Skocz do zawartości

Windows 10 21H2 Fast Speed Game x64 v2.0 XX.06.2022


BGT

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Nessmin556 napisał:

@BGTCo się stało że nie ma linku do pobrania? Otwieram ukrytą odpowiedź, a tam puste linijki gdzie miał być link do pobrania.

 

A no pewnie dlatego,  że "Aktualizacja na przełomie 2 dni ;)" i będą od razu świeżutkie, nowe z nową wersją :D

MarcinGX i BGT lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geralt Z Rivii napisał:

Nie rozumiem jednego niby system zrobiony z myślą o graczy a usuwasz aplikacje xboxa :) Mam xbox game pass i nie bede mógł korzystać , powinieneś dać możliwość włączenia i wyłączenia tego jeśli ktoś chce/nie chce 

Czytałeś pierwszą strone?. Polecam. Jest dużo gier bez xboxa i ludzie co nie korzystają. Od tego masz Ultra Game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BGT napisał:

Czytałeś pierwszą strone?. Polecam. Jest dużo gier bez xboxa i ludzie co nie korzystają. Od tego masz Ultra Game.

Pewnie że czytałem, jeszcze jak.

Na szczescie MS wydał nową apke którą można zainstalować i korzystać.Microsoft Store zawsze mógłby zostać :) dużo ludzi używa właśnie tej aplikacji.

Jest dużo gier bez xboxa? no pewnie na innych moge połączyć swoją konsole albo specjalnie kupie drugi raz tą samą gre :D gdzie tu idea ultra game jak sama nazwa wskazuje :D no nic to tylko mała uwaga, przyjmiesz ją bądź nie problem rozwiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko BGT jak i do wszystkich którzy jadą na tym świetnym systemie. Otóż na wstępie muszę powiedzieć, że system jest najlepszy pod kątem gier jaki do tej pory testowałem tj. wybebeszony co mnie bardzo cieszy i mega sprawa, że Windows Update jest totalnie wyłączony i w ogóle bardzo stabilny. Ale jedna mała sprawa odnośnie aktywacji, co prawda ona przebiega bez problemu ( aktywowane KMSpico 10.2.1 final portable na 165dni ) tyle, że na miesiąc jest spokój potem komunikatem przy każdym uruchomieniu systemu wyrzuca o zbliżającym się jej końcu jak do tego dojdzie to następnym razem każe podać własne ( wymyślone ) hasło co też nie jest problemem no, ale za każdym razem trzeba je wpisywać co mnie trochu irytuje, bo raz zapomniałem hasła i przez to musiałem przeinstalować system tym razem po wygaśnięciu aktywacji hasło własne cały czas działa, ale czy idzie coś z tym zrobić? I czy wy też tak macie? Czy z tym aktywatorem coś jest nie teges? Bo niestety oryginalny kluczyk nie działa. Ale jak tak ma być to nic złego zwłaszcza, że WU jest totalnie wyłączony. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź z góry i to BGT za wyśmienity system Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Andreas85 napisał:

Witam mam pytanko BGT jak i do wszystkich którzy jadą na tym świetnym systemie. Otóż na wstępie muszę powiedzieć, że system jest najlepszy pod kątem gier jaki do tej pory testowałem tj. wybebeszony co mnie bardzo cieszy i mega sprawa, że Windows Update jest totalnie wyłączony i w ogóle bardzo stabilny. Ale jedna mała sprawa odnośnie aktywacji, co prawda ona przebiega bez problemu ( aktywowane KMSpico 10.2.1 final portable na 165dni ) tyle, że na miesiąc jest spokój potem komunikatem przy każdym uruchomieniu systemu wyrzuca o zbliżającym się jej końcu jak do tego dojdzie to następnym razem każe podać własne ( wymyślone ) hasło co też nie jest problemem no, ale za każdym razem trzeba je wpisywać co mnie trochu irytuje, bo raz zapomniałem hasła i przez to musiałem przeinstalować system tym razem po wygaśnięciu aktywacji hasło własne cały czas działa, ale czy idzie coś z tym zrobić? I czy wy też tak macie? Czy z tym aktywatorem coś jest nie teges? Bo niestety oryginalny kluczyk nie działa. Ale jak tak ma być to nic złego zwłaszcza, że WU jest totalnie wyłączony. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź z góry i to BGT za wyśmienity system Pozdrawiam :)

Z aktywatorem to używam W10 Digital Act. i działa bez problemowo. co do hasła. Jak ino bede miec bardziej wolny czas to postaram sie to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jorg35 napisał:

@THXpro12 widać tobie żaden system nie pasuje na tym forum,musisz zrobić sobie sam.:lol:

Jak byś czytał forum to byś i znalazł jak zmniejszyć ilość procesów,ale ty wolisz pisać bzdury.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

już znalazłem i jest to windows 8.1, tak że sobie daruj, wiedziałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jorg35 napisał:

Win 8.1 tej funkcji w Winaero nie ma jest tylko w Win 10,więc g**o wiesz i wcale o tym nie wiedziałeś wiesz tylko jak się wykłócać z ludźmi na forum i tyle.:laie_67:

naucz się czytać ze zrozumieniem, chodziło mi o to że znalazłem już system i nie jest to windows 10, idź sobie zwal do lustra, tak się podnieciłeś xD

2 minuty temu, THXpro12 napisał:

naucz się czytać ze zrozumieniem, chodziło mi o to że znalazłem już system i nie jest to windows 10, idź sobie zwal do lustra, tak się podnieciłeś xD

i sądząc po twoich wypowiedziach na forum masz problemy ze sobą, przykro mi, ale nie musisz się wyżywać na innych osobach, kozak w necie, jak zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie