Skocz do zawartości

Windows 10 21H2 Fast Speed Game x64 v2.0 XX.06.2022


BGT

Rekomendowane odpowiedzi

A co dokładnie piszę w tym skrypcie full rights że operacja nie powiodła się a chyba powinno pisać, że te wszystkie operację tam będzie napisane powiodą się. Jak klikasz w ten skrypt to jest napisane chyba coś tam pełne uprawnienia i kopia czy cos tam. A skąd wiesz, że nie działa ten skrypt?Uruchamia się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2020 o 19:11, felcio11a napisał:

A co dokładnie piszę w tym skrypcie full rights że operacja nie powiodła się a chyba powinno pisać, że te wszystkie operację tam będzie napisane powiodą się. Jak klikasz w ten skrypt to jest napisane chyba coś tam pełne uprawnienia i kopia czy cos tam. A skąd wiesz, że nie działa ten skrypt?Uruchamia się?

Wgl nie chce sie skrypt uruchomić , pojawia się okno i natychmiast się wyłącza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BGT napisał:

openshell

Tylko to pozwala na szukanie w menu start, ale w pojedynczych katalogach (przez explorator) już nie.

W innej twojej modyfikacji "Windows 10 Home & Pro 1909 Ultra Game x64 by BGT (15.04.2020)" szukanie w katalogach działa tylko po jednej literce, bo nie ma możliwości wpisania więcej niż jednej litery...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Andreas85 napisał:

Wielkie dzięki BGT, czy do dysków SSD trzeba jakiegoś tweak-a dograć w tym systemie, czy nie ma takiej potrzeby? Z góry dzięki i Pozdrawiam.

wgrany tweak dla dyskow ssd

3 godziny temu, enterprise2000 napisał:

Fajny systemik. Bardzo podobny do mojego własnego moda :)

Praktycznie nie mam uwag. Podoba mi się, że telemetria i jej usługi zostały wycięte w pień.

Jeszcze możesz rozważyć usunięcie  Cortany i Wyszukiwarki (też zbierają dane o użytkowniku).

 

Brakowało mi też Centrum Akcji, z którego korzystam.

Jeśli ktoś chciałby to centrum przywrócić, to zapodaję skrypt.

 

Co ciekawe, wersja Home aktywowała mi się, mimo iż normalnie używam Pro.

To normalne, czy też był tu użyty jakiś aktywator?

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Chciałem wyrzucic cortane + wyszukajkę ale userzy chcieli by została....

Co do aktywacji to uwazam tak jak kolega niżej cyfrowa licka lub w biosie zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BGT bodajże to jest chyba druga wersja FS Game pierwsza była całkiem całkiem, chociaż jakoś do końca nie pykła, bo jak pamiętam usunąłeś obraz? Natomiast przed chwilą zainstalowałem tę wersję i muszę powiedzieć BOMBA, wszyściutkie bez pierdnięcia programy/aplikacje itd. się zainstalowały, gry chodzą mega, jak i system w 4.sekundy się uruchamia.Co ciekawe po zainstalowaniu wszystkiego co mi potrzebna wraz z antywirusem SZOK 556 MB RAM mi tylko system pobiera, co do procesów ogółem równe 40. Mam pytanko w wersji Ultra Game względem FS Game to chyba dodatkowe procesy w rejestrze wyłączasz o te kilka/naście? Dzięki i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, GARON napisał:

miało nie instalować sterowników na starcie a pościągało mi razer cortex / stary sterownik nvidia. Do tego miało nie być microsoft store a jest. Co źle zrobiłem?

1. Chyba Windows Update

2. Odpalasz Powershella z administratorem, wpisujesz Get-AppxPackage|Remove-AppxPackage i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WinXFan napisał:

1. Chyba Windows Update

2. Odpalasz Powershella z administratorem, wpisujesz Get-AppxPackage|Remove-AppxPackage i po sprawie.

1. ??? Miał być usunięty wraz z MS Store, Windows Defender, Instalowaniem Sterów, jest w 1 poście napisane.

 

2. Zrobiłem, poprzewijał coś, poładował i parę rzeczy wysypał czerwoną czcionką.

 

3. Nie działa steam (znajomi/biblioteka/sklep)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 14:52, GARON napisał:

1. ??? Miał być usunięty wraz z MS Store, Windows Defender, Instalowaniem Sterów, jest w 1 poście napisane.

 

2. Zrobiłem, poprzewijał coś, poładował i parę rzeczy wysypał czerwoną czcionką.

 

3. Nie działa steam (znajomi/biblioteka/sklep)

Wywalił ci store? (co do tych czerwonych to są komponenty systemowe, a to co poszło bez to apki UWP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] pewnie miałeś dostęp do internetu w czasie instalacji systemu, a należy go wyłączać, ale cortex? to chyba jakiś program miałeś zainstalowany do ściągania programów/sterowników. Ja takiego miejsca nie mam od samego początku moda, a sam mod bomba wielkie dzięki BGT. A tak przy okazji kiedy można się spodziewać nowej kompilacji mistrzu?, bo widzę, że przy przyszłej wersji Ultra Game ma być już wersja 2004(Beta)  POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 23:31, Andreas85 napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] pewnie miałeś dostęp do internetu w czasie instalacji systemu, a należy go wyłączać, ale cortex? to chyba jakiś program miałeś zainstalowany do ściągania programów/sterowników. Ja takiego miejsca nie mam od samego początku moda, a sam mod bomba wielkie dzięki BGT. A tak przy okazji kiedy można się spodziewać nowej kompilacji mistrzu?, bo widzę, że przy przyszłej wersji Ultra Game ma być już wersja 2004(Beta)  POZDRAWIAM :)

już nie dlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie