i co mu się podoba.Więc uważam tema za zamknięty

Wystarczy. Chyba umiesz czytać.Temat zamknięty

Ogólnie może też zmiencie dział forum bo to nie ten temat. Ogólnie w moich tylko będzie Google Chrome chyba że Microsoft wymusi fakt że będę musiał zostawiać Edge tak jak w przypadku usług i aplikacji Xbox. 

4 godziny temu, kris2013 napisał:

A kto używa Edge ? Mało jest innych przeglądarek ?

Nie kapuje tych pytań? Ja się przesiadłem na Edge bo to sztos jest. A ty chyba nie wiesz, że mocrosoft zrobił nowego Edga a mówisz o starym. Bardziej mi siada niż oklepany chrome. Jest szybka nawet bym powiedział, że ciut szybsza. Mi działa Edge na każdej z wersji od Konnusa :)

SilverShai likes this

I o to chodzi. A nie interesuje nas nic po za temat modyfikacji. Prosiłbym żebyśmy się tego trzymali staram się osobiście reagować na każdą odpowiedź. A rani to wchodzę a tu widzę dyskusję o przeglądarkach

adnage likes this

10 godzin temu, kris2013 napisał:

A kto używa Edge ? Mało jest innych przeglądarek ?

Ja używam. Przeglądarek jest sporo, dlatego ostatnio przeniosłem się właśnie na nowego Edge'a.

A błąd nadal występuje i nie wiem jak sobie z nim poradzić...

Jak narazie chodzi super wersja 19587

Podstawowe rzeczy jak notatnik, narzędzie wycinania, point i kalkulator są, wyszukiwarka w eksploratorze działa. Właściwe tylko to zawsze powinno zostać z podstawowych rzeczy.Reszte można samemu zainstalować i dalej system skonfigurować wedle własnego uznania.

Mógłbyś tylko domyślnie usuwać znak wodny z insiderow ale to szczegół.

Reszta super.

W dniu 9.04.2020 o 09:53, Krzyslaw napisał:

@konuss Można  liczyć na update do 19603 wraz z twoimi najnowszymi tweakami?

tak ogolnie jutro bede robil nowa kompilacje 20h2 - byloby szybciej gdyby ktos mogl dopomagac bo moj stan zdrowia nie wrozy nic dobrego..