Jump to content
WinClub
koni2oo6

Problem z instalacją drukarki HP 3520

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie do twórcy systemu: "WINDOWS 10x64 LITE + Framework 817mb". Wszystko chodzi mi dobrze, ale mam tylko jeden problem: z zainstalowaniem na nim drukarki HP-3520. Wyskakuje komunikat "Błąd instalacji. Błąd 126: Nie udało się dodać portu monitora HP Discovery Port Monitor (HP Deskjet 2520 series)". Czy przychodzi Ci jakiś pomysł rozwiązania tego problemu? Chciałbym zostać przy twojej modyfikacji, system "stoi" na laptopie: Samsung NP350V5C-S08PL. Z góry dziękuję za wszystkie pomysły, a najlepiej te skutecznie rozwiązujące mój problem.

Pozdrawiam

Konradhp_3520.jpg.7f01cf9f070e589d0aba66f6f11bf3bb.jpg

5 godzin temu, koni2oo6 napisał:

Witam,

Mam pytanie do twórcy systemu: "WINDOWS 10x64 LITE + Framework 817mb". Wszystko chodzi mi dobrze, ale mam tylko jeden problem: z zainstalowaniem na nim drukarki HP-3520. Wyskakuje komunikat "Błąd instalacji. Błąd 126: Nie udało się dodać portu monitora HP Discovery Port Monitor (HP Deskjet 2520 series)". Czy przychodzi Ci jakiś pomysł rozwiązania tego problemu? Chciałbym zostać przy twojej modyfikacji, system "stoi" na laptopie: Samsung NP350V5C-S08PL. Z góry dziękuję za wszystkie pomysły, a najlepiej te skutecznie rozwiązujące mój problem.

Pozdrawiam

Konrad[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

niestety z drukarkami "pozegnalem sie" jakies 20 lat temu, wiec pod tym kątem nie testowalem tego moda, ale drukarki to chyba plug&play od czasu USB ?

Korzystałeś np. z tego programu opisanego w linku? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale najpierw spróbuj prostszej metody: Kliknij "Lupę" wpisz Zarządzanie Komputerem i wejdź w to. Następnie usługi i aplikacje- wybierasz usługi, a w nich Bufor Wydruku. Zobacz czy jest włączony. Jeśli nie to go włącz i kliknij ponów.

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Odpowiadając na Twoje wskazówki: bufor wydruku jest włączony było to pierwszą rzeczą jaką sprawdziłem. Narzędzie HP Print and Scan Doctor uruchamiałem, ale również startuje z błędem i jego akcja zostaje przerwana. 

Spróbuj zainstalować ręcznie.

Po ch.j instalujesz modyfikowany do laptopa do ogólnych zastosowań.?

Kup SSD zainstaluj czysty i zapomnij o temacie.

Po pierwsze "[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]" po co ten wulgaryzm. Nie masz ochoty grzecznie odpowiedzieć to nie odpowiadaj wcale - nie potrzebuję pomocy od niedojrzałych emocjonalnie osób. Po drugie skąd wiesz do czego mi służy ten laptop? Kup SSD? A może już to zrobiłem i właśnie taki znajduje się w środku. Poza tym problem już rozwiązałem. Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information