Jump to content

Windows 10 2004 Fast Speed Game x64 v1.0

Recommended Posts

Miałem już kiedyś ten system ale był trochę niedopracowany. Były w nim bodajże syfy typu msstore, xbox, cortana, edge itp. itd. Powiem tak. To co jest teraz to jest mistrzostwo i BGC zrobił mega robotę. Kiedyś były problemy ze steam teraz takiego czegoś nie ma. Komputer od wciśnięcia przycisku power do ikon pulpitu uruchamia mi się 24 sekundy, dosłownie. Kopiowanie plików z przenośnego dysku na USB 2.0 do systemu i z systemu trwa o wiele szybciej i nie traci się prędkości nie mówiąc już o USB 3.0. Do tego mam wrażenie, że moje dyski SSD 1tb i 512gb ADATA SX8200 PRO działają także o wiele szybciej. Przeglądarka chrome oraz steamowa też działają szybciej. Podczas pobierania światłowód ciągnie z  full prędkością i nie spada nawet 0,1mb. Ogólnie wszystko po kliknięciu double lmb zajmuje 0,001 sec. Brak preinstalowanych sterowników dzięki czemu nie mam pozostałości po sterownikach NVIDII instalowanych przez W10 oraz automatycznej instalacji sterów do karty sieciowej i mam full prędkość podczas pobierania. Procesy w tle:30, Procesy systemu windows:60 i pewnie można to jeszcze zmniejszyć. I wiecie co? Na miejscu MS wstydziłbym sie, że zwykły Polak robi taką robotę a oni taki moloch mają problemy z prostymi rzeczami. BGC chapeau bas. Małe pytanie. Jest możliwość włączenia wyszukiwania w menu start?

7 godzin temu, srom-otnik napisał:

Albo i szybciej, tu akurat mój 8.1 Lite ;)

Mozesz ustawic W10 by pomijlal login screen wtedy tez ci sie odpali w sekund 3 :D

Mam problem otóż przy próbie uruchamienia aplikacji faceit to jest taka do grania w cs go wyskakuje błąd "Error your system hasn't been patched against critical windows security vulnerabilities"

Jednym ze sposobów jest pobranie windows update i zaktualizaja windowsa ale wtedy pobierania i instaluje mi wszystkie stockowe śmieci. Jest jakiś sposób żeby to ominąć i nie wiem pobrać same jakieś security update?