Jump to content
WinClub
BGT

Windows 10 Fast Speed Game 1909 25.05.2020 x64 by BGT

Recommended Posts

13 godzin temu, BGT napisał:

Link dodany w pierwszym poscie

Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem 

Witam można  poprosić o odświeżenie linku. Na każdym modzie tak jest.

Godzinę temu, Holek napisał:

Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem 

Witam można  poprosić o odświeżenie linku. Na każdym modzie tak jest.

Dziwne.  

wicher_25 likes this

iso działa wystarczy się zalogować na dysk google

Dysk Google nie może przeskanować tego pliku w poszukiwaniu wirusów.

Nie możemy przeskanować pliku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (2,3G) w poszukiwaniu wirusów, bo jest on za duży. Czy mimo to chcesz pobrać ten plik?  świetny windows (mod)  polecam wszystko działa

BGT likes this

2 godziny temu, wicher_25 napisał:

iso działa wystarczy się zalogować na dysk google

Dysk Google nie może przeskanować tego pliku w poszukiwaniu wirusów.

Nie możemy przeskanować pliku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (2,3G) w poszukiwaniu wirusów, bo jest on za duży. Czy mimo to chcesz pobrać ten plik?  świetny windows (mod)  polecam wszystko działa

Tak przepraszam moja wina wgrałem system nowy i zapomniałem się zalogować.

Pierw myśl później rów XD.

Wie ktos dlaczego nie moge zainstalowac razer synapse ? sprawdzany razen synapse 2 i 3 .. przy 2 instalator wogole nie startuje a przy 3 startuje ale pojawia sie dziwny blad i nie chce pobrac programu..

pojawili sie kolejne problemy nie moge aktywowac anti cheat'a do platformy faceit oraz uruchomic csgo pojawia sie taki blad ..

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] jestem laikiem i ktos moze podac instrukcje jak sie pozbyc tego problemu ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

17 godzin temu, ocochodzi1 napisał:

Wie ktos dlaczego nie moge zainstalowac razer synapse ? sprawdzany razen synapse 2 i 3 .. przy 2 instalator wogole nie startuje a przy 3 startuje ale pojawia sie dziwny blad i nie chce pobrac programu..

pojawili sie kolejne problemy nie moge aktywowac anti cheat'a do platformy faceit oraz uruchomic csgo pojawia sie taki blad ..

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] jestem laikiem i ktos moze podac instrukcje jak sie pozbyc tego problemu ?

Przeanalizuje problem

U mnie synapse jak i cs:go działa bez problemów, system od ponad tygodnia sprawuje się bardzo dobrze, jedynie nie mogę zmapować dysku sieciowego, nie widzi innych komputerów w sieci domowej i nasa, ale drukarki, routery widzi bez problemu, przy próbie uruchomienia funkcji windows wywala błąd jak niżej. dodałem ręcznie w rejestrze wartości SMB1 i SMB2, ale nic to nie zmienia, próbowałem też przez wiersz poleceń też bez powodzenia. Pingi przechodzą do urządzeń, DLNA z nasa jest widoczne. SMB jest wycięte tutaj ?

36 minut temu, 12345asd napisał:

Bedzie niedługo jakaś aktualizacja bo nie wiem czy czekać? czy instalować ta wersje .

tylko i wylacznie aktualizacja obrazu do .114 nikt nie zglasza zadnych wiekszych problemów wiec co mam poprawiac?

Nie szło zainstalować u mnie epic game launcher z uwagi na jakiś błachy błąd. Z tym sobie poradziłem z pomocą google. Później przy uruchomieniu wywalało błąd xinput więc wyczytałem, że muszę zainstalować directX. Jednak i on nie chciał się zainstalować ponieważ wywalał błędy advpack.dll. Pliki te podmieniłem z internetu. Kiedy już odpalam instalacje directX wywala, że nie mam uprawnień administratora. Na jednym programie zeszło mi 2h, a nie chcę bawić się tyle przy jednej rzeczy. Próbuję wersje ultimate gaming, daj znać czy da się ten błąd naprawić.

Ordi123 likes this

19 godzin temu, Anhilation napisał:

Nie szło zainstalować u mnie epic game launcher z uwagi na jakiś błachy błąd. Z tym sobie poradziłem z pomocą google. Później przy uruchomieniu wywalało błąd xinput więc wyczytałem, że muszę zainstalować directX. Jednak i on nie chciał się zainstalować ponieważ wywalał błędy advpack.dll. Pliki te podmieniłem z internetu. Kiedy już odpalam instalacje directX wywala, że nie mam uprawnień administratora. Na jednym programie zeszło mi 2h, a nie chcę bawić się tyle przy jednej rzeczy. Próbuję wersje ultimate gaming, daj znać czy da się ten błąd naprawić.

Dzis moze jutro aktualizacja. Niestety nie gram w gry z epica i nie sprawdzalem owego programu. Ale przyjżę sie

1 godzinę temu, shinel34t napisał:

U mnie nie działa, panel sterownikow nvidia, i faceit na przeglądarce

Faceit działa 100% bo sam korzystam. co do panelu to tylko sterowniki nie DCH

3 godziny temu, traphone napisał:

@BGT Pisałeś o jakimś update . Instalować czy na dniach coś wlatuje?

Jutro Bedzie wszystkie edycje. :) Tylko wrzucic na serwer

traphone likes this

mam wersje W10 Fast Speed 22.02.20, wszystko bylo pieknie, zrobilem all stery wszystko i po ponownym uruchomieniu jest

ze hasło wygasło i trzeba zmienic, tyle ze ja hasla nie ustawialem - nic nie moge zrobic, nie chce mi sie kolejny raz tego instalowac

To samo pytanie zadaje co kolega wyżej. Na żadnym modzie nie działa drukarka ( w moim przypadku Brother MFC 7320 ). Wszystkie wersję WIN10 przejechałem od 2 dni i juz nie wiem co zrobic.