Jump to content
WinClub
morfeusz

Sterowniki do PC Pentium 4, 630 (3000MHz)

Recommended Posts

Temat chyba pójdzie do kosza lub zostanie zamknięty.

Autor chyba nie rozumie że skoro producent nie wydał sterowników to trzeba się posiłkować albo w/w programami albo samemu szukać po ID sprzętu.

Słuchaj panie gt500s. I co znalazłeś odpowiedź na forum jakie dokładnie są to sterowniki, bo oskarżałeś mnie że wszystko jest na forum. 

27 minut temu, GT500s napisał:

2. Szczyt n00ba to wstawić screnny, bo nawet łaskawca nie umie zrobić raportu

PC tak był zamulony, że nic nie dało się na nim zrobić. Ale o dziwo był zainstalowany AIDA i wyszukał mi jaki to sprzęt. Ale żeby nawet "łaskawca" nie zrobił raportu, to po to jest "omnibus" aby wskazać kierunek co trzeba zrobić. 

36 minut temu, GT500s napisał:

3. Nie znasz się, oddaj do specjalisty

Każdy oddaje do specjalisty, czy najpierw szuka rozwiązania w sieci? Kto chce pomaga, kto nie chce nie pomaga. Ktoś cię do czegoś zmusza? 

37 minut temu, GT500s napisał:

4. Nie jesteś pępkiem świata

Już Ci napisałem że jeżeli nie chcesz pomagać, to po co nabijasz sobie cyfrę? 

38 minut temu, GT500s napisał:

5. Homo sapiens umie porównywać, wnioskować i działać

Wiec każdy szukający pomocy na forum, to nie jest człowiekiem? 

42 minuty temu, GT500s napisał:

6. Balerinom mówimy STOP

U siebie w domu lub kiedy stworzysz swoją stronkę i będziesz na niej szefem to tak, każdemu będziesz mógł powiedzieć STOP.  Na szczęście nie ty tu tworzysz zasady. 

49 minut temu, GT500s napisał:

A programów do szukania sterowników jest multum. Tylko szkoda, że Moszter nie podał Ci wad tych programów.

Doskonale wiem o wadach takich programów, dlatego też ten wątek. Zaczynam powątpiewać że jesteś omnibusem....

32 minuty temu, M4T  napisał:

Temat chyba pójdzie do kosza lub zostanie zamknięty.

Autor chyba nie rozumie że skoro producent nie wydał sterowników to trzeba się posiłkować albo w/w programami albo samemu szukać po ID sprzętu.

To, że nie ma oficjalnych sterowników producenta, to nie znaczy, że nie ma alternatyw. Ja wiem o tym i wy także wiecie. Dlatego założyłem ten wątek. 

Pójdzie do kosza? A to dlaczego? Dlatego, że dwóch omnibusów nie ma co robić i zaśmieca? Dopóki nie odezwali się, nie tylko ja skorzystałem z pomocy i nie miałem na ten czas więcej pytań. Więc nie tematem powinieneś się zająć tylko tymi dwoma panami, a to jest spora różnica. Z każdego wątku można zrobić śmietnik. Chcesz walczyć z chorobą a nie z przyczyną choroby? 

1 minutę temu, morfeusz napisał:

To, że nie ma oficjalnych sterowników producenta, to nie znaczy, że nie ma alternatyw. Ja wiem o tym i wy także wiecie. Dlatego założyłem ten wątek. 

Pójdzie do kosza? A to dlaczego? Dlatego, że dwóch omnibusów nie ma co robić i zaśmieca? Dopóki nie odezwali się, nie tylko ja skorzystałem z pomocy i nie miałem na ten czas więcej pytań. Więc nie tematem powinieneś się zająć tylko tymi dwoma panami, a to jest spora różnica. Z każdego wątku można zrobić śmietnik. Chcesz walczyć z chorobą a nie z przyczyną choroby? 

Jesteś ułomny czy udajesz?

"skoro producent nie wydał sterowników to trzeba się posiłkować albo w/w programami albo samemu szukać po ID sprzętu."

Innej odpowiedzi nie dostaniesz.

Bo każdy używa pentiuma :L

Używaj systemu do którego masz wsparcie i nie płacz.

Innej drogi nie ma albo programy albo szukanie przez ID sprzętu.

Godzinę temu, M4T  napisał:

Jesteś ułomny czy udajesz?

"skoro producent nie wydał sterowników to trzeba się posiłkować albo w/w programami albo samemu szukać po ID sprzętu.

Tak wiem, że każdy jest ułomny kto nie siedzi na co dzień w świecie IT. W innym świecie też jest tak samo?

Żebym chciał zaraz posiłkować się programem do szukania sterowników lub był omnibusem w szukaniu sterowników po ID i  był ich pewny (na każdej stronie jest co innego), to nie byłoby żadnego tematu i nikomu dooopy bym nie zawracał. 

Dostałem propozycję programów do szukania za które  jeszcze raz bardzo dziękuję. A  jeżeli ktoś nie jest w stanie więcej pomóc, to po co zabiera głos i później ta niepotrzebna dyskusja  a także teksty w moją stronę aby dowartościować się? 

Oczekiwałem, że ktoś właśnie wskazałby mi pewniaki. Ale jeżeli nie chce, jeżeli nie potrafi to ok, po co to roztrząsać? 

29 minut temu, GT500s napisał:

Niestety autor tematu jest ułomny, lecz nie stwierdzono tego przez lekarza biegłego. 

Sam pisałem regulamin, więc stwierdzam, że nie jest przestrzegany:

Cytat

5. Tematy i posty
     5.1. Zabronione jest:

- pisanie postów jeden pod drugim;
     5.2. Każdy użytkownik powinien pisać posty według zasady poprawnego pisania, aby nie zawierały rażących błędów ortograficznych, były sensownie napisane i muszą być formatowane w sposób czytelny w widocznych kolorach;

5.4. Obowiązkowo tworząc nowy temat w forach i podforach związanych z problemami:
         - z systemami operacyjnymi należy podać jakiego systemu / modyfikacji dotyczy (uwzględniając architekturę);
         - ze sprzętem należy podać pełną specyfikację sprzętową jakiego dotyczy;
         - z sterownikami należy podać podzespół lub pełną specyfikację sprzętową oraz jakiego systemu / modyfikacji dotyczy (uwzględniając architekturę);

Chcesz dalej dyskutować?

Oprócz tego, że napisałem chyba raz post pod postem, bo oczekiwałem dokładniejszej pomocy, to nie widzę żebym jeszcze naruszył regulamin. Tylko o to chodzi? 

zmień procesor na lepszy bo to groszowe sprawy i zainstaluj win 10 to ci sam poszuka sterowników 

a tak wogle to naprawiałem kiedyś takie g***o i na win 7 wszystko działało sterowniki do karty dźwiękowej ściągasz ze strony realteka a karta graficzna sie sama instaluje albo instalujesz od windows xp przez menedżer urządzeń