Jump to content
WinClub
HHbj123

Problem z instalacją z USB

Recommended Posts

Teraz, Widzior napisał:

Człowieku, wyrzuć ten komputer przez okno i się bujaj, bo cały dzień ci ludzie tu chcą pomóc i tracą czas, a ty jak ostatni tępak i cham się zachowujesz. Nie masz grama umiejętności komputerowych, więc się za to nie zabieraj i nie truj na forum, KPW?

Mialem to napisac w inny sposób ale...

posłuchaj mnie powiem to kulturalnie może zrozumiesz

doceniam to i co dostane tu od ludzi wykorzystam

ale powoli zaczynasz mnie drażnić tym swoim

11 minut temu, Widzior napisał:

Rozumiesz słowo "DYSK"?

22 minuty temu, Widzior napisał:

czego ty nie rozumiesz?

11 minut temu, Widzior napisał:

:22 no comment...

Jakbym wiedział co robic to nie siedziałbym tutaj i nie zawracał bym du*y ludziom i między innymi Tobie

Dobra krótko mówiąc masz kolego do wyboru dwie opcje.
- Wracasz do UEFI, wypalasz Rufusem pendrive pod GPT i schemat plików FAT32 tak jak pisał @Mr.Straight Instalujesz Windows 7 Pro, aktywujesz kluczem/aktywatorem i finał. :)
Druga opcja:
- Robisz konwersję dysku do MBR (tracisz wszystkie dane na dysku), instalujesz Windowsa 7 w dowolnej wersji, aktywujesz kluczem/aktywatorem i finał. :D

Innej ścieżki wyboru ja tutaj nie widzę.

Napromieniowany likes this

28 minut temu, Widzior napisał:

EDIT: widzę autor skasował wyzwiska, które powyżej zamieścił :E

nie przypominam sobie żebym tam kogoś wyzywał ale jak chcesz to wkleje to z powrotem i ludzie ocenią czy kogoś wyzwalem czy nie, no chyba że słowo synek jest dla ciebie obraza

28 minut temu, Widzior napisał:

Człowieku, wyrzuć ten komputer przez okno i się bujaj, bo cały dzień ci ludzie tu chcą pomóc i tracą czas, a ty jak ostatni tępak i cham się zachowujesz. Nie masz grama umiejętności komputerowych, więc się za to nie zabieraj i nie truj na forum, KPW?

królewiczu ch... ci do moich umiejetnosci

nikomu nie truje nikogo nie zmuszam, czytam co napisane jak czegos nie rozumie to uwagi czytam grzecznie dopóki jakiegos ... nie zaczyna ponosic

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]; [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Panowie ja sie wcale nie uparłem przy tym cholernym MBR. Ja po prostu nie wiem jak wrócić do tego UEFI.

Ne mam pojęcia wogóle skąd to zamieszanie, kilak razy już instalowałem tu system przygotowany RUFUSem i nie działo się nic a z tym gów... walcze od kilku dni.

8 godzin temu, HHbj123 napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Boot List Option: Próbowałeś zmienić Legacy na UEFI?
Co masz za opcje po wejściu w UEFI BOOT?

7 minut temu, Widzior napisał:

Hipokryto, dałeś 2 moje cytaty i 2 razy pod nimi napisałeś, żebym spier....ał

posłuchaj jasiu zaczynasz mnie wkur...

tak było jak piszesz  i nie przypominam sobie żebym cie tam obrazal czy wyzywal. Przeczytaj sobie pajacu jeden lepiej swoje wypowiedzi to może zrozumiesz skąd taki wydźwięk moich wypowiedzi

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information