Skocz do zawartości

Windows 10 21H2 Fast Speed Game x64 v2.0 XX.06.2022


BGT

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, ocochodzi1 napisał:

Wie ktos dlaczego nie moge zainstalowac razer synapse ? sprawdzany razen synapse 2 i 3 .. przy 2 instalator wogole nie startuje a przy 3 startuje ale pojawia sie dziwny blad i nie chce pobrac programu..

 

pojawili sie kolejne problemy nie moge aktywowac anti cheat'a do platformy faceit oraz uruchomic csgo pojawia sie taki blad ..

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] jestem laikiem i ktos moze podac instrukcje jak sie pozbyc tego problemu ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przeanalizuje problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie synapse jak i cs:go działa bez problemów, system od ponad tygodnia sprawuje się bardzo dobrze, jedynie nie mogę zmapować dysku sieciowego, nie widzi innych komputerów w sieci domowej i nasa, ale drukarki, routery widzi bez problemu, przy próbie uruchomienia funkcji windows wywala błąd jak niżej. dodałem ręcznie w rejestrze wartości SMB1 i SMB2, ale nic to nie zmienia, próbowałem też przez wiersz poleceń też bez powodzenia. Pingi przechodzą do urządzeń, DLNA z nasa jest widoczne. SMB jest wycięte tutaj ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, 12345asd napisał:

Bedzie niedługo jakaś aktualizacja bo nie wiem czy czekać? czy instalować ta wersje .

tylko i wylacznie aktualizacja obrazu do .114 nikt nie zglasza zadnych wiekszych problemów wiec co mam poprawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szło zainstalować u mnie epic game launcher z uwagi na jakiś błachy błąd. Z tym sobie poradziłem z pomocą google. Później przy uruchomieniu wywalało błąd xinput więc wyczytałem, że muszę zainstalować directX. Jednak i on nie chciał się zainstalować ponieważ wywalał błędy advpack.dll. Pliki te podmieniłem z internetu. Kiedy już odpalam instalacje directX wywala, że nie mam uprawnień administratora. Na jednym programie zeszło mi 2h, a nie chcę bawić się tyle przy jednej rzeczy. Próbuję wersje ultimate gaming, daj znać czy da się ten błąd naprawić.

Ordi123 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Anhilation napisał:

Nie szło zainstalować u mnie epic game launcher z uwagi na jakiś błachy błąd. Z tym sobie poradziłem z pomocą google. Później przy uruchomieniu wywalało błąd xinput więc wyczytałem, że muszę zainstalować directX. Jednak i on nie chciał się zainstalować ponieważ wywalał błędy advpack.dll. Pliki te podmieniłem z internetu. Kiedy już odpalam instalacje directX wywala, że nie mam uprawnień administratora. Na jednym programie zeszło mi 2h, a nie chcę bawić się tyle przy jednej rzeczy. Próbuję wersje ultimate gaming, daj znać czy da się ten błąd naprawić.

Dzis moze jutro aktualizacja. Niestety nie gram w gry z epica i nie sprawdzalem owego programu. Ale przyjżę sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GiveMeaChips napisał:

Hej a czy jest mozliwosc by dzialaly drukarki tutaj??

działa tylko wlaczyc Bufor Wydruku w usługach.

18 godzin temu, Stalker9410 napisał:

Spokojnie w osądach kolego. Na żadnym modzie BGT oraz na wszystkich które wyszły u innych kucharzy w marcu 2020 nie działają drukarki. Cudów nie oczekuje aczkolwiek kolega BGT takowe robi ale drukarka to takie samo urządzenia podłączone do usb jak myszka czy klawiatura......

drukareczka dziala po wlaczeniu usługi Bufor wydruku nic wiecej nie ruszane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Malcolm102 napisał:

Dzięki za dobrą wersję, mam pytanko techniczne jak zmniejszyć rozmiar ikonek na pulpicie. Dla mnie wydają się odrobine za duże.

Pozdro

az tak ciezko wpisac w google ? :OI

Aby zmienić rozmiar ikon pulpitu

Kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) pulpit, wskaż pozycję Widok, a następnie wybierz pozycję Duże ikony, Średnie ikony bądź Małe ikony. Rozmiar ikon pulpitu można także zmienić za pomocą kółka przewijania myszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie