Jump to content
WinClub
gabriel0

b450 a pro max nie działają 2 usb.

Recommended Posts

Po co się tak torturować - po prostu zmień system na 10-kę - masz coś takiego - WAŻNEGO - co nie będzie ci na niej działać? Prócz jakiś osobistych przyzwyczajeń - niechęci?  Jeśli chcesz używać nowego sprzętu - to przyjmij do wiadomości że coraz mniej starszych systemów będzie kompatybilnych.

Nie rozumiem tego strachu przed win 10 - PRZECIEŻ MOŻNA Z NIM ZROBIĆ PRAWIE WSZYSTKO - odpowiednie wersje itp - odpowiednie programy - nie mówię już o modyfikacjach gotowych.  I wk...a mnie że połowa foum próbuje pomóc w czymś co jest skazane na porażkę - lub wymaga głebszej wiedzy - i dużej straty czasu.     Sztuka dla sztuki?

Coraz bardziej denerwują mnie tematy w których póbuje się dostosować nowy sprzęt do starych systemów -  ODWROTNIE OK - czytam wiele - więc po co kupujecie nowy sprzęt skoro chcecie mieć stary system?

Przecież na starym sprzęcie nie mieliście tych problemów?

Chcecie tu przeprowadzić pracę doktorską na ten temat?

Podstawowe pytanie - dlaczego autor tematu mimo zakupu nowego sprzętu nie chce win 10 i woli się torturowć - i stwarzać sobie problemy?

Tochę rozumiem sentyment do win 7 - chociaż ja go nigdy nie miałem - zawsze próbowałem zrobić coś z najnowszą - a teraz to WIN10 - kompilacją by działała jak najlepiej.

A może na win 10 tych problemów by nie było?

Niech spróbuje na win 10 i napisze czy dalej są te problemy? 

I będzie wszystko jasne.

26 minut temu, zbigniew59 napisał:

Po co się tak torturować

Odpowiedziałeś sam sobie:

PRZECIEŻ MOŻNA Z NIM ZROBIĆ PRAWIE WSZYSTKO

I wk...a mnie że połowa foum próbuje pomóc w czymś co jest skazane na porażkę - lub wymaga głebszej wiedzy - i dużej straty czasu.     Sztuka dla sztuki?

Skoro może mieć Windows 7, a ktoś na forum chce mu pomóc - gdzie widzisz problem?

Skoro cię to wkurza - nie czytaj, nie udzielaj się, nikt cię nie zmusza.

27 minut temu, zbigniew59 napisał:

Chcecie tu przeprowadzić pracę doktorską na ten temat?

Nawee jeśli, to co - zabronisz im? Jesteś tu prawem? :L 

28 minut temu, zbigniew59 napisał:

Podstawowe pytanie - dlaczego autor tematu mimo zakupu nowego sprzętu nie chce win 10 i woli się torturowć - i stwarzać sobie problemy?

Skoro Ty chcesz "zrobić coś z najnowszą kompilacją (...Win10...) by działała jak najlepiej" - on chce uruchomić Windows 7.

Bo może.

Zastanawiałem się zawsze, po cholerę ludzie piszą takie posty jak tem powyższy. O gustach się nie dyskutuje. Jeden chce mieć stabily Windows 7 z modyfikowanymi driverami, inny chce sobie korzystać z Windows 10 i bawić się po każej aktualizacji w zgadywankę - co teraz przestanie działać. Jeszcze inni wyrażają swój ból du%y, jeśli ktoś nie używa jedynego słusznego systemu.

zbigniew59 and podlos like this

Skoro - bo może - to słowo klucz - rozumiem - NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO AUTOR TAK SIĘ TORTURUJE - i dlaczego taki atak z twojej strony?

Ciągle nie odpowiedział dlaczego w7 a nie w10 ? 

I ciągle nie rozumiem - po co kupować nowy sprzęt - by mieć na nim system którego ten sprzęt nie obsługuje?

Po to by tworzyć nowe tematy na tym forum?

Rozumiem - fachowcy mogą pokazywać swoja wiedzę która prawie NIKOMU nie jest potrzebna - prócz jednego konkretnego przypadku.

6 minut temu, zbigniew59 napisał:

Skoro - bo może - to słowo klucz - rozumiem - NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO AUTOR TAK SIĘ TORTURUJE - i dlaczego taki atak z twojej strony?

I ciągle nie rozumiem - po co kupować nowy sprzęt - by mieć na nim system którego ten sprzęt nie obsługuje?

i nie tylko nie obsługuje ale i ma gorsze osiągi chociażby w nowych grach.

zbigniew59 likes this

5 minut temu, zbigniew59 napisał:

Ale niektórzy lubia miec problemy. Na sprzęcie który nie obsługuje starszych systemów - na tych starszych systemach ZAWSZE znajdą się jakieś problemy.

hehe no tak ale uważaj bo zaraz przyjdą antyfani win10 i będą ci biadolić jaki to system zły i pełen błędów :D

zbigniew59 likes this

Godzinę temu, zbigniew59 napisał:

Czyż nie po to jest forum?

By pomagać sobie z nietypowymi problemami i wymieniać się wiedzą?

Nawet jakby chcial zainstalować XP na tym Ryzenie - tworzy temat - wypowiadamy się, niezależnie jakie kto ma przekonania i jakie systemy woli.

@zbigniew59 i @podlos wolicie Windows 10 - nikt z tego powodu Wam nie pisze, że bez sensu używać Windows 10. Autor chce Win7, jego sprawa. Są na forum osoby, które taki system zainstalowały - chcą pomóc i pomagają. Sam dzięki nim dowiedziałem się że to możliwe, bo Ryzena nie mam, ale już wiem, że się da i w razie czego na forum dostanę pomoc/poczytam archiwalne wątki. 

Rozumiem - fachowcy mogą pokazywać swoja wiedzę która prawie NIKOMU nie jest potrzebna - prócz jednego konkretnego przypadku.

NIKOMU, czyli - z całym szacunkiem Tobie? Jak widać wiedza ta przydała się choćby autorowi tego tematu. 

Z tego miejsca proszę, by na przyład @wiktorynek czy @m4s nie przekazywali na forum swojej wiedzy. Nie twórzcie poradników i nowych tematów, @zbigniew59 tak postanowił :trollface: 

P.S. O ile się nie mylę, na forum jest wolność wypowiedzi i można pisać o wszystkim, co ma związek z IT. Jeśli zapragnę zainstalować Windows 95 na takim Ryzenie, napiszę o tym, nikt mi nie zabroni. 

Po co Ci ta wiedza? Chce mieć Windows 7 - jego sprawa. Nie pytam Ciebie dlaczego używasz Windows 10 - nie imteresuje mnie to. Kręcisz g***oburzę z niczego - bo według Ciebie ktoś ma postępować tak jak Ty uważasz za stosowne. Żenada. Proponuję nie wypowiadaj się w takich tematach, bo nic poza zażenowaniem przy czytaniu tego nie wnosisz. 

@m4s @Mr.T @wiktorynek zróbcie tu porządek proszę. 

Eleks and zdzisiek24 like this