Skocz do zawartości

Windows 10 Pro DEVChannel 20161.1000 Compact {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 10.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ciekawe podejście pokazales. Ty Tracisz cenne sekundy przy głupiej przeglądarce? A autor cenne godziny abyś ty mógł tracić te cenne sekundy hehe

30 minut temu, Rooff_ napisał:

Coś Ci się chyba zapomniało (albo plików, albo wywalić tych linii):

 

Hmm?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zbigniew59 napisał:

Chyba to poprawisz? ;)

Poza tym w sekcji ustawienia-aktualizacje i zabezpieczenia nie ma windows update. Nie wiem - może tak ma być? - to insider .

Ale co dokładnie bo nie jaze

11 minut temu, stens napisał:

Jest

 

 

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

U mnie dokładnie to samo jak u kolEgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane. Ale coś jest nie tak - instalator chyba nie wywołuje pliku SetupComplete.cmd.

Tym samym nie instalują się żadne programy (kalkulator, dx, chrome, vc++) i cała reszta związana z ww. (np. CompactOS).

Instalacja z pendrive, partycja GPT. Pendrive tworzony rufusem 3.9p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, WinXFan napisał:

Trzeba wywalić Chrome i zostawić tą przeglądarkę którą ściąga się inne przeglądarki :D

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Co to jest? (styl okna)

jakbyś się interesował w10 to byś wiedział, że nowe ikony się szykują oraz nowy start i wyglad ogólny i jak widać powoli to wdrażają  :) i według mnie bedzie to wygladać spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rooff_ said:

Zainstalowane. Ale coś jest nie tak - instalator chyba nie wywołuje pliku SetupComplete.cmd.

Tym samym nie instalują się żadne programy (kalkulator, dx, chrome, vc++) i cała reszta związana z ww. (np. CompactOS).

Instalacja z pendrive, partycja GPT. Pendrive tworzony rufusem 3.9p.

To nie wina Twojego systemu, bo już próbowałem wcześniejszą wersję, która na komputerze stacjonarnym działa ok i zainstalowała wszystko co powinna. Niestety na moim laptopie (Fujitsu E754) ta sama instalka tego nie robi - jak napisałem wyżej (cytat). Musiałbym spróbować trybu MBR. Jeśli to zrobię to dam znać co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zxc1992 napisał:

Sam system na razie chodzi jak szatan. Mam problem natomiast z logowaniem do Edge (Chromium). Wyskakuje mi "Kod błędu 0" - wiadomo o co chodzi?

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To ma chyba związek z uprawnieniami, lecz mogę się mylić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zxc1992 napisał:

Sam system na razie chodzi jak szatan. Mam problem natomiast z logowaniem do Edge (Chromium). Wyskakuje mi "Kod błędu 0" - wiadomo o co chodzi?

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Godzinę temu, szymibtw napisał:

To ma chyba związek z uprawnieniami, lecz mogę się mylić 

Niestety nie w tej wersji  - jesli mówilbysmy o Slim to tak - ale zaloozenia tej wersji sa takie jak 1909 Home Pro - 2004 Home Pro - i tej wesji - ona bazuje na tweakach i dodatkach jak 2004 - jedno małe pamietajmy to wczesne Insider 2009 wiećtam co wydanie robią cos nowego i co chwile  zmiana w komponentach oraz aplikacjach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kris2013 napisał:

A kto używa Edge ?

zadałeś pytanie... odpowiedziałem ..i co ? masz jakiś ograniczony ten margines odpowiedzi

a dlaczego niby Etge ..to dno ? 

w zależności od potrzeb korzystam z 7-dmiu przeglądarek w tym 4 wersje Etge ...to która jest to dno ? i dlaczego ?

jarexpol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowajcie swoje opinie dla siebie nt przeglądarki, bo to nie jest od tego temat. Nie używasz - nie krytykuj. Nikogo to nie obchodzi. Jest część użytkowników, którzy chcą mieć to w systemie. Przynajmniej otwiera epub i sprawnie radzi sobie z plikami pdf (choć to większość przeglądarek ma). Nie wszyscy chcą mieć szpiega google, który mimo tego samego silnika wcale nie jest szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie