Jump to content
WinClub
BGT

Windows 10 Fast Speed Game 1909 25.05.2020 x64 by BGT

Recommended Posts

1 minutę temu, Stalker9410 napisał:

To samo pytanie zadaje co kolega wyżej. Na żadnym modzie nie działa drukarka ( w moim przypadku Brother MFC 7320 ). Wszystkie wersję WIN10 przejechałem od 2 dni i juz nie wiem co zrobic.

Ja mam HP DESKJET INK ADVATANGE 3545 i tez nie dziala

Ten system nie jest dla was, chodzi w nim o to że ma być jak najmniej usług i jak najmniejsze opóźnienia, bo jest to system pod gry. Nie działa wam coś to instalować czystego Windowsa, albo jest wiele innych modów innych autorów. 

BGT likes this

Spokojnie w osądach kolego. Na żadnym modzie BGT oraz na wszystkich które wyszły u innych kucharzy w marcu 2020 nie działają drukarki. Cudów nie oczekuje aczkolwiek kolega BGT takowe robi ale drukarka to takie samo urządzenia podłączone do usb jak myszka czy klawiatura......

20 godzin temu, GiveMeaChips napisał:

Hej a czy jest mozliwosc by dzialaly drukarki tutaj??

działa tylko wlaczyc Bufor Wydruku w usługach.

18 godzin temu, Stalker9410 napisał:

Spokojnie w osądach kolego. Na żadnym modzie BGT oraz na wszystkich które wyszły u innych kucharzy w marcu 2020 nie działają drukarki. Cudów nie oczekuje aczkolwiek kolega BGT takowe robi ale drukarka to takie samo urządzenia podłączone do usb jak myszka czy klawiatura......

drukareczka dziala po wlaczeniu usługi Bufor wydruku nic wiecej nie ruszane :)

3 godziny temu, Malcolm102 napisał:

Dzięki za dobrą wersję, mam pytanko techniczne jak zmniejszyć rozmiar ikonek na pulpicie. Dla mnie wydają się odrobine za duże.

Pozdro

az tak ciezko wpisac w google ? :OI

Aby zmienić rozmiar ikon pulpitu

Kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) pulpit, wskaż pozycję Widok, a następnie wybierz pozycję Duże ikony, Średnie ikony bądź Małe ikony. Rozmiar ikon pulpitu można także zmienić za pomocą kółka przewijania myszy.

mistrzu coś mi grę cs go wywala nie wiem czym to może być spowodowane aby się upewnić zainstalować inny system win 10 i tak nie robiło tego błędu na tych samych sterownikach karty graficznej

liczę na szybka  odpowiedz pozdro 

14 godzin temu, sonictrip23 napisał:

u mnie przy uruchmianiu emulatora wywala ciagle vcruntime140.dll. po wgraniu tego pliku wywala mi aplikacje, 

troche slabo z tym

wgraj visuala

wgrywam ale jest to samo, mialem wczesniejsza wersje systemu od ciebie i nie bylo takiego problemu jak teraz.

probowalem wiekszosc visuali i nadal to samo, moze jakis inny pomysl? 

Skrypt Full Rights Admin nie działa czy jest możliwość dodania pełnych uprawień do kolejnej wersji systemu ?

A co dokładnie piszę w tym skrypcie full rights że operacja nie powiodła się a chyba powinno pisać, że te wszystkie operację tam będzie napisane powiodą się. Jak klikasz w ten skrypt to jest napisane chyba coś tam pełne uprawnienia i kopia czy cos tam. A skąd wiesz, że nie działa ten skrypt?Uruchamia się?

To jest windows do gier, ale pobierać programy typu ts, chrome itp. można? Można też oglądać filmy na przeróżnych stronach (grając jednocześnie)? Bo do tego używam kompa. Do oglądania filmów / przeglądania stron podczas grania.

W dniu 4.05.2020 o 19:11, felcio11a napisał:

A co dokładnie piszę w tym skrypcie full rights że operacja nie powiodła się a chyba powinno pisać, że te wszystkie operację tam będzie napisane powiodą się. Jak klikasz w ten skrypt to jest napisane chyba coś tam pełne uprawnienia i kopia czy cos tam. A skąd wiesz, że nie działa ten skrypt?Uruchamia się?

Wgl nie chce sie skrypt uruchomić , pojawia się okno i natychmiast się wyłącza :(

16 godzin temu, yugo000 napisał:

Windows Search - usunięte, ale czy wyszukiwanie plików nie powinno działać? Jeśli nie, to czy znacie jakąś alternatywę?

openshell

JanKo6 likes this

5 godzin temu, BGT napisał:

openshell

Tylko to pozwala na szukanie w menu start, ale w pojedynczych katalogach (przez explorator) już nie.

W innej twojej modyfikacji "Windows 10 Home & Pro 1909 Ultra Game x64 by BGT (15.04.2020)" szukanie w katalogach działa tylko po jednej literce, bo nie ma możliwości wpisania więcej niż jednej litery...

Który mod najlepszy pod granie? Ten czy Windows 10 Home Pro 1909 Ultra Game x64 by BGT (15.04.2020) bo dostałem info od autora, że niby ten Ultra Game.

CZy skoro sklep MS został usunięty to można grać z poziomu apki Xbox Beta ? Bo kiedyś miałem system z też usuniętym sklepem i to się gryzło, ale może zależy od innych du*ereli ?