Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x64 [PL] SP1.IE11.FINAL-NiKKA]

Recommended Posts

9 godzin temu, sometimes napisał:

Witam.

Czy jest w planach wersja z NVme oraz USB 3, coś jak poniżej:

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.FINAL-NiKKA_NVME.SATA.USB3

Autor pisał, że nie. Bo jednym działa a wielu osobom nie i potem zbędne krytyki lecą w jego stronę.

W dniu 27.01.2020 o 11:38, RemixPL1994 napisał:

Autor pisał, że nie. Bo jednym działa a wielu osobom nie i potem zbędne krytyki lecą w jego stronę.

no to można zrobic jedna wersje taka zwykłą a druga z usb3.0 i nvme

27 minut temu, bractwostali napisał:

no to można zrobic jedna wersje taka zwykłą a druga z usb3.0 i nvme

To zrób. Albo wpłać darowiznę dla [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i potem wychciewaj ;) Jak będzie autor chciał zrobić to zrobi, jeśli szkoda mu na to czasu to nie zrobi i tyle.

Witam, jestem tu nowy. Ściągnąłem windowsa 7 i nie mogę go rozpakować, plik chroniony hasłem. Pewnie nie ogarniam i jest to proste ale kombinuje i rozkładam ręce. ok nie ogarniałem :D jest  hasło:OI 

Hasło musi  być (żeby na hostingach nie mogli tego skanować pod względem zawartości vel usuniecia jak MS się przywali)  i jest podane zaraz pod linkami download.

Jak tylko dostanę zgłoszenie, że MS macza palce, to do każdego .7z będzie osobne, unikatowe hasło.

8 minut temu, C9S napisał:

napewo się przyda a będą jakieś paczki samych aktualizacji 

Zobaczymy co będzie w lutym 2020 po aktualizacjach. Z tego co czytałem, to już zmodyfikowali ESU. Czas. Czekamy.

Będzie jeszcze jedna aktualizacja do Win 7 która naprawi problem z tapetą. Czy ta aktualizacja też będzie zintegrowana ? Lub będzie dostępna do pobrania (nie z Windows Update) Ponieważ poprzednie popsuły system i Microsoft ma to naprawić tylko nie wiem kiedy wyjdzie ta ostatnia aktualizacja ale pewnie teraz w lutym.

THX wieeeeelkie podziękowania bo szukałem akurat takiego wydania co tylko bootnąć na pena i  odpalić. Świetna robota bo jest wszystko czego tygryskom potrzeba. Zaktualizowane na full.... Pięknie dziękuję i pozdrawiam (także wszystkich fanów win7) 

slav111 and RemixPL1994 like this

W dniu 1.02.2020 o 11:56, lukas090 napisał:

Będzie jeszcze jedna aktualizacja do Win 7 która naprawi problem z tapetą. Czy ta aktualizacja też będzie zintegrowana ? Lub będzie dostępna do pobrania (nie z Windows Update) Ponieważ poprzednie popsuły system i Microsoft ma to naprawić tylko nie wiem kiedy wyjdzie ta ostatnia aktualizacja ale pewnie teraz w lutym.

Będzie ale do Win 10.Nie tyczy się to  Win 7 

3 godziny temu, slav111 napisał:

Czy jest możliwość "wyizolowania" np.tylko wersji Pro

Jest taka możliwość np programem NTlite.Rozmiar ISO zmniejszy  się do 4,46GB

Teraz, zibi505 napisał:

Jest taka możliwość np programem NTlite.Rozmiar ISO zmniejszy  się do 4,46GB

Nie znam się na tym myślałem że można otwierając np.Ultra ISO coś usunąć a w darmowej wersji nie można otworzyć pliku iso. Dzięki za zainteresowanie

W dniu 3.02.2020 o 10:19, slav111 napisał:

Witam.Czy jest możliwość "wyizolowania" np.tylko wersji Pro? Pozdrawiam

Pewnie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tylko potem zmienić nazwę, żeby była install.wim przy kopiowaniu/podmienieniu do ISO/obrazu.

imagex.exe może być od Win7SP1, albo Win8.1 lub też Win10 pewnie (WAIK, ADK, SDK).

To samo zrobi dism.exe - też ma funkcję exportu - posiada go na pokładzie Win7.

Zmień scieżki "pod siebie" i możesz sobie swojego windowsa wyeksportować ;)

Dism.exe jest w c:\windows\system32

Albo dla mniej obeznanych w komendach jeszcze prostsze narzędzie: gimagex: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

zakładka export i możesz wybrać po nazwie jaka ci się wyswietli, co chcesz wyizolować (kompresja LZX - najmocniejsza dla .wim i zaznacz check dla pewności).

Jak wyeskportujesz tyko PRO, to podmieniasz install.wim na ten w obrazie (katalog sources), np. w UltraISO tak jak wspomniałeś.

Innych programów zewnetrznych "jeszcze" nie używałem :P (gimagex tylko do edycji NAME i DISPALY NAME),  NTLite w/w wspominany to "maszynka" dla początkujących coś sobie zmajstrować to będzie OK.

P1O, /s/eta, slav111 and 3 others like this

W dniu 1.02.2020 o 11:59, NiKKA.Labs napisał:

Pierwsze słyszę, jaka aktualizacja do tapety? Aktualizacje co są w obrazie iso to tylko to co daje MS. Ja nic nie zmieniam, tylko czysta integracja.

Chodzi o ten ,,naprawiony"już błąd,  jednak w twoje kompilacji nie ma problemu z tapetą ;):L

Wczoraj pobrałem tę poprawkę: KB4539602-x64 z "Dobre Programy". Podobno jest to od tej usterki z tapetą. Zainstalowałem i nic niepokojącego się nie dzieje.

jesli ktos potrzebuje to torrent odemnie ...Mam nadzieje ze Nikka nie bedzie miał nic przeciwko

do wieczora seeduje

4 godziny temu, enigma1952 napisał:

Wczoraj pobrałem tę poprawkę: KB4539602-x64 z "Dobre Programy". Podobno jest to od tej usterki z tapetą. Zainstalowałem i nic niepokojącego się nie dzieje.

Jedno naprawia ,a co innego podobno psuje u niektórych ;)