Skocz do zawartości

Windows 10 21H2 Fast Speed Game x64 v2.0 XX.06.2022


BGT

Rekomendowane odpowiedzi

Traphone, jeśli chodzi ci o autostart to do tego używam programu Autoruns, można wszystko wyłączyć co nie ma blokowania dostępu np antywirusa.
Mam zamiar zainstalować ten system, sam fakt, że ma wywalony windows update bardzo mnie cieszy.
No ten system jak zauważyłem ma kilka wad, prawdopodobnie wina usuniętych komponentów. Szukanie w menu start daje tylko puste okno i nic nie znajduje i nie idzie zmienić zainstalowanych kompozycji. A co do Windows Update, w services dalej pokazuje że jest włączony, jednakże niczego jeszcze nie aktualizowało.

lelo2211 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 20:58, pbuli napisał:

 Windows 10 Fast Speed Game 1909

wgrałem ten system jest OK.

Mam ze starego sytemu klucz jak go wpisać.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 Windows 10 Fast Speed Game 1909

wgrałem ten system jest OK.

Mam ze starego sytemu klucz jak go wpisać.

Spróbuj wpisac SLUI 3 do cmd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, udar napisał:

Dlaczego w obrazie iso nie ma opcji setup ?

tworzę bootowalnego pendrive i za Chiny ludowe nie mogę z niego wystartować...dodam że wszystko robię dobrze.

Ponieważ system jest do instalacji z poziomu Boot Menu biosu a nie z poziomu windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, udar napisał:

Problem kolejny..

Zainstalowałem wcześniej Windows 10 Game rzecz jasna Twoje wydanie i PC za Chiny nie chce odpalić biosas czy to z pendrive czy bez...próbowałem się dostać do biosa na różne sposoby i kaplica..

co do biosa ma windows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o prędkość, to system jest cacy, a i CS jakoś inaczej działa :)

 

Ale wywala "brak panelu nvidia", jest ikonka powiadomień ale tylko z funkcją "zakończ", brak skrótu prawym kilkiem, instalowałem dwa razy sterowniki, czysta instalacja i wywala błąd, jest możliwość pobrania ze sklepu M$, znaczy się odnośnik. 

 

Różne systemy kastraty już w życiu testowałem ale takiego bajera nie było,  nie że narzekam, tylko nie wiem jak ten problem rozwiązać. 

 

gtx 1060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem drugi post w temacie, a reszte czytałem wcześniej... 

 

Kombinuje jak doinstalować panel. 

 

O tym, że sterowników brak wiedziałem, ale nie zdawałem sobie sprawy, że w nowszych nie ma panelu, przy systemie opisanym dla graczy takie coś nie powinno mieć miejsca ;p

 

System chodzi mega płynnie, gry też, brak lagów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe sterowniki game ready nvidia wydaje w dwóch wariantach

1.paczka STANDARD z panelem sterowania

2.DCH bez panelu który trzeba zainstalować ze sklepu.

Tu są standardowe

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

BGT i JanKo6 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Crazy36 napisał:

Nowe sterowniki game ready nvidia wydaje w dwóch wariantach

1.paczka STANDARD z panelem sterowania

2.DCH bez panelu który trzeba zainstalować ze sklepu.

Tu są standardowe

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jutro aktualizacja wielkie zmiany dotyczące systemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BGT napisał:

Link dodany w pierwszym poscie

Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem 

Witam można  poprosić o odświeżenie linku. Na każdym modzie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Holek napisał:

Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem 

Witam można  poprosić o odświeżenie linku. Na każdym modzie tak jest.

Dziwne.  

wicher_25 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iso działa wystarczy się zalogować na dysk google

Dysk Google nie może przeskanować tego pliku w poszukiwaniu wirusów.

Nie możemy przeskanować pliku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (2,3G) w poszukiwaniu wirusów, bo jest on za duży. Czy mimo to chcesz pobrać ten plik?  świetny windows (mod)  polecam wszystko działa

BGT lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wicher_25 napisał:

iso działa wystarczy się zalogować na dysk google

Dysk Google nie może przeskanować tego pliku w poszukiwaniu wirusów.

Nie możemy przeskanować pliku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (2,3G) w poszukiwaniu wirusów, bo jest on za duży. Czy mimo to chcesz pobrać ten plik?  świetny windows (mod)  polecam wszystko działa

Tak przepraszam moja wina wgrałem system nowy i zapomniałem się zalogować.

Pierw myśl później rów XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos dlaczego nie moge zainstalowac razer synapse ? sprawdzany razen synapse 2 i 3 .. przy 2 instalator wogole nie startuje a przy 3 startuje ale pojawia sie dziwny blad i nie chce pobrac programu..

 

pojawili sie kolejne problemy nie moge aktywowac anti cheat'a do platformy faceit oraz uruchomic csgo pojawia sie taki blad ..

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] jestem laikiem i ktos moze podac instrukcje jak sie pozbyc tego problemu ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie